Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

To teraz ja poćwiczę .... Sorry.... :D :P :o 😭 :classic_cool: 🌼 😍 👄 To teraz się zdrzemnę, jak nikogo nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki,,kaka :D musze spisac liste :-( i isc do apteki !!! mamy tutaj tez sklep - BACK TO NATURE spoko dostane,tam ten stuff......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widziales jk krzyknoles wieczorna adoracja to tylko ja sie odezwalam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co, imprezka rozpoczęta ! Radyjka słuchacie ? Ja tak. Trzeba się przyzwyczaić, ale ja lubię etno i muzykę świata, wszelką ! Z czym przychodzicie dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są jacyś obserwatorzy za kurtyną ? Zapraszamy, nie gryziemy. w kupie cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rheia dopiero przed ale mnie ten anastzjolog zalatwil i chodzi morda sie smiee i oczka puszcza , dal mi zastrzyk a ja cymbal nie przeczytalam i spalam od 8 wieczore , teraz czekamy ma sznonwego pana chirurga ,ale jadka sie pozni mtakze mozemy poszalaec ja juz gotowa , wystrojona , prawda ,powiazki i te inne sprawy , zeby nie wygladac jak wszyscy tak ponuro na op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDZIE TO RADIO ? KAKA....BEDZIEMY SLUCHAC TEGO SAMEGO!!! TO MOZE BYC PSYCHODELICZNE NAWET... :-(....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tego nie cirpie napiszesz cala strone a to by..le pozre jak smok moje wypociny , ja nie wiem czy to g....o mnie trzyma poniewaz ja robie takie bledy ,ze nie wiem co napisalam takze wybaczcie , patrzcie idzie wampir z pruowkami , ile oni mnie nakluja w tym szpitalu i ciagle im malo ja juz na ryjek padam a im wszystkiego malo , 💤 co za gadzina idzie i sie smieje , pyta czy dobrze spalem , zobaczymy na op ja tez mam sposob ,zeby jemu prace utrudnicz usypianiem mnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario ! Czy Ty czytasz czasem, co ludzie piszą Pisałam stronę wcześniej. Jak mogę prościej. Wolnemedia.pl - radio zjedź w dól, wciśnij i .. masz :o Polecam , dla koneserów world music i nie tylko : 1. Youtube 1. Wpisz / Mario / Playing for change i wciskaj filmy : 3. Stan by me 4. one love 5 dont worry be happy Odjazd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia - nie mogą Cię zabrać tak za 4 godz ? Imprezę masz, powiedz im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie na pianie, zagina a w tle tanczy.......kobieta.....macie to samo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są przeglądarki... Wpisujesz w Google np. Radio wolnemedia i wciskasz opcję na swoją stronę. Co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To leci na cały świat - jezu - jak nas młodzież czyta...... To po jednym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, z eto nie z tego filmu bylo to piano ..........chyba mam zwidy... mister prezidente....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia - to już nudy są , znowu drinkujesz do żyły i znów odlocik będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie k....a m...c ja wiem ze to brzydko ale to jest granie na ludzkich emocjach , ok przekladdaja , usypiaja ,krew wussysaja , ile mozna ludzie nawet pralnie chimiczne ,przecierz ja sie kurcze roztopie , bede taka ,nie zblizac sie , chemia nie dotykac , promieniowanie itp, ten w ladnych butach , wiesz co za znieczilica ty wiesz mario bo pracujesz w szpitalu to rozumiesz mnie , ja z podwiazkami ladne zrobilam wzielam od spzataczki worki biale na smieci i zrobilam podwiazki to ten w ldnych butach ,maniak od usypiania uczciwych ludzi , leje ze smiechu i juz bylo moze z 6 osob z personelu ,zeby zobaczyc co ta w...a wymyslila , a op , nie wiem o ktorej bedzie jestem przesunieta , moze chirurg nogawek od spodni szuka po nocy z kochanka , bo za przystojny ,zeby byl pozadny , i powiedzcie czy ja musze wiecznie na medycyne w dzikim kraju /narzkac?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiat ? przeciez my uciekamy od swiata ...:D mlodziez ? oni sa spoko.....to my jestesmy pokreceni....wybacza nam..........tylko czy my sobie wybaczymy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×