Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

Witam ! moze kiedys ? przeczytam..........kto wie ? Musial bym bym chory....czytac te knoty........ :D Dzisiaj mija miesiac, jak nie pale........... Po to tutaj jestemy ? Kazdy mnie upominal od poczatku,ze to internet mario opanuj sie!!! Nie angazuj sie, musisz wyluzowac........... trktuj to wszystko z dystansem .wchodzisz za gleboko,w relacje z ludzmi............. OTO jestem, takim mnie stworzyliscie.....podoba sie ? Nie chcieliscie wrazliwego faceta ? macie pol kur...y pol..diabla !!!! nie podoba sie ? za pozno ....ja do ciebie moja mala nie mam zalu........ NAJBARDZIEJ MI ZAL, ZE TY RHEIA MUSISZ PRZECHODZIC..TAKI KOSZMAR.......... MOZE MASZ TAM KOLO SIEBIE, KOCHAJACYCH CIE LUDZI.......... NIE MA JAK MILOSC, PRZYJAZN NA ZYWO............ WYBACZ ZA MOJA ZNIECZULICE....... NIE LAM SIE, TO MALO ZNACZACY CZLOWIECZEK W WTOIM ZYCIU... JESTEM JAK KURZ NA TWOICH BUTACH........ ZDMUCHNIJ....I PO KRZYKU.......... ZYCZE CI WZNIOSLYCH CHWIL W TWOIM ZYCIU............ :D POZDRO.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHEIA ? ZOCHA ? NIE WIEM CZY POWINIENEM OTWIERAC,WIADOMOSCI ????? NIE CHCE MIEC DEPRESJI,ALBO CZEGOS GORSZEGO !!!! ZROBIE TAK....OTWORZE JE SOBIE....1-GO STYCZNIA..2010..ROKU.. JAKO PREZENT NOWOROCZNY OK ? Z GORY WAM DZIEKUJE........... Z REGOLY DOTRZYMUJE SLOWA :D POZDROWIENIA WAM SLE.....WESOLYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA......I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU............ POZDRO..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wiadomosci odczytane, gwiazdka z nieba nie spadla :D lubie czytac dobre wiesci,zawsze dodaja czlowiekowi,wiary :-) a juz myslalem ze to zle wiesci !!!! dzieki dziewuchy,siostry moje w niedoli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypadalo by sie pozegnac... dobranoc.....NIE JARAC MI TAM !!!!!!!!!! JA NIE JARAM........ MIJA DZISIAJ 31-DNI....MIESIAC ROWNIUTENKI..SAM SWIETUJE NIE WIEM CO Z RESZTA CHYBA, POZA MIASTEM :D DLUGA TO BYLA DROGA......ALE SZYBKO ZLECIALO..... RHEIA WRACAJ DO ZDROWIA..... JAK WYZDROWIEJESZ TO MI POKARZESZ :-( POZDRO.............NIE JARACCCCCC !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Odkrylem przyczyne.......... Pierwsza to ja ,oczywiscie.... Druga to magia cyfry szescdziesiat ........ Musimy zalozyc nowe forum....do 60-tki, bedzie spoko !!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH KURACJUSZY :D kaka ? daj namiary na te wrozke...czy ona wrozy tylko z kawowego fusa ?? To bedzie problem bo ja pije rozpuszczalna :D ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!! Nie ma nikogo ? Ze starych bywalcow ? trudno................. Pomagam zucic rozne nalogi............. Rowniez palenie !!!! jakby co to nie pale, prawie 5-tyg........... bez wspomagaczy, bez champixa,aczkolwiek z grupa.. moralnego wsparcia ....:D grupa jest obecnie, na objazdowych wystepach :-) kontakty z nimi we wczesniejszych wpisach :-( Ja sie tutaj melduje,codziennie.... pozdro.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie piszę tutaj - żeby Rheia była zdrowa :( To idę sobie na Jogę .... w zastępstwie. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia57
Witam , mam nadzieję,że wszyscy mają się dobrze- nie palimy. Bądźmy pozytywni, troszkę chorzy i Ci zdrowsi też. Ja trzymam się, poprzednio nałóg powrócił przy bardzo terminalnej rzeczywistości- teraz wiem - to był powrót i ucieczka wystraszonej basi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia57
Rheia13. martwię się o Ciebie- napisz wszystko ok? nie mam możliwości na codzienne wpisy, ja je w miarę możliwości śledzę i znam sytuacje.Proszę napisz , czy wszystko w porządku.Nie wchodzę codziennie- dużo pracuję. Pozdrawiam.Ten sam wpis na bliźniaczym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! fajnie ze zajrzalyscie,dziewczyny :D od razu mi lepiej......... tez zmartwiony jestem,rheia zniknela.. kaka nie chce, bo rheia zdrowsza bedzie..... lekki odjazdzik..:-( miejmy nadzieje, ze wszyscy dojedziemy do swiat....... bez palenia,oczywiscie !!!!!!!! moze do wigilijnego stolu,zasiadziemy..... i bedzie mozna podac noze i widelce tez :D pozdro...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM !!! bez wzgledu na wszystko!!! wiem ze wielu by to sprawilo radosc :-( NIE PALE !!!!....:D :D :D.......... KONIEC KROPKA .............. ZANIM GWIAZDKA BEDZIE ......TO JESZCZE HO HO HO HO HO A MOZE JESZCZE DALEJ...................... POZDRAWIAM WSZYSTKICH KURACJUSZY :D POZDRO........ CHWILE SIE PRZYCZAJE........JAKBY JEKIS WARIAT, NIER DAJ BOZE. ZAJRZAL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zajrzal !!! zajrzal !! pozdro dla wszystkich.......uzaleznionych :-( NIE JARAC !!!!!!! ANI ANI DYMKA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia57
Mario, gdzie reszta dziewczyn- nie odezwą się? Napisz co u Ciebie-nie palimy. Rheia napisz chociaż dwa słowa - słońce świeci? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Witaj Basiu, witaj Mario i pozostali. jesteśmy, nie palimy i trzymamy się Czasem zaglądam do Was i ciepło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! to dobrze ze wszyscy w formie :D pozdrawiam goraco.......... nie pale !!!!!! :D jakby ktos pytal ? :-) calkiem dobrze to znosze...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia57
Zosiek, Mario pozdrawiam- mam nadzieję, że Rheia czuje się dobrze. Rheia wyjrzyj za okno, świeci słońce? Trzymamy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jESTEM JA NOWA KTÓRA ZACZYNA BRAĆ CHAMPIX 2DNI,I STALE MYŚLI O TYM ŻE CHCE JEJ SIĘ PALIĆ NARAZIE JESZCZE BARDZIEJ.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że Oli.... skorzystałaś z zaproszenia. Cieszę się, że jesteś z nami, będziemy się wspierać. U nas, jak widzisz i troszkę poczytałaś, jak pisałaś do mnie - były awanturki, rozstania - ale myślę, że chęć w2swpierania siebie i innych okaże sie silniejsza, niż wszelkie animozje i ... ludzkie słabości. Po pierwsze - wybaczenie, to najważniejsze. Champix, choroby - mogą nam zmienić osobowość, możemy stawać się źli i obcy ;) Możemy zionąć ogniem ..... Ale koniec przychodzi, kiedyś. Tamte Forum jest Oli bardziej oficjalne, teoretyczne - ma minus - rzadko ludzie tam piszą. Tu można bardziej poszaleć i się nie krępować - jak czytałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario, czy już pogwiazdkowałeś z żoną ? Chodzi o prezenty za wytrwałość z Jej strony, jakaś bransoletka ? No, to kiedy będziesz, bo mamy gościa zalęknionego , trzeba go umotywować trochę. A innych ..... nie ma. Ja dziś jestem w chatce, ale następne weekendy - już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że tutaj można się zabawić w wesołym towarzystwie,ale to twarzystwojak mało tu zgląda. Smutno Wszyscy się wyleczyli,nie palą i się cieszą, nowicjuszy nie widać ani słychać..... Nikt już niczego się nie boi oprócz mnie.... Trudno.....poczekam do wieczorka może kroś tu trafi. Kaka... mario... dobrze że wy czasem jesteście. POZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Mam małe problemy z odbiorem poczty. Co tam Mario , nie popłynąłeś z deszczem ? Oly... jak tam żołądek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIE MA......KAKA :P..... ZNOWU PADA :-(... MIESZKAM NA GORCE WIEC NICMI NIE GROZI.......... (NIE MA NA NIEJ KWIATKOW)...... ALE BEDA NA WIOSNE ..:-). JAK TAM SMOPOCZUCIE ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mi pomieszało ustawienia poczty - ale jest o.k A , Mario - teraz przeprosiłam się z Allegro / rzuciłam go na miesiąc, jak szalałam z wami /. Powiem Ci , że super emocje też są - hazardzik mały, nie wiem czy licytowałeś kiedyś ? Ja np. znalazłam meble dziecięce- super, za .... uwaga 200,- / gościu się wyprowadza/, ale nie mam dowozu - a transport tyle samo mnie szarpnie i takie tam.... Cały dzień miałam zajęty i teraz też ..... długo nie zabawię - na podglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×