Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łajt pałer

wczoraj zrobiłem coś złego...

Polecane posty

Gość łajt pałer

zostaliśmy z koleżanką z biura po godzinach i jakos tak się potoczyło, że uprawialiśmy sex. :( moja dziewczyna o niczym nie wie, nigdy więcej już sie to nie powtórzy, tego jestem pewien, czy powinienem jej o tym powiedziec? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tyle powiem
Jesteś ciotą!Nie szanujesz siebie,a w dodatku swojej dziewczyny.Powiedz jej o wszystkim,niech Ci dowie z kim jest.Nad sobą się zastanów.Żeby nie było jestem facetem i mam takie poglądy na te sprawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tyle powiem
*niech się dowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra22
nie:P tylko zeby sie niie powtorzyło... ale widocznie dziewczyny nie kochasz to nie wiem p oco z nia jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazymalwina
Jeśli powiesz pewnie tak czy tak rozwalisz związek ale jeśli nie powiesz to będzie Cię to dręczyło do końca życia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tyle powiem
Czy facet,czy kobieta za zdradę do kamieniołomów;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdyjkloo
Trzeba bylo myslec glowa a nie h.. Czy twoja dziewczyna nie sypiala z toba brakowalo ci czegos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łajt pałer
niczego mi nie brakuje, tak jakoś sie po prsotu stało, uniesienie chwili, tyle :( źle mi z tym, ale czasu nie cofne, natomiast wiem, że więcej się to nie powtórzy. kocham moją dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos tak sie potoczylo?ile ty masz lat?5?zdrada jest skurwysynstwem i chyba najwieksza krzywda i ponizeniem jakie mozesz zafundowac partnerce.zostam Ja ,odejdz i nie mow,zeby nie krzywdzic,Jej jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhyttu
ona ci nie wybaczy tego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrobisz tego więcej?A jak mówiłeś,zanim to wczoraj zrobiłeś?Nigdy nie mów nigdy:classic_cool: W każdym bądź razie,nie mów.Za jakiś czas-tydzień,dwa kac moralny minie.Do następnego razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam zaraz odejdź, zostaw i nie mów. Mnie też zdradzono i co? jakos z tym żyję i jest mi całkiem fajnie. WYbaczyłam. Juz widze wpisy zdradzi Cię znowu i bla, bla, bla... Ale pamiętajcie nikt nie moze powiedzieć jak sie zachowa dopóki nie znajdzie sie w konkretnej asytuacji. Uwieżcie mi, mam juz swoje lata. Nie mów jej ale juz tego nie powtarzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łajt pałer
wiem i zle mi z tym widziałem tu tematy w których kobietom które zdradziły radziłyscie zeby nic nie mowic, a mi kazecie powiedziec, a to bedzie koniec mojego zwiazku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz coooooooooo
ja na takich jak ty rzygammmmmm ide bo az mnie mdli 🖐️ ja swieta nie jestem ale nigdy nikogo nie zdradzilam i zawsze moge smialo patrzec w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larysssaaaa
Frajer :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham ja, to była chwila, itd... :O :O :O I warto było? Ona i tak moze się o tym dowiedziec, a Ty bedziesz sie źle czuł ukrywajac to przed nią :O I tak na jedno wychodzi. Zapewne Cie rzuci, czego sie nie dziwię, ale chyba lepiej, zeby dowiedziała sie o tym od Ciebie, a nie od osób tzrecich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyyyytryyyna
zdrada to najgorsze co można zrobić, współczuje jej, jak się dowie całóy świat zawali jej się na głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rycz i nie dramatyzuj nad rozlanym mlekiem.Umoczyłeś i tyle.Nie mów nic,jak powtórzysz wyskok,wtedy się zastanów czy serio kochasz Swoją kobietę,czy to tylko wygoda bądź przyzwyczajenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzruszające 😴 Przeleciałeś babke z pracy i masz moralniaka? :o Stary, zluzuj zwieracze, przy piątej zaliczonej koleżance sumienie będzie juz oswojone ;-) rób swoje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściara jak nic
Jakbyś kochał nie zrobiłbyś tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lepiej jej powiedz o tym, ma prawo wiedzieć i ma prawo do wyboru co zrobi z tym fantem. Ja jestem tego zdania, jak już raz to zrobiłeś nic a nic cię nie zatrzyma przed następnym razem, no chyba, że rzeczywiście pokochasz ją naprawdę, bo teraz moim zdaniem nie jest to jeszcze miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE W WAS JADU
Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem... Co do autora: źle zrobiłeś, sam o tym wiesz. Nie mów jej, nie rób tego więcej... Wyrzuty sumienia sa dla Ciebie juz i tak nieznośne, po co więc, chcesz aby i Twoja dziewczyna cierpiała... Za późno na szczerośc. Czas , tylko czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>ma prawo wiedzieć i ma prawo do wyboru co zrobi z tym fantem. Dwulicowa szmata :o Jak jest temat o zdradzajacych babach, to im kibicujecie, a jak trafi się facet, to sobie przeleciał koleżankę z pracy, to od razu rzucacie mu się do gardeł :o Żałosne :o Do budy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dwulicowa szmata Jak jest temat o zdradzajacych babach, to im kibicujecie, a jak trafi się facet, to sobie przeleciał koleżankę z pracy, to od razu rzucacie mu się do gardeł Żałosne " A może tu inne dziewczyny piszą? Nie wpadło do bydlęcego łebka? :P dla mnie akurat każdy, kto zdradza jest szmatą/palantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz pewnosc, ze to sie wyda? czy ta kolezanka nie jest typu takiego, ze bedzie chciala zeby twoja dziewczyna sie o tym dowiedziala? sprawdziles "sciezke" od kolezanki z pracy do Twojej dziewczyny? jacys wspolni znajomi? kolezanka nie bedzie chciala "zemsty" ze to, ze sie z nia przespales i nie chcesz wiecej? upewnij sie, bo jak Twoja dziewczyna ma sie dowiedziec o tym od kogos innego, to lepiej zeby sie dowiedziala od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×