Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iphone106

alimenty na żonę

Polecane posty

Gość oj kobiety kobiety
To nie plaga, to norma! chyba nie myślicie, że będę opierała facetowi gacie i smażyła kotlety, by i tak po 10 latach wymienił mnie na nowszy model. Żonaci to też norma, zadbani, pachnący, nie pieprzący o swoich problemach w pracy czy bólach menstruacyjnych żony, zębach dzieci, nie zostawiają skarpetek, stać ich na dobre restauracje i nie zajmują fotela i pilota w chałupie tylko grzecznie opuszczają mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempota z was
oj kobiety kobiety - nie oceniaj ogółu z twojej perspektywy. to ze ty latasz z łózka do łózka żonatych facetów tylko i wyłącznie z tego względu ze ci 200 zl banknotem przed gębą pomachali to nie oznacza ze jest to norma. jest to tak normalne ze same na wesele trzeba załatwiać z ok 1,5 rocznym wyprzedzenie a to ze się nie hajtniesz w cale mnie nie dziwi. jak sama mówisz są żonaci i bogaci kto by sie chciał kiedykolwiek poważnie wiązać z taka łachudrą która na kasę leci i tego nie ukrywa ty powinnaś w burdelu pracować - mogla byś rozwijać pasje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mnie płaci
i to polubownie - rozstaliśmy się na obopólne życzenie, 2 dzieci -9 i 2 lata, były mąż usiłuje pomóc mi w sprawowaniu opieki. On ma już inną, ale o rodzinie nie zapomniał... On się stara, ja nie mogę być gorsza... w konsekwencji nasze dzieci mają dwa domy, z tego co widzę i słyszę - dwa wspaniałe domy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Kiedy kobieta zacznie znów być kobietą???? Mam na myśli kobietę dzięki której Polska przetrwała. Czy te osoby ,które mówią o sobie ... kobieta są w stanie dorównać kobiecie ,tej kobiecie ??? . Szczerze wątpię. Chyba z powodu podobno globalnego ocieplenia klimatu powstała jakaś mutacja.Dla nich trzeba znaleźć nową jakąś inną nazwę ,ogłaszam konkurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację bo już tylko
kilka kobiet takich zostało zniecierpliwiony ale niestety faceci zeszmacili się tak bardzo, że i tak społeczeństwo już nie przetrwa, te ostatnie egzemplarze kobiecych kobiet nie mają partnerów, tylko popłuczyny mężczyzn z dawnych czasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Faktycznie kobieta za bardzo stara się być mężczyzną , wychodzi jednak jej to bardzo nieudolnie.Ogłaszam konkurs na nazwę nowego stworzenia na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Kiedy zmienią głupie przepisy. Przy tych przepisach społeczeństwo na pewno nie przetrwa. Kto się będzie chciał żenić??? Ta ,która nazwy jeszcze nie ma ,popłacze w sądzie a że one też są często bardzo dziwne dostanie kasę ,to chore , produkcja nierobów i pasożytów.Gdybym ja miał być tym ,który ma płacić na byłą żonę to prędzej bym pozbawił się wszystkiego i poszukał sznurka ale nie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bhs44
A wlasciwie to jakie te kobiety byc powinne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie z
a kiedy meżczyzna będzie meżczyzną? Takim prawdziwym, uczciwym, dbajacym o rodzinę? Który będzie gotów oddać siebie w całości dla żony, a nie tylko kawałkami między jedną kochanką a drugą, między kolesiami i piwem? No, gdzie są PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety zniecierpliwiony
poszukaj sznureczka dla siebie i nie męcz się już tak na tym łez padole :D dziewczyny, wczoraj rozwiodła się koleżanka z pracy, bez orzekania o winie, bo zagroził jej, że nabruździ, że będzie szarpał sprawy dziecka oczywiście na rozprawie gadał, ze kochanki nie ma, że to tylko wymysły żony, mimo niezłych dochodów próbował kręcić, przesadził na tyle, że sędzina zaśmiała się, że jest najtańszym specjalistą (w swojej dziedzinie) w całym województwie koleżanka dostała na dziecko 550, spokojnie sobie poradzi, sama nieźle zarabia a jej eksowi ostała się kochanka z grubą dupą i nie tylko dupą grubą, ogólnie wygląda jak maciora, a że znany nasz miejski artysta - jej mąż kopnął ją w to grube dupsko, nie może już żyć za kasę męża, to eksik koleżanki będzie ją utrzymywał i cóż panie zniecierpliwiony, nie jest moją winą, że faceci są takimi debilami, może zamiast akcji wśród kobiet zaczniesz się udzielać wśród przedstawicieli swojej płci, nie wierzę w jakieś wymierne efekty, ale próbuj facet, próbuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Sama sobie odpowiedziałaś. Kobiety to ....... ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×