Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pinkaa

Wstyd przed pójściem do stomatologa.

Polecane posty

Gość grolikowa
Nie ma się czego wstydzić. Należy jednak pamiętać, że stomatolog musi być odpowiedni. Przykładowo, moim zdaniem nie warto decydować się na Dentalux w Warszawie. Nie będę się rozpisywać, wysokie ceny i niska jakość. Po prostu odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj sasiad strasznie sie bal dentysty.ktoregos dnia po kilkakrotnym przytruciu sie tabletkami przeciwbolowymi musial w koncu isc.dentystka zajrzala mu w usta,odsunela sie,odlozyla szpikulec i lusterko na szafke i powiedziala:teraz to tylko Dynamit i podpalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma najmniejszych powodow do wstydu przed dentystą. Wstydem jest mieć popsute zęby, a nie chcieć je zaleczyć. Stomatolodzy przyzwyczajeni są do swojej pracy, widzą dziennie kilkadziesiąt jam ustnych, to dla nich powszedność. Nie wybrażasz sobie przecież być w ciązy i wstydzić się pójść do ginekologa, prawda? ;) Tak samo jest z dentystą. Przy takim panicznym strachu polecam pójść do dobrego, przyjaznego stomatologa, który zapewni Ci komfort psychiczny i nie będziesz bała się powierzyć w jego ręce. Ja z mojej strony mogę Ci polecić gabinet stomatologiczny na Lwowskiej w Lublinie - Dental. A wyrywania zęba nie musisz się zupełnie bać, to odbywa się zawsze pod znieczuleniem. Ja korzystam u nich ze znieczulenia komputerowegolub ogólnego i absolutnie nie odczuwam żadnego bólu. Pomyśl jak kiedyś będziesz mogla śmiać się z tego jak bardzo balas się stomatologa ( I to uśmiechem ze zdrowymi zębami ;). Slyszałam też, ze podczas odbudowywania zeba,jeśli byłby już tak bardzo zepsuty używają mikroskopy, wiec masz pewnośc, ze to będzie naprawdę dokładnie wykonane. Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna się wstydzić pójść do dentysty ze złym stanem zębów? Przecież gdybys miała dobry to wcale byś tam sie nie wybierała! Nie ma co się stresować i dodawać sobie problemów, trzeba pomyslec, że dla dentysty widok próchnicy jest codziennością. W Lublinie polecam zajrzec do Dentala, mają tam dobre podejście, na penwo poczujecie się tam pewniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sie czego wstydzić. Też miałam obawy, poszłam do gabinetu w Gdańsku http://www.gdanskiecentrumstomatologiczne.pl/ . Bardzo sympatyczni ludzie! Przed wizytą byłam bardzo spięta ale już w trakcie rozprężyłam się i nie było tak źle jak mi się wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko sie boje . Tobie sie pomylił stomatolog z ginekologiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się bardzo bałam ale ostatnio byłam u nowego dentysty w Krakowie na Wolańskiej przyjmuje Jarosław Kaczyński - taki niski Pan w podeszłym wieku. Jego asystentka też bardzo miła, Beata - bardzo lubi błyskotki - spodobała jej się moja broszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duśka_777
Nie ma nic wstydliwego przed chodzeniem do dentysty! Dziewczyny, ja z całego serca polecam Dental z Lublina. Bardzo mi pomogli, kiedy potrzebowałam profesjonalnej porady. Do dzisiaj odwiedzam ich na kontrolne wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstydź się się iść do dentysty, lepiej teraz niż później niezależnie co Ci powie to i tak pomoże. Gorzej zostawić niezadbane zęby, bo potem będzie trudniej. Skąd jesteś? Potrzebny Ci młody dentysta i taki, który ma podejście do pacjenta, wysłucha i zrozumie. Mogę Ci polecić moją dentystkę Dr Dorotę Tymińską z City Clinic w W-wie, jakby co to tu masz namiar www.cityclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza

No nie ma się co dziwić że niektórzy wstydzą się pójścia do dentysty, ale jeżeli ten wstyd będzie nas hamował, to co dopiero będzie później z zębami? Stomatolodzy nieraz widzą w swoim życiu zawodowym zaniedbane jamy ustne, oni na pewno nie będą nas oceniać. Jak coś to mogę doradzić Gabinet Lubińska w Szczecinie, gdzie z pewnością bedziecie sie dobrze czuli tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanna

Ja też byłam w podobnej sytuacji, zaraz jak usiadłam na fotel powiedziałam, że poprostu się boję, że zęby mam w strasznym stanie i się popłakałam. Na to Pani stomatolog (młoda i przemiła osoba) :proszę się już nie martwić, niech się Pani uspokoi, wszystko będzie dobrze, po czym przejrzała zęby, określiła co jest do zrobienia (a jest naprawdę sporo) i powtórzyła :ze spokojem, wszystko będzie dobrze. Z serca spadł mi kamień. Stwierdzam, że niepotrzebnie czekałam tak długo,także głowa do góry i do przodu. Pozdrawiam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Ja nie byłam u dentysty od około 11 lat. W końcu się odważyłam. 3 korzenie do wyrwania (2 już wyrwane) i z 14 zębów do naprawy (3 już zrobione). Wstydziłam się strasznie i napiszę więcej dalej się okropnie wstydzę chodzić do dentysty. Mimo, że mój stomatolog w żaden sposób nie skomentował stanu moich zębów, po prostu zaczął robić 🙂 A i myślę, że nie ma sensu mówić dentyście jak to bardzo się wstydzę i boję, po prostu otwierasz buzię i on robi swoje. Moje leczenie wyniesie z pewnością ponad 2 tysiące. Ale jak w końcu poszłam, to był jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu, mimo strasznych zębów znów zaczęłam się uśmiechać 😄 Także wstydzić się jest czego, ja tak jak pisałam, dalej się wstydzę, no ale cóż ważne jest to, że jeszcze 2 miesiące i będę pewniejsza siebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no moje zęby zostały naprawione w stomatologii dr Cichonia. i w końcu moje zęby pięknie i elegancko wyglądają. równe, białe, naprawione! super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się wstydzić czy bać. Zęby to nasza wizytówka więc warto o nie dbać. Ja leczę zęby w Eurodental w Warszawie. Jestem zadowolona z efektów jak i jakości ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dlatego warto iść do dentysty żeby już się nie wstydzić! ja osobiście uważam ze to najlepszy pomysł. sama miałam krzywe zęby ale w końcu trafiłam na dobrego specjalistę w stomatologii cichonia i w końcu teraz nie wstydzę się uśmiechać. pięknie i równie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma co się wstydzić. Wystarczy tylko wybrać odpowiedniego specjalistę. Ja zdecydowałam się na polecanych stomatologów z Eurodental w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czego bać, lekarz to też człowiek, na pewno wszystko zrozumie. Najlepiej udać się do sprawdzonego dentysty w twojej okolicy. Ja wszystkim moge polecić do Macieja Lepszego, świetny lekarz, zawsze mily, uśmiechnięty, a co najważniejsze wszystkie wizyty u niego bezbolesne. Przyjmuje m.in w klinice na placu szczepańskim w Krakowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Krakowie trafiłam wlasnie do stomatologii Cichonia - spoko lekarze tam pracują, dokładnie leczą i dobrze. Miałam zaniedbane zeby ale wlasnie jak nie wyleczę to zawsze będę się wstydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×