Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

wyzdrowiała była chora przez trzy tygodnie:( z czego jeden w szpitalu:( ale już dochodzi do siebie, widać to było we wczorajszych jej wpisach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak glosowaliscie to macie
Premier Tusk wstrzymuje rozwój rodzinnej opieki zastępczej. Premier potwierdził oficjalnie, że reformy, które rząd Platformy miał właśnie rozpocząć, przesuną się o rok, a może nawet o dwa lata. Co konkretnie miał na myśli ? Przede wszystkim stopniową likwidację domów dziecka. Na tym rząd oszczędzi ok. 100 mln zł. źródło: www.emetro.pl 4 luty 2009 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo:D tylko wujek ladaco gdzieś przepadł:classic_cool: może się odszyfrował i Go przyaresztowali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd możesz wiedzieć jak my głosowaliśmy ja głosowałam na Endri Lepper'a;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco coś ostatnio nie był sobą, aż w końcu zniknął z kafee 😭 zapewne ślubna zaciągnęła go do przygotowań przedświątecznych...no wiesz: mycie okien, polerka parkietów....itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę pokazać drugiej , bo wyjdzie na to , że mam je dwie lewe tak jak u Ciebie :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, jest ladaco,(przywołałam Go chyba telepatycznie proponuje jakis komitet przywitalny zorganizować:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PZU to co ? mamy stroje ludowe nakładać ? :D OK niech będzie i tak :classic_cool: Leniwczyku to dlaczego ja widzę Twoje dwie ? przekręć jedną w drugą stronę , o tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, spóźnialskim :P Trzeba wygrzac siew ciepłym łózeczku, póxniej powoli wstawac, wziąć prysznic, zjeśc pyszne sniadanie, napic sie kawy i dopiero wtedy zaczac myślec o komputerze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę namalować sobie urody i na zakupy :) Tylko musze jakoś przebic sie przez ten snieg 😭 Milego dnia kochani. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam (PZU ipzu) to już nikt nie pomacha[foch z przytupem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka....a ja przemarzłam na kość w miejskiej komunikachi, która rozkraczyła się po drodze :O i dopiero wcinam śniadanie...ale niezbyt smaczne :O ladaco.....czekasz, ale na co? aż Cię oświeci? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco...że tak powiem....bz :( pisząc, że się zrobiłeś inny miałam na myśli, że jakoś tak mało Ciebie na kafee, nie powstają o Tobie tematy, nikt Cię nie zaczepia....jednym slowem nuuuda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×