Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Kabel....ale ja tak z troski, żebyś oczyścił swój organizm :D widelec :D to ja się zastanawiam, czemu otworzyłaś okno w firmie przy włączonym nawiewie---przez co u mnie na szybie pojawiła się szron 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniuch- u mnie wszystko na wszystkie możliwe spusty jest pozamykane bo mi zimno, więc tu herezji nie siej :O:O:O Kuźwa, jeszcze mi sie z rana na stadion za czapką chciało jechać i tak mnie wypeeździło że teraz nie wiem, jak sie nazywam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec.....a ten wiaterek Cię nie porwał? taka drobinka z Ciebie :P widzisz kabel, jak na znajomych mogę polegać...zawsze ściągną mnie na ziemię, gdy zaczynam za bardzo unosić się w obłokach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tego mnie masz Leniu :classic_cool: Nie porwał mnie wiatr, ale na każdym kroku murzyni mi wciskali "halo buti dziewcina" "ciapki i sialiki, wsistko markowe, Najki, Adidas, halo pani, halo" :O:O:O Czy ja wyglądam na taką, której łatwo coś wcisnąć? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak mnie wypeeździło że teraz nie wiem, jak sie nazywam " a ja wiem jak sie nazwywasz :) fioletowy widelec :classic_cool: Leniwiec :) ja tez lubie ....moze kiedys pobujamy sie razem ,ty na jednym obloku ja na drugim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no imię juz mam od bardzo dawna, ale przestaje mi się juz podobać, może coś wymyślicie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, i wyglądam w nich jakby mnie zza śmietnika wyciągnęli :O a daj spokój, już nie robią fajnych ciepłych czapek chyba, wszystko jakieś takie "modne" :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlem jeszcze na chwile ...zapomnialem co mam kupic :) Leniwiec skoro jestes za ! to nie bedziesz miala nic przeciw jesli pobujamy sie na wspolnym obloku ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie chcesz być modna:P dla mojego synka planuje imię Dorian lub Natan,ale problem w tym że nie wiem jeszcze jaka płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel....jeśli wagowo obłoczek nas utrzyma (bo nie wiem, co będziesz miał na obiad i ile tego czegoś pochłoniesz) to będzie mi baaardzo miło :) Widelec.....ja mam nie modną czapeczkę robiioną na szydełku---taką baaardzo ciepłą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może coś pomożecie, ale dorian to mi się podoba od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sweź, to imię mi sie podoba od czasów liceum:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×