Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Harry Wiesz cholerko , życie lubi płatać różne figle :p nigdy nic nie wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mawronka bo życie prześpisz :D Harry chyba nie doceniasz ludzi z kaffe :D ale skoro tak mówisz ........ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harry to samo mówię Leniwczykowi , ale Ona jakaś taka nieufna co do mnie :p :D Mawronka nie mów żeś niedzwiedzica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harry ja nie mówię żeby ufano każdemu , a tylko dla mnie :D Mawrońciu Tobie pokićkało się , bo stanowczo za dużo sypiasz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze duzo ale i tak sie chce , co to za dziadoostwo zeby w szkole byc przez 15 godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mawronka...... myślałem że to ja mam najwiecej lekcji..... dzisiaj:D.......... ja miałem 9 godzin :O a ty bidulko byłaś 6 h dłużej ode mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurna :D jeszcze nie ma 22:00 a tu już się całują :D Mawroka ale za to potem wiedzę jaką będziesz miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarka :D:D Ty potworze :O ładnie to tak obmawiać mnie za moimi plecami? 😭 :P PZU....ja dalej pozostałam miła i słodka :P P.S. wiecie co ja dziś zrobiłam idąc do pracy???? wywinełam orła na chodniku 😭 nie pomyślałam, że jak jest ślisko to nie powinnam zakładać butów na obcasach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie obmawiałam tylko literaturę tworzyłam :D A i jak wywaliłaś sie to nie trzeba było od razu podnosić się , tylko udać że to tak specjalnie i chciałaś trochę poleżeć i odpocząć :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ? u mnie w tej chwili jest 12 na minusie :D a mój psińco położył się na śniegu i wypoczywa - sfiksował chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Leniwcze Leniwcze :D mamusia nie nauczyła , że o tej porze roku trzeba gatki wkładać ? :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarka.....mamusia nauczyła wkładać gatki koronkowe :P a co do pieska....to jest takie powiedzenie, że pies upodabnia się do właściciela...a więc "sfiksował chyba ".....no comments :P Cicha....powiedz jeszcze że nosem powinny mi wyjść dwa......:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×