Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Cicha :D Zamówiłam Wam już 2 bilety na koncert o godz. 20:30 w wieczór sylwestrowy :p może być ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ! i mój piesek może upodobnił sie do pani , ale tylko jeśli chodzi o owłosienie :D Leniwcze nie marudz , organizuję Wam Sylwka a Tobie coś nie pasi ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja na sylwestra chcę iść z Tobą 😭 ---widzisz jak Ci cukruję:P a co do owłosienia...to Ci współczuję, że masz podobne do psa :O ile Ty kochana musisz na depilację wydawać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot i pocukrowała :D do psa przyrównała :D Ale współczuć nie ma czego , bo ono dotyczy tylko głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjj ja wnoszę sprzeciw ja nie szcze w domu po kontach i na wszystko na co da się kulosa podnieść - jak to robi mój pies. Ostatnio gnojek np zalał całe łóżko, normalnie właził sobie na materac i regularnie podlewał :O:O:O Np, poduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piesek śliczny :) tylko czy on cały czas robił Tobie takie niespodzianki ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi 🖐️ tak, on cały czas od 9 lat robi mi takie niespodzianki :O Przeszczał już wszystko co było możliwe, wszystkie stoliki, drzwi, worki ze śmieciami, wiadro z mopem, każdy dywan, ale jest jeden warunek: nikt nie może widzieć jak to robi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek jest tylko jeden, chyba że drugi sie skrzętnie ukrył, ale wiecie że tez o tym myślałam bo mam duuuuży brzuch jak na tę porę cionrzy:classic_cool: już jestem taki balonik delikatnie rzecz ujmując:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, jak się pojawiłam to wszyscy uciekli:O jak mnie nie lubicie to po prostu powiedzcie:classic_cool::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PZU to nie tak ! to Cicha szarika wypuściła swego i strach teraz wychylić się :o :D I ja Ci mówię , że u Ciebie groszki występują w liczbie mnogiej i już :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze na dodatek ktoś pokazał męskie pośladki na forum , także nie dziw się , że inni gdzieś tam delektują się nimi w zaciszu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PZU no a co tam będziesz rozglądać się w tańcu :D jak zakręcić sie , to raz a dobrze co nie ??????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam,:D ten pierdzielnik w kuchni właściciela też:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyychchchcyyyyy, no nie wiem czy to dobry pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz PZU ? mnie tam co innego przysłoniło ślipia i nie zwróciłam uwagi na takie detale jak kuchnia :D bochenki kucharza bardziej apetyczne :D A z groszkami to raz a dobrze i po balu :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×