Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

widelec, a co tam "r" jak jest śliczna pogoda :D :D :D Poza tym miesiace z "R" są zarezerwowane 10 lat na przód :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to chyba fioletowy nie wexmoe na druchnę, ze względu na moją już i tak duuużą figurę😭 byłabym niereprezentacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia ja brałam ślub we wrześniu i co😭, do kogo mam składać reklamację:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klon- jak myslisz dlaczego :classic_cool: nie można mieć wszystkiego :D PZU- no to ja mam nadzieję że u mnie nei wyjdzie tak, że będę się z nim kłócić aż tak, żeby ślubu nie było :D Chollerka- czyli moge liczyć na ładną pogode? :D Faktycznie, czerwiec i sierpień zarezerwowane 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka, dwa razy do tej samej wody się nie wchodzi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, przydadzą się na oczepiny :D A tak poważnie, to moi rodzice zaplanowali imprezę na 300 osob, a u nas nie ma lokalu zeby taką bandę pomieścił :O Więc zostaje jakaś remiza albo co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka, to sie nie nazywaja na wsi kalosze tylko "walank"i:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dbynajmniej u mnie na wsi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy--stodoła, kiedyś jak byłam mała to byłam na takim weselu w stodole, muzykanci na klepisku czy jakos tak to sie nazywa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stodoły też nie mam 😭 Powaga :O Z mojej strony prawie 200 osób, i kawalera z 80 :O:O:O Co ja poradzę :O Rodzice uroili sobie, że oni placą, bo oni chcą tylu gości, bo wypada, bo to, bo sramto, ale cóż... chcą, niech płacą, ja z chęcią wezmę w tym udział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak ja zrobiłam? Sama zapłaciłam za wesele i miałam tych, których chciałam. I wbrew niektórym nie było weseliska, tylko przyjęcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynajmę Ci swoja działkę (ok. 3000m kw.) rozstawimy namioty i będzie git:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×