Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Więc ladaco mieszka sobie na dolnym sląskum a pieprzył bez przerwy ,że pochodzi z górnego śl.aska.Nigdy się nie nauczysz z TV silesi prawidłowo wymawiać,poniewaz nie jesteś ślązakiem.TO po co udawałeś na portalu śląskim wielkiego ślązaka,tylko cie wyczuli ogon podwinąłes i spieprzałeś bardzo szybko.Wiec auslyndrze ladaco masz teraaz ok.60 -tki i dlatego masz tyle czasu na cafe bo jestes na pynzyji czyli emeryturze.No widzisz a na tym zdjęciu co pokazywałeś w stopce a mam go w zasobach to twój wnusio jest.No teraz bedziesz ładnie wyglądał EMERYCIE AUSLYNDRZE LADACO:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha 23:22 [zgłoś do usunięcia] ladaco jestem idiotą do kwadratu rozmowa kontrolowana, :D:D:D hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:22 [zgłoś do usunięcia] ladaco jestem idiotą do kwadratu rozmowa kontrolowana, :D:D:D Emeryt auslynder:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ladaco mieszka sobie na dolnym sląskum a pieprzył bez przerwy ,że pochodzi z górnego śl.aska.Nigdy się nie nauczysz z TV silesi prawidłowo wymawiać,poniewaz nie jesteś ślązakiem.TO po co udawałeś na portalu śląskim wielkiego ślązaka,tylko cie wyczuli ogon podwinąłes i spieprzałeś bardzo szybko.Wiec auslyndrze ladaco masz teraaz ok.60 -tki i dlatego masz tyle czasu na cafe bo jestes na pynzyji czyli emeryturze.No widzisz a na tym zdjęciu co pokazywałeś w stopce a mam go w zasobach to twój wnusio jest.No teraz bedziesz ładnie wyglądał EMERYCIE AUSLYNDRZE LADACO :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:22 [zgłoś do usunięcia] ladaco jestem idiotą do kwadratu rozmowa kontrolowana,:P:P:P Emeryt auslynder:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten twój życiorys zzrzuce abyś mi go nie wykasował i jutro na cafe kupę ludzi dowie się o ciebie prawdy EMERYCIE AUSLYNDRZE Ladaco.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trzeci
desznik to są grozby i banik sie szykuje,ty jestes chory,lecz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:22 [zgłoś do usunięcia] ladaco jestem idiotą do kwadratu rozmowa kontrolowana, :P:D:PEmeryt auslynder:D:D:D:D NIY BYDZIESZ TY MI NUDLI NA GOWA WIYSZOŁ LADACO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladaco może byś lepiej podał swojego meila...... albo gg....... :D...... desznik...... który by to był już ban z kolei??? bo duszka ci chyba też już zbanowali??:O:O.... napisz coś pod którymś ze swoich poprzednich nicków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:22 [zgłoś do usunięcia] ladaco jestem idiotą do kwadratu rozmowa kontrolowana, :P:D:PEmeryt auslynder:D:D:D:D NIY BYDZIESZ TY MI NUDLI NA GOWA WIYSZOŁ LADACO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ladaco mieszka sobie na dolnym sląskum a pieprzył bez przerwy ,że pochodzi z górnego śl.aska.Nigdy się nie nauczysz z TV silesi prawidłowo wymawiać,poniewaz nie jesteś ślązakiem.TO po co udawałeś na portalu śląskim wielkiego ślązaka,tylko cie wyczuli ogon podwinąłes i spieprzałeś bardzo szybko.Wiec auslyndrze ladaco masz teraaz ok.60 -tki i dlatego masz tyle czasu na cafe bo jestes na pynzyji czyli emeryturze.No widzisz a na tym zdjęciu co pokazywałeś w stopce a mam go w zasobach to twój wnusio jest.No teraz bedziesz ładnie wyglądał EMERYCIE AUSLYNDRZE LADACO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:22 [zgłoś do usunięcia] ladaco jestem idiotą do kwadratu rozmowa kontrolowana,:P:D:P Emeryt auslynder:D:D:D NIY BYDZIESZ TY MI NUDLI NA GOWA WIYSZOŁ LADACO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:22 [zgłoś do usunięcia] ladaco jestem idiotą do kwadratu rozmowa kontrolowana,:P:D:P Emeryt auslynder:D:D:D NIY BYDZIESZ TY MI NUDLI NA GOWA WIYSZOŁ LADACO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.02.2010] 00:30 [zgłoś do usunięcia] ladaco jego sie powinno powywieszać jednego po drugim i nie myśl ze mnie takie opowiastki przejmują wy bydlęta miedzynarodowe..wy małpia bando słowiańska http://f.kafeteria.pl/regulamin.php 00:31 [zgłoś do usunięcia] Lucyper nikaki 23:22 [zgłoś do usunięcia] ladaco jestem idiotą do kwadratu rozmowa kontrolowana, Emeryt auslynder NIY BYDZIESZ TY MI NUDLI NA GOWA WIYSZOŁ LADACO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik ma fazę
normalnie mozna sie posikac ze smiechu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.02.2010] 00:31 [zgłoś do usunięcia] Lucyper nikaki 23:22 [zgłoś do usunięcia] ladaco jestem idiotą do kwadratu rozmowa kontrolowana, Emeryt auslynder NIY BYDZIESZ TY MI NUDLI NA GOWA WIYSZOŁ LADACO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ladaco mieszka sobie na dolnym sląskum a pieprzył bez przerwy ,że pochodzi z górnego śl.aska.Nigdy się nie nauczysz z TV silesi prawidłowo wymawiać,poniewaz nie jesteś ślązakiem.TO po co udawałeś na portalu śląskim wielkiego ślązaka,tylko cie wyczuli ogon podwinąłes i spieprzałeś bardzo szybko.Wiec auslyndrze ladaco masz teraaz ok.60 -tki i dlatego masz tyle czasu na cafe bo jestes na pynzyji czyli emeryturze.No widzisz a na tym zdjęciu co pokazywałeś w stopce a mam go w zasobach to twój wnusio jest.No teraz bedziesz ładnie wyglądał EMERYCIE AUSLYNDRZE LADACO :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.02.2010] 00:31 [zgłoś do usunięcia] Lucyper nikaki 23:22 [zgłoś do usunięcia] ladaco jestem idiotą do kwadratu rozmowa kontrolowana, Emeryt auslynder NIY BYDZIESZ TY MI NUDLI NA GOWA WIYSZOŁ LADACO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.02.2010] 00:31 [zgłoś do usunięcia] Lucyper nikaki 23:22 [zgłoś do usunięcia] ladaco jestem idiotą do kwadratu rozmowa kontrolowana, Emeryt auslynder NIY BYDZIESZ TY MI NUDLI NA GOWA WIYSZOŁ LADACO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.02.2010] 00:31 [zgłoś do usunięcia] Lucyper nikaki 23:22 [zgłoś do usunięcia] ladaco jestem idiotą do kwadratu rozmowa kontrolowana,::D:D:D Emeryt auslynder LADACO :D:P:D:P NIY BYDZIESZ TY MI NUDLI NA GOWA WIYSZOŁ LADACO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooooooooooooo wydało sie ladaco jestes przyszywanym ślązakiem,poniewaz nie potrafisz prawidłowo odmieniać.To znaczy rodzice przyjechali z bożych stron ladaco a ty się tylko tutaj urodziłeś ale niGdy nie będziesz prawdziwym ślązakiem tylko AUSLENDRYM.NO JAK SIĘ NA PORTALU SLĄSKIM O TYM DOWIEDZA TO TAM WSTEPU JUŻ NIE BĘDZIESZ MIAŁ.WSZYSCY WEJDĄ OPRÓCZ CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×