Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

"Złoty bardzo proszę to nic nie kosztuje" hmmmmmm..... Dokładnie ja nigdy nawet złotówki :P nie zapłaciłem :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Leviatan...ja to mogłabym pisać co najwyżej horrory lub filmy katastroficzne na zasadzie mojej biografi " to może kreskówki...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka...nie po chińsku tylko po amerykańsku :P Levviatan...zobaczysz, jeszcze będę sławna i będziesz chciał mój autograf a ja ftedy zrobię tak: :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniuszku dlatego wykombinuje jak dostać od razu od Ciebie autograf lub wyśle po niego Mawronke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniuszek spiący
Mężczyzna spacerujący w Kalifornii po plaży znalazł lampę. Po potarciu wyskoczył zdenerwowany dżin: - O.K., O.K. Uwolniłeś mnie z lampy. Bla. bla. bla. To jest już czwarty raz w tym miesiącu ! Mam tego spełniania życzeń powyżej uszu ! Zapomnij o 3 życzeniach. Masz tylko jedno ! Mężczyzna: - Zawsze chciałem pojechać na Hawaje, ale bardzo boję się latać samolotami. Czy nie mógłbyś zbudować mostu aż do Hawajów. Mógłbym wówczas pojechać samochodem. Dżin się zaśmiał. - To jest niemożliwe. Pomyśl logicznie ! Przecież nośniki mostu nie sięgną dna Pacyfiku ! Pomysł ile betonu, ile stali. NIE ! Wymyśl jakieś inne życzenie ! Mężczyzna: - Byłem żonaty 4 razy. Moje żony zawsze mi mówiły , że nie dbam o nie , że nie jestem wrażliwy. A zatem spełnij moje życzenie, żebym zawsze rozumiał kobiety, wiedział co czują, co myślą, dlaczego płaczą. Żebym wiedział co naprawdę chcą, żebym wiedział co zrobić, żeby były zawsze szczęśliwe. Dżin: - Chcesz ten most z dwoma pasami ruchu czy z czterema ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniuszku ja się nią nie będę wyręczał tylko jeśli mi odmówisz autografu to podpusze ją aby go zdobyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Levvusiu gdzie twa mawroncia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×