Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

jak niejadek chodzi do pzredszkola, to mam problem z glowy, a tak musze wymyśłac niestworzone rzeczy,z eby cokolwiek zjadl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałatka Colesław z KFC jest mdła tak jak cała ta restauracja dla plebsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kminek fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :O:O:O:O:O kurczak w curry, masz na myśli coś w stylu shoarmy ? Ja robię sałatkę z takim kurczakiem :P A co do sałatek to dobra jest ta z mc donalda najtańsza, sałata lodowa pomidor z sosem siedmiu coś tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" rewq...a jeszcze napisz, że to potrafisz przygotować...i nie mam więcej pytań " A co to za problem posiekac pierś i posypac Curry ( najpierw sę pirs musi przyrumienic ) ? Pokrojenie ziemniaków ( najpierw ugotowanych " w mundurkach " ) i potem usmazenie z kminkiem . problem ? A sałata ? kroisz pomidor , czosnek , ogórka i sos kupujesz lub robisz sama. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" kurczak w curry, masz na myśli coś w stylu shoarmy " a moze to gyros? słabo znam nazwy ale lubie gotowac bo sie wtedy odprezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochani uciekam. Skorzystam z Waszych podpowiedzi, jak młody pójdzie dp przedszkola, bo wtedy nie musze kombinowac, bo reszta je wszystko :D Miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha...ja jeszcze nie...bo dziś kupiłam sobie Zmirzch i może w piątek się wybiorę :D Zgłupiałam na punkcie tych książek i zobaczymy czy film mi równiez będzie odpowiadał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwał tak zwał , ja nie mam dyplomu tylko chęć , dwie rece i głód . ale teraz rzadko gotuje sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq ja też nie mam dyplomu, ani nawet ostatnio chęci :O Leniwiec, żałuję że nie czytałam :( nie mam czasu wybrać się do biblioteki (poza tym nie wiem czy mają tą sagę), a na nowe książki mnie nie stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha...w bibliotece może ich nie być :O ja naszczęście kupuję nowe książki po znajomości--zawsze to taniej, a że ja uwielbiam czytać (zwłaszcza w komunikacji miejskiej) to sporo wydaję na "makulaturę "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam jedenaście minut, ale jakoś nie przypadła mi do gustu. Tzn nie nogę powiedzieć, bo dobrze pisze, ale jakaś taka ciężka mi się ta książka wydawała. Wolę Wiśniewskiego. Ale przy ps kocham Cię Cecelii Ahern uwyłam się jak bóbr :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja se Lema lubie poczytac :-) lub Braci Karamazow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×