Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

"więc podawaj adres" Leniwiec podam ale najpierw powiedz co mi przywieziesz ( może zupe jakąś ? ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma co ! zabiorę wszystkich :D zrobię kółeczko po Polsce , ale pod warunkiem , że mężczyzni siadają na zmianę za kółkiem :D Kobiety będą siedziały z tyłu i popijały drineczki :p zrobimy taki wesoły autobus OK ??? :D I nie będziemy zatrzymywać się w stolicy tylko jedziemy prosto na łono natury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec zabierz dwa gorące kubki : jeden barszcz a drugi grochową :-) oto mój adres: ul. Buraczana 15 , Rewqowo Dolne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zanim ja znajdę ten adres to zupki stracą termin przydatności" Szkoda :-( nie dysryminuj mnie Leniwiec za smieszny adres , taki juz mam........ a taką miałem ochotę na proszek w zupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwczyku musisz wyjechać gdzieś na rogatki , stamtąd Cię zhaltujemy 😭 , bo wiesz , mój sprzęt sporo pali , a jak jeszcze będę krążyła po mieście to ho ho ! :D I teraz zobacznie jaką mamy szeroką ofertę , bo u rewq łono natury , Ladaco także , cholerka i ja równiez je proponujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco spokojne :classic_cool: O mnie sie nie martw. :D Umiem pływac tylko na plecach :D leniwcu miałam taka nadzieje :d Chyba nie myslałaś, zę tak w ostatniej chwili zajrzysz do mnie zaraz przed wyjazdem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco :D miłej konserwacji :D Cicha...no Ty też....a co myślałaś :D chollerka...wiedziałam, żeś :classic_cool: figlarka...dla mnie sępisz paliwo? rewq--proszek ;) prześlę Ci pocztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zniknął Ladaco i.......... Leniwiec tez :-P dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec ale ja pisałem 11.13 i ty tez 11.13 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" to co mam się pakować ?? " jasne , zabierz szczotke do zebów, bielizne , szal i rekawiczke :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×