Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

chollerka...no coś Ty :D na taką okazję koniecznie muszę zabrać skąpą bieliznę :D no wiesz...nigdy nic nie wiadomo ;) :D Cicha...to Ty jeszcze nie spakowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwcu pamiętam, pamietam, że lubisz stringi :D Ale ubierz chodziaż takie z flaneli, zeby pasek CIe mocniej grzał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka...ale ja wolę koronkowe 😭 a pozatym flanelę w całej Polsce wykupiła figlarka...bo przewidziała dłuuugą zimę :O Cicha..ale ja już od miesiąca spakowana i tylko czekałam na zaproszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwcu to może pożyczysz od babci reformy ? :D A jeśli nie chcesz, to najwyzej zmarzniesz w tyłek, ale moze znajdzie sie jakis chętny, zeby Ci pomóc w odtajaniu posladków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwcu jak się ciesze :D Jeśli będę się nudzić i będę widziała z okna, że dzwigasz wiadra wody ze studni, przyjdę i otworzę ci drzwi do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka...dzięki i za taką pomoc :O tylko nie zdziw się, jak nie zauważę progu i zrobię Ci prysznic :P na obiad lubię...barszcz czerwony (zaprawiany) z ziemniakami lub krokiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzis pyyyyszne naleśniki z serem i sosem truskawkowy, ale nie mam weny co jutro zrobić. a muszę dostosować się pod niejadka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto co bym se zjadł : -mielone - wsadzone w papryke -ziemniaki pire - ogóras kiszony - zupa typu krem np. z zielonego groszku Ale w sumie wystarczy mi grochówa lub barszzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha...a nie prościej pominąć Misia :D cholerka...to może szaszłyki z ziemniaczkami i surówką lub ryż z sosem rewq---to Ty jadasz obiad z 2 dań?? przecież dziś nie niedziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze : - smazone talarki ziemnaczano posypane kminkiem - posiekane w paski piersi kurczaka obtoczone w CURRY - sałata lodowa z pomidorami, czosnkiem i sosem Vinegrette A na deser jaja przepiórcze :-P i zasmazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×