Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

ladaco...no fakt....u Ciebie to jakieś zacofanie jest :( i w Twoim wieku to też pewnie inaczej się reaguje na modę :P Levi.....i bardzo dobrze, że nosisz...to chociaż coś widzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby istniejące topiki też zaczęły sie sypać ? Nasz świat się powoli rozpada :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tak i niestety jeszcze tego nie robiłem :( klon_ -> nie podsuwaj jej takich pomysłów bo jeszcze mnie zaciągnie do siebie i nie wypuści nawet na np. piwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie puszczałbym wam takich kawałków, jak wczoraj wieczorem, gdybym wiedział jaki to będzie miało wpływ na waszą delikatną psychikę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec ---> cóż za ironia losu. Ja jestem dla Ciebie za stary, Levi za młody, a Ladaco zbyt zaszyfrowany :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon........wcale nie :classic_cool: :O Levi...starzy mnie nie chcę, bo wyglądam za młodo, a młodzi nie chcą, bo jestem za stara :O I weź tu bądź mądra i dogodź facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon_ -> wygląd aby przyciągnąć, dusza aby zatrzymać ;] Leniwiec -> szczerze to zapomniałem wiem tylko mniej więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Levi...starzy mnie nie chcę, bo wyglądam za młodo" Leniwczyku przyklej sobie wąsy , będziesz wygladała poważniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarka...Ty to masz pomysły :O i jaki facet się będzie ze mną wtedy całować? 😭 teraz muszę iść przetrafić Wasze pocieszające rady :O ludki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×