Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

"A dlaczego akurat na niej?" - Własnie dlatego, że to takie trudne, podbnie jak lądowanie na Księżycu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student z nieprzyjemnego
Ładna blondynka zrozumiała widelec a ty jesteś szatynką??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec-----cenna rada nie bądz miła dla teściowej bo Ci wejdzie na główkę, pokaż na co Cię stać:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
student z nieprzyjemnego Ładna blondynka zrozumiała widelec a ty jesteś szatynką?? Wiesz, to zależy jak patrzeć :) A mogę wiedzieć,o co ci kaman? :O Klon_ postaram się. ale niech mi się napatoczy tak jak wczoraj to nie daruję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PZU- staram się na razie, ale ostatnio przegła pałkę... w całej rodzinie opowiedziała, że już obroniłam mgr (bo wstyd jej było się przyznać, że jeszcze nie) :O Co więcej, wszystkim opowiada, że ja nawet już na podyplomówkę poszłam :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkrótce będziesz miała tytuł profesorski i to w trybie eksternistycznym. To miłe ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student z nieprzyjemnego
ach te kobiety:(:) widelec po nagu nie będę tutaj latał a powinnaś się domyślec albo mnie podpuszczasz(och ty diablico:D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klon_ ale co najlepsze, nie raczyła mnie o tym odpowiednio wcześnie powiadomić :O Jak wybierałam się z facetem do jego dziadków to w ostatniej chwili do mnie zadzwoniła, że przedstawiła im taką i taką wersję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niewitanych 🖐️ czy mam wszystkich wymieniac po kolei..? :D Była jakas nowa akcja z Najeżką...? Studencie, czy my sie znamy..? :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nie ma śniegu. :classic_cool: Stąd wnoszę, że nie przerośnie to jego możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student z nieprzyjemnego
Klon mam konie one doskonale dają sobie radę.:P:) A mógłbys podrzucić troche tego białego szaleństwa bo u mnie mokrawo.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pampersy powinny rozwiązać ten problem :classic_cool: Boże, co ja robię ? :-o Staję sie taki jak oni :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student z nieprzyjemnego
Mówi zięć do teściowej: - Gdzie mama jedzie? - Na cmentarz. - A kto rower przyprowadzi?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student z nieprzyjemnego
Jak długo należy patrzeć na teściową jednym okiem? - Tak długo aż się muszka ze szczerbinką zgra. To Kowalskiego w nocy dzwoni telefon: - Przepraszam tu apteka . Nastąpiła wielka pomyłka, zamiast rumianku pańskiej teściowej dostarczono cyjanek! - A co to za różnica?? - No... 2,50zł. - To ja dopłace. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec---to miłe z jej strony że Cię ostrzegła:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student z nieprzyjemnego
żytkownik: klon_ (ilość postów: 1015)---------> bez urazy jestes mleczakiem pomnóż to 35 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PZU- podejrzewam że jakbym pojechała do tych dziadków z zaskoczenia i palnęła, że jeszcze nie jestem mgr to od razu byłoby że to JA KŁAMIĘ bo przecież na pewno jestem :O Masakra, i teraz będę musiała to znosić 2 dni 😭 chollerka nie było żadnej akcji z najeżką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widelec ---> To naturalne, że jej syn nie może ożenić sią z byle kim, ale te konfabulacje nie wróżą dobrze na przyszłość. Licz się z tym, że będzie od Ciebie sporo wymagać :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
student z nieprzyjemnego ---> mam dopiero 16 lat i mnóstwo czasu przed sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon_ Widelec ---> To naturalne, że jej syn nie może ożenić sią z byle kim, ale te konfabulacje nie wróżą dobrze na przyszłość Licz się z tym, że będzie od Ciebie sporo wymagać Problem w tym, że mnie to niewiele obchodzi :D Więc kto ma problem, ona czy ja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ocywiste że to ona ma problem i wierz mi że to jest jej jeden z tysiąca problemów:classic_cool: które dotyczą Ciebie, ale miej to gdzieć, głębokooo na saaamyyyym dnieeee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student z nieprzyjemnego
Klon dałem przykład.:( Możesz miec nawet 70 lat tutaj nie jest to istotne.Przeciez nic nieprzyjemnego tobie nie powiedziałem a ty mnie umyślnie zaczepiasz Garść humoru i papatki: Szał pprzedswiątecznych zakupów ...polska kobieta idzie chodnikiem obładowana ciężkimi siatami ,juz ledwo żywa .. naraz z bramy wyskakuje ekshibicjonista a wrzaskiem i rozchyla poły swego płaszcza ukazując nagie ciało ... Kobieta staje jak wryta i zrezygnowana mówi : -O Boże jeszcze jajek zapomniałam kupić !!! Pewna para świeżo po ślubie.. Mąż w żonie zakochany nabrał ochoty na spotkanie z kumplami w ich ulubionym barze. - Kochanie wychodzę, ale wrócę niedługo. - A dokąd idziesz misiaczku? - pyta żona - Idę do baru ślicznotko, mam ochotę na małe piwko. - Chcesz piwko ukochany? - żona otwiera lodówkę i prezentuje mu 10 różnych gatunków piw. Mąż zaskoczony - tak tak cukiereczku.. ale w barze.. no wiesz.. te kufle.. - Chcesz schłodzony kufel? Nie ma problemu.. Proszę. Mąż blady z wrażenia nie nie daje za wygraną; - No tak skarbie, ale wiesz w barach mają takie świetne przystawki.. nie będę długo obiecuję. - Masz ochotę na przystawki niedźwiadku? - żona wyciąga słone paluszki, chipsy, orzeszki.. - Ale kochanie... w barze .. wiesz.. te męskie gadki, przekleństwa, niewyszukany język.. - Chcesz przekleństw moje ciasteczko? - zatem pij to k**ewskie piwo, z j**anego kufla, żryj pie**olone przystawki!!!! Jesteś teraz do h.. ciężkiego żonaty i nigdzie k**wa nie wyjdziesz!!! Pojąłeś sk**wysynu???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×