Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Student ----> OK> Przepraszam. Od początku wiedziałem, że nie potrzebujesz pampersów ;) Widelec --- > Ja swoją teściową uwielbiam, choc bywa nieznośnie urocza. A zwłaszcza jej śledziki w occie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 lat i teściowa? :D:D:D:D Spoko, żarty na bok. Moja nie jest aż taka tragiczna, ale czasem ma takie loty, że nie wiem, co robić :O Gotuje świetnie również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyper nikaki
Witam "starych" znajome i nieznajome twarze.🌻👄🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi doradadzać w tej kwestii, bo osobiście jestem tak skonstruowany, że instynktownie unikam konfliktowych sytuacji i vice versa. Na twoim miejscu po prostu pogodziłbym się z jej przerostem wyobraźni i traktował go jako okazję do wygłupów (ciekawe wyzwanie). Z tego może wyniknąć w przyszłosci parę zabawnych sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"konfliktowe sytuacje wręcz uwielbiam" zauważyłem :p Tylko nie jestem pewien, czy to właściwy fundament pod budowę trwałych wiezi rodzinnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sytuacja wygląda w ten sposób, że ani ja z moją teściową ani mój facet ze swoją nie dążymy do budowania trwałych więzi rodzinnych :] Koniec tego nudnego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec, uwierz mi że nic nie straciłaś:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błąd widelczyku.
Nie chce cie pouczać ale z teściową nalezy miec aby" kontakt wzrokowy" Przyjda dzieci i teściowe będą kochane,gdyż nie zawsze żlobek czy przedszkole przyjmą twoje chore dzieci.Jeśli będziesz chodzić na zwolnienia to pracodawca po tym okresie wykorzysta to i pośle cie na zieloną trawkę.Nie sprzeczaj się ze mna bo nie masz na tym polu doświadczenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange ----- > święte słowa. Teściowe powinny być pod ochroną przez większość sezonu :) Okres polowań zaczynamy dopiero po osiagnięciu przez dzieci pełnoletności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święte słowa klon
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale po tym okresie już żadnej ze stron nie będzie się chciało wojny podjazdowej czynić.Poza tym będziesz wdzięczna widelczyku za to,ze na sylwestrowa czy inną zabawę umozliwiła ci pójść.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpioszek staraj się aby cię
te " przypadłości" tez dosięgły :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpioszek staraj się aby cię
Widzę to :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przeciwnym wypadku wylądujesz na "liscie dziewic" razem ze Sztućcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli nie na darmo to oki
Leże i kwiczę:DLD:D:D Śpioszek co się tobie szykuje widzisz:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli masz inne możliwości
cicho bo teraz ja mówię----------. to tak.A jak będziesz w niesprzyjającej sytuacji to co poczniesz,hę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli masz inne możliwości
12:15 [zgłoś do usunięcia] nosz kurwa ze zaklne wszystko widze juz nie mam zcym smarkac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!--------> i przyjdzie taka menda i wszystko popsuje,gdyż nie wiadomo czy ja to powiedziałem czy on.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×