Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Przyjrzyjcie się Śpiącemu Leniwcowi, z pierwszego postu i temu obecnemu i znajdźcie jeden istotny szczegół :) Całkiem pracochłonna mistyfikacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
Trudno jest rozmawiać na oranz fw ale nikt nie rozbija rozmowy,więc?? xxxx--------czy uważasz ,że cioty to humorystyczne określenie? moze do ciebie dla pozostałych wręcz przeciwnie.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwróciłem uwagi na pierwszą wypowiedź Pana(i) X, która pojawiła się jakiś czas temu, przypisującą sobie autorstwo topiku. Ale kiedy się powtórzyła, trochę mnie to zaintrygowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
Małość sprawia przykrość innym małym, a stąd tylko krok do przemocy... Klon tylko to widzę ale istotne jest i by sie zgadzało z oranz xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik został kiedyś usunięty (w porywie szaleństwa zapewne :p ) przez samego Leniwca, a następnie w niejasnych okolicznosciach odtworzony. Ale już nie przez Leniwca. Całkiem prawdopodobne, że przez kogoś, kto nas nie lubi. Majstersztyk. Całą pierwszą stronę topiku należało chyba odtworzyć ręcznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
Jakos nigdy nie zauwazyłem aby Śpioszek tak się wygłupiaj:classic_cool: XXX ...... jesli sie nudzi szuka prowokacji ale wlazł do elity cafe i nie wie jak się z tego wyplątać.:D:D:D Zaraz pobluzga i da dyla.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam małe pytanko, czy cicho bo ja... to jakaś nowa gwiazda na kafee, czy ja tylko nie mogę jej zidentyfikować:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie są zasady na kafe odnośnie usuwania topików, ale jeśli autor może go usunąć to... No cóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
Klon mylisz się Śpiocha poznałem jak przyszła pierwszy raz na cafe i to NAPEWNO JEST JEJ TOPIC chyba,że żartuje i zamieniła sie w oranz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec jest Leniwcem :D Ona też nic nie wiedziała. Ale autorem Topicu jest ktoś inny. Przyjrzyj się nickowi z pierwszego posta na topiku i późniejszym . Róznią sie nieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
autor tylko i wyłacznie go moze usunąć ,gdyz chocby na oranż załozył poznać go po IP.Chyba ,ze szefostwo cafe uzna za nieprzyzwoite zachowanie to usunie go samoistnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
Tylko nie bierzesz pod uwage styl wypowiedzi a to jest bardzo istotne Klon.Takich gagatków wyłapałem osobiście co posługiwali się 6 nickami czarnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik: Spiący leniwiec (ilość postów: 3) - założyciel topicu Użytkownik: Śpiący Leniwiec (ilość postów: 791) - nasz Leniwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
niczego to nie dowodzi znam za dobrze styl wypowiedzi Śpioszka i ręczę za nią,że to ona jest.Oj klon musisz więcej przesledzic wypowiedzi a to powiem ci nie jest łatwe.Są to stosy bo na jednym temacie nie bywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwieć pisała na tym topiku od pierwszej strony nie będąc świadomą, że to nie Ona założyła topic. Była przekonana, że jej skasowany topic został przywrócony przez moderatorów na czyjąś prośbę. W rzeczywistosci został on pracowicie odtworzony przez podszywacza. Kilka pierwszych postów zostało wysłanych przez kogoś kto sie pod nią podszywał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejdźcie na pierwszą stronę topiku i kliknijcie Spiącego Leniwca z pierwszego postu - tam ciągle figurują tylko trzy wysłane posty. To nie Ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
a pozat tym zmieniono zasady,kiedys każdy post był liczony obecnie tylko logowanie.Więc sa osoby co mają po 44.000 postów i nie wjada tak szybko do 50.000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechaj więc tajemniczy X rozstrzygnie nasz spór. Mam rację czy nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
Ja mam np 35.000 postów ale w sumie a inni w jednym tylko.Więc twoja hipotezja upada klon,niestety.I jak się będziesz czul jak przyznasz,ze sie pomyliłeś.A Jak pozostali????:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
poza tym nie ma mozliwości podszycia sie na czarnym nicku,gdyz trzeba znać hasło. Nie róbcie sprawy.Alez nie wstyd WAM.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerywaj.ąc Wasz detektywistyczny wątek, niczym z archiwum X, to czy ktos by mógł mi wytłumaczyć o co chodzi z tym/tą "cicho bo ja teraz mówię"---co to za gwiazda do cholery bo nie mogę jej zidentyfikować:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiący leniwiec - autor topiku Śpiący leniwiec - nasz leniwiec - nie widzisz literki Ś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
tylko moze byc podszyw Ś albo S innej opcji NIE MA :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×