Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

jak zapuszczę brodę wyglądam na Araba , czy to też Ci przeszkadza? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze się " dopóki " dziecko drogie moje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc , chyba się obraziłaś o to " dopóki " zupełnie niepotrzebnie :D przecież drobne złośliwości są wpisane w ten topik od czasu do czasu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq nie obraziłam się, ale co zrobić jak M woła? :D A ze jestem grzeczną Ż :classic_cool: posłuchałam i wyłączyłam komputer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figiel**
cesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec 🖐️ duch biorąc pod uwagę, ze ja jestem niesamowicie zakręcona osoba :D nie wiem jak dogadałabym sie z bywalcem. Pozakręcalibyśmy się i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema wszystkim , byłem tapczana kupic i bilety do kina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq a to teraz wstęp do kina ze swoim tapczanem , czy to Tylko u Ciebie tak ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D nieee tapczana my kupilim dla moich staruszków :classic_cool: do kina wstęp normalny jak wszędzie , :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa :D :D :D czyli starszyzna swój tapczan już zużyła powiadasz :p I jeśli wstęp normalny , to czyli dalej mam chodzić ze składanym krzesełkiem na ramieniu ? OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tapczan to ja najpierw przez 15 lat zuzywałem :D a wstęp normalny z colą , popkorniakiem i krzesełkiem jak zwykle nie muszę Ci chyba mówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przez te pierwsze 15 lat po przyjściu na świat ? bo wiesz , to jest bardzo ważne :p :D Ja tam z colą i popcornem nie chodzę :p biorę kanapki ze smalcem i czosnkiem i też mnie wpuszczają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopoku nie przez pieRSZe 15 latków :D co do popkorniaka to ja rzadko , wolę wziąśc se termos z kawom , kiełbasę Podwawelską lub kaszankę zawinięte w gazetę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skrajnym przypadku biorę słoik z grochówką i pajde chleba z salcesonem :D ale to tylko zimą i jak ide na horror :classic_cool: niestety najgorsze to krzesło , mam takie skrzypiące i troszkę przeszkadza innym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Co to znaczy chopoku ? :D :D :D A zawijasz ją w KRAJ RAD czy w TRYBUNĘ LUDU ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziwisz się temu , że ono skrzypi po skonsumowaniu zawartości słoika ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chopoku --- chłopaku, chłoposzku, choposzku, chopie, kolego, facecie .... :classic_cool: zawijom w świerszczyka :D z gołą d..... zatrzymałem się na tym etapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :D mogę w takim razie być chopoku :D To Ty żeś zapasny , bo mnie już tylko "świerszczyki " pozostały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tylko ? :D nie wierze , w netku chopoku mosz tyle tego kwiatu ....:classic_cool: np. www. .......... . com albo www........ com lub parę innych i wtedy obrazki się ruchome stają a nawet nazywa się to filmem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×