Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość ŚL - JOLAZABRZE TO NIE JA
jolazabrze to jolazabrze, a jolkaza to jolkaza :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też widzialam to porównanie Gardias z samego rana :classic_cool: Czy któreś z was, Warszawiaków, może mi powiedzieć, gdzie tu można kupić w miarę tani garnitur? Kawaler mi się roztył i trzeba uzupełnić garderobę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna przebylska
ło boże, jakie tam sny:P poza tym nie wspominaj o tym, juz pomalu zaczelam wymazywac te traume z pamieci:classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna przebylska
a jendak:classic_cool: teraz z niecierpliwoscia czekam kto bedzie nastepny:classic_cool: u was tez taka pogoda do bani? gdzie jest lato??😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna przebylska
chyba nie masz na mysli wyborow?:classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och my good
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira jako posiadaczka nowej pralki jestes dla mnie jeszcze bardziej atrakcyjną kobiałką :D bo nowoczesną i trendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa ale se prale SZCZELIŁAŚ :D :D mnie nie stac :-O jak masz tyle czasu to dlaczego tak rzadko na topiku jestes ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego dziwie się, że się pralką zadowoliłaś :P ale mnie łepetyna napierdziela :O wczoraj kumpela złożyła wypowiedzenie w pracy-i trzeba było to oblać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim chciałam siepochwalic że 30 maja po 30 godzinach porodu:classic_cool: godzinie 0.05 urodziłam zdrowego pięknego synka,jak mi tylko ktoś naprawi komputer to puszcze Wam fotki,ale jest piękny musicie uwierzyc na słowo,wazył 4100 i mierzył 58cm,teraz to juz pewnie ma z sześc kilo,jest kogo ponosić:) pozdrawiam serdecznie ijak tylko będę mia la sprawny komputer to się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kafezdzira.
PZU, gratulacje:D:D Koniecznie wrzuc zdjecia, bedziemy czekac z niecierpliwoscia:):) Mam nadzieje, ze jestes szczesliwa i niedlugo bedziesz sypiac troche wiecej po nocach:D Moja siostrzenica ma sie urodzic 28 lipca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie jedź, jedź jutro, będziesz miała kase dzień dłużej :classic_cool: Ja też mam dziś wypłatę ale .. :O musze dziś zapłacić 100 zł za fryzjera, 200 za sukienkę i 100 za buty na wesele, 50 zł składka na panieński, 1250 za mieszkanie, 200 za siłownię i chooj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×