Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Nie wiem kto wykasował , ale musiał być to ktoś wredny Kabel trochę nie masz racji , bo na topiku Leniwczyka ( tym poprzednim ) i nie tylko tym , nikogo nie obrażałam i nie obrażam , a moje posty zostały usuwane 2 razy i to jeszcze w expresowym tempie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...widzisz figlarka....przykład....wydaje Ci się, że mi nie dokuczasz...a cały czas czepiasz się moich literówek zołzo 😭 Specjalnie dla figlarka poprawię: Kabel...braki w wykształceniu-tam mialo być :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm braki w wyksztaleceniu ? a gdzies ty je zauwazyla ? w zdaniu o rozgrzewaniu bryly lodu ??? dobra jestes :) mam pewnie braki :) inaczej wiedzialbym co mialas na mysli ...a nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście ! świadomie czy nie świadomie :D ale jakimś dziwnym trafem jest tak , że widzę posty które zawierają inwektywy do kogoś , klikam kilkakrotnie w różnych odstępach czasu , ale nie widzę żeby obrazliwe posty znikały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się mówi" to taka przenośnia -metafora"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy widelec>>:) 🖐️....nie wiem co wciagasz ale podziel sie ze mna :)...czasem chcialbym rozumiec mniej i zycie staloby sie prostrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioletowa a myślisz , że my wiemy ?? :D Kabel dla mnie niestety tylko raz udało się w taki sposób wykasować chamskie posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dostaję różowych draży, nie wnikam też dlaczego na myśl przychodzi ci młoteczek, ale mój doktor P leczy mnie jak nikt :D:D:D:D A tak powaznie, to jak tam z rana? (ja niedawno zaczęłam prace, wiec jeszcze rano).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaczyna sie pieprzyc znowu :O.... pisze odp wysylam i komunikat oznajmia ze blad a pozniej widze ze post zostal wyslany ide po draze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×