Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

no... udało mi się poczytać fragment :D pomarańczo ---> masz nieźle nakupkane w główce twierdząc że ja jakikolwiek topik spamowałem i trollowałem. Niestety nie mam wpływu na jednostkę chorobową która ciebie dopadła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrus...obawiam się że ma-przynajmniej dla mnie :) Bo dzięki temu, że zawsze piszę na czarno jesteś w stanie stwierdzić, które wypowiedzi są moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec popisałem tu trochę z wami , raz się za wami ująłem jak wam degeneruchy tu wlazły i .... okazało się że już mnie zakfalifikowali :D widzę że tutaj nie da rady być ponad doornymi sporami bo i tak cię na siłę do nich podłączą we własnych posranych umysłach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" zakwalifikowali " :-O kuwa ale ze mnie debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy nie macie
Ja nikogo nie chce prowokowac :D Nie moja wina, ze ktos ma problemy z odpowiedzeniem na proste pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy nie macie
rewq nie denerwuj sie :) W mych oczach nie jestes debilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsadź sobie swoje proste pytania :D i grzecznie odmelduj się , nie zapomnij wywietrzyć po sobie tego topika :D juz wystarczająco dużo o tobie wiem by parsknąć pustym śmiechem , dzięki za poprawę humoru z rana , gdzie się takie twory chowaja jak ty ? :D i co cię tak kręci w takich dialogach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec ---> święte słowa :D ale mi jest żal tych ludzi :-) oni na prawdę myślą że ktoś tu przeżywa ich wpisy :D Idę zrobić sobie herbatę :-) będe potem jak się odświerzy powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy nie macie
:D Dlaczego tak sie denerwujesz? Co ja takiego napisalem? Leniwiec dala ci dobra rade. Wyluzuj :) A pisac moge gdzie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwiec odpowiedz rewqowi
rewq ty moze i nie,za cienki jesteś na takie akcje:D i czy ty zawsze tak musisz: 'to nie ja,to nie ja,to one' :D tu są również inni uzytkownicy,pisze o nich a świat nie kręci się kole ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy nie macie
Leniwiec ja nic do ciebie nie mam i nie spamuje waszego tematu :) rewq za bardzo bierze wszystko do siebie. Gdybym zaczernil nika i pisal to samo to byloby ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrus....nie wiem, jak Ci to wytłumaczyć....ale ja wolę rozmawiać z czarnymi nickami :) I mam takie prawo rewq----zrób sobie herbatkę z prądem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy nie macie
ok wroce jak odswieZycie temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy nie macie
tak masz prawo :) Ale czarne niki w niczym nie sa lepsze od pomaranczy :) Mam prawo pisac na pomaranczowo:) Nikomu tym krzywdy nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D już :classic_cool: Jak ktoś się karmi mędząco-pierdołowatymi dialogami i udowadnianiem sobie że moja racja jest mojsza nie twojsza :D to ja już nie mam nic do dodania :D że też komuś się chce ... :-) Leniwiec ---->>>>> jakiś koncert znowu na horyzoncie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Cicha. Śniło mi sie że walisz twarzą OstrejSiostry w mur aż jej się wąsy wycierają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha, klon :D:D Cicha.... już 8:00 :P rewq----teraz jest post....więc ja nie tańcuję a co za tym idzie....nie chodzę na koncerty :P Cytrus....masz prawo, pewnie że masz :D tylko pisząc z cytrusami zastanawiam się czy nie są np. Tępą albo kimś podobnym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekny dialog
Leniwiec machne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ musze isc na rynek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczna , kup marchew i pietruszkę a dla faceta seler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×