Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

ŚL - popatrz.... ooo popatrz:D "Na dworze deszcz, zawieja, ludzie idą do pracy, dobrze,że to nie ja " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy piszecie o jakims deszczu, a u mnie wiosna :D SŁońce świeci, ptaszki śpiewają :D Cieplutko, pięknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka- na południu też nie zawsze jest tak ja opisujesz:D Jak nie pada, to nie pada, a jak zacznie........ to powodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka , ale nie na moim południu :D U nas powódz była jeszcze jak byłam mała, i to taka słowna powódz ;) A owszem, na południu (obok) tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ widze jakas nowa twarz na topiku:classic_cool: Mam nowe powiedzenie (zaslyszane od licealistow): Jestem przez ciebie na nieświadomce:classic_cool::D :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️:D Jezu jak mi sie nie chce isc na te pieprzone zastepstwa😭 bede w domu po 18, ja sie zastrzele:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zastrzelisz sie ! :) po 18 bedziesz tak wykonczona ze ledwo nogami bedziesz wloczyc a coz dopiero ciezki pistolet podniesc :classic_cool: czesc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc pedalku
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
label🖐️:) co racja to racja, wczoraj poszlam spac o 20, dzis pewnie bedzie nielepiej:o ale jak napisal Len, w marcu poszaleje:classic_cool: Mam nowa pasje:classic_cool: NBA na play station:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka .. odbijam takie texty od siebie jak pilke do tenisa ...nie mam z tym problemow :) zdzirka NBA ? :D masz racje heeehe to mniej stresujace niz pisanie na kafe statnimi czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was na jakichś czas pożegnam, życząc udanego dnia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a zebys wiedzial;) no dobra, ide zorganizowac soie jakies sniadanie. Nie moga mi sie otworzyc oczy😭 marudze, co?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×