Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

jolkaza....tak...i odpisałam :) chollerka....wszyscy skacowani po weekendzie :D a widelcowi zapewne huragan głowę urwał :D a ja oszczędzam na własne m4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwcu, ja traktuje kafe lajtowo, wiec nie irytuje mnie, tylko śmieszy i odstresowuje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraź sobie, że moi szefowie idą na 13 na lunch z ambasadorem belgii i jego żoną. Kupili jakieś ksiażki w prezencie, o 10 miałam je elegancko zapakować żeby było JUŻ GOTOWE. Zapakowane- a oni mi teraz mówią, że będzie trzeba napisać dedykację. Chooj, muszę to rozpakować i wymyśleć dedykację. Wymyśliłam, to teraz nanoszą pińcet poprawek do niej. Już ja widzę, jak oni się na 13 wyrobią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli widzisz światełko w tunelu, to możesz być pewien, że są to światła nadjeżdżającego pociągu" To Prawo Murphy'ego w moim przypadku zawsze działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Już ja widzę, jak oni się na 13 wyrobią " Złożyli swój los w twoje ręce. Nie mozesz ich teraz zawieźć. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym tygodniu przepracowałem jakieś 70 godzin, włącznie z weekendem. Kodeks pracy to tylko podpucha dla frajerów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już można, już można:D:D Ta przerwa to tylko na złapanie głębszego oddechu hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ chora, zmeczona i zdegustowana:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy spia? :D Ja zaczytałam siew wypocinach klona_ na innym temacie ;) Gdzie sie podziały kody... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×