Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
nie no, pewnie, ze spamuje, nabardziej lubie to robic w drodze do pracy, kiedy siedze w tlocznym tramwaju:classic_cool: wyjmuje wtedy swoja super wypasiona komore Samsung Delphi 3410 i napiertalam na swojej zajebistej bocznej klawiaturze o pijawie, lubisiu und myrku:classic_cool: najbardziej jednak jara mnie moment, w ktorym ekran zaczyna mi migac cala 32bitowa gama barw, a w rogu ekranu pojawia sie napis ''wap'' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klon_ a ty widzę standardowo stosujesz metodę na cichacza :) Nie ma cię, nie ma,a jak jakiś dym czuć w powietrzu- ot i klon się pojawia z wbijaniem szpileczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelecc🖐️ kurwa, ja to zawsze wiem, kedy przyjsc:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira, zdajesz sobie sprawę z tego, że wszystko co napisałaś powyżej posłuży za chwilę za niepodważalny dowód świadczący przeciwko tobie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak, wiem klon, zaraz bedzie ''to niewiarygodne, ze kiedy zaczyamy pisac o zdzirze, ona od razu sie pojawia'' :classic_cool: coz, nie od dzis wiadomo, ze przegralam zycie:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladaco, fakt że zostałeś zbanowany obalił moją teorię na twój temat. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladaco, do nie dawna sądziłem, że na kafe tylko ty jeden jesteś bytem rzeczywistym. Jesteś jej początkiem i końcem, a my wszyscy jesteśmy tylko twoimi projektami. :classic_cool: Teraz już sam nie wiem kim jestem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jakaś głupia chyba, ale skoro zbanowali ladaco, to w jaki sposób pisze pod swoim nickiem, ale na pomarańczowo? Takie zupełnie teoretyczne pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałbym, że zablokowali mu możliwość zaczernienia tego nick-a. ALe nie byłe nigdy zbanowany, wiec nie wiem jak to działa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam, więc nie mogłam nawet na pomarańczowo wpisac się jako fioletowy leniwiec. Dziwne :) Czyli teraz każdy może być ladaco? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A używałaś bramiki proxy - czyli zmieniałaś swoje IP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sztuciec, ty bylas zbanowana???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy czy IP jest zmienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to zaszczyt cie piertolnal jak nie wiem:classic_cool: moze mnie tez kiedys dotknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może przyblokowali możliwosć logowania sie z twojego nr IP Można to obejść przez bramke proxy - twoje stałe IP sprawia, że jesteś indentyfikowalna dla systemu kafe jako "persona non grata" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie zwarzajcie na podszywy" Niemożliwe ladaco ! Chcesz przez to powiedzieć, że to nie ty "srasz nam do ryja" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umpa umpa
namiar zadek Ladaco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×