Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
dobra, zbieram sie po mloda. wezcie rozkreccie forum, czytam kurwa, czytam i nic tu ciekawego nie ma:o tymczasem🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam czas tylko pomachać :-o Cały łikend w pracy, ale potem już z górki. Chyba, że wcześniej wyląduję na OIOM-ie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychiczna Klon Widelcze po 1) post jak był młody to też pił :p po 2) piwo nie jest tłuste :p I najważniejsze , ja nie umiem piwa szybko pić także sączę jedno bardzo dłuuugo :o No ale mam zamiar wypić skrzynkę , więc może zmieszczę się w ciągu miesiąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestem spowrotem🖐️ widze, ze pracujecie:o no tak:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwa picia w trakcie dnia zazdroszcze :D Niby nie mam nic konkretnego do zrobienia, a ciągle zawracają mi głowę jakimiś pierdołami że nawet nei miałam czasu kawy sobie zrobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wlasnie, kawaaaa:classic_cool: ide zrobic kawe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, masz blizej niz dalej, wez sie w garsc i nie tragizuj, Judyta:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dostałam pieniążki na konto, jak ja uwielbiam jak się zbliża koniec miesiąca a firma wypłaca regularnie :D Ha, idę po buty :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, łał:D:D i Polska - dostałam wypłate, ide po buty:classic_cool::D:D Ja musze czekac do 10tego, ale warto czekac, ojjj warto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widelec nie sztuką jest pracować i zarabiać :D sztuką jest zarabiać i nie pracować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy nie chciałam żeby to zabrzmiało jak zabrzmiało, bo jeszcze na buty mnie stać :) Ale skoro są już nowe pieniądze, to mogę je kupić bez żadnych wyrzutów sumienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobacz Ty , ze kafateria nie pomyślała o tym żeby przelew wykonać na moje konto :D muszę się starać bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wlasnie dzwonil moj tata, zabiera do siebie mloda na weekend:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przelew od kafeterii jeszcze czekam :classic_cool: zdzira no to gratulacje, macie wolną chatę w weekend, możecie się bzykać ile i gdzie chcecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec ty sprośniaku:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, a wy bedziecie sie gzdzic dzisiaj??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy ten problem, że za ścianą jest sis z menem (chyba już eks, ale tego nie wie nikt). Więc trzeba wyszukiwać momentów/sposobów :classic_cool: A co do dziś to nawet najstarsi Indianie nie są w stanie z dymu wyczytać, co się będzie działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, wroze ci namietny, kosmicznie orgazmiczny seks:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, jestes? mam przed soba giga ciacho z malinowym kremem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , zauważyłyście, że część dzisiejszych wypowiedzi nie ma !? Pewnie to nie żadna nowość, ale ja z tym spotykam się pierwszy raz.Pamiętam, w jakim miejscu były moje wpisy, a gdzie są teraz. Uważam, że to nie w porządku, a przynajmniej, osoba od której to zależy powinna wejść na topik i poinformować! Pewnie jakieś głupoty wypisuję, tak? to trudno, jak czegoś nie rozumie to się pytam:O Na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a nie zauwazylam.. dzisiaj robili cos na kafe przed poludniem, moze to jest zwiazane z tym? to kafe, tu wszystko jest mozliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladaco podpadniesz mi. A jak już ,to lubię widzieć za szto, kurka wodna, podpadłam i komu , ech..... Ale tu większość jest nieśmiałych osób :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×