Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

No i gdzie sie podział mój post? :O Czy przed wstawieniem go na forum jest studiowany, czy nie jest przypadkiem zbedny? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj chyba nałykałam sie zbyt wiele zimnego powietrza i mi odbiło ;) ALbo brakuje mi kogoś :D :D :D ;) Leniwcu dzieki za maila :D :D :D BOSKIE :D :D :D A teraz ... Wstawać ludzie, wstawać. Szkoda dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna kafezdzir
🖐️ jestem na zwolnieniu do konca tygodnia😭 mam zapalenie krtani:o co u was? jak minal weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak, tyle, ze dzis wraca do mnie mloda, ktora wczoraj dostala 38st temperatury:o parszywa pogoda😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira :D Znów się opierdalasz przed kompem :O Kobieto...przez Ciebie inny nie mogą iść na zwolnienie...np. ja...bo ktoś musi pracować na Twoją emeryturę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Len, na moja emeryture beda pracowaly nasze dzieci:classic_cool: i sie nie opierdlalam, zaraz spadam do lozka, czuje sie tragicznie i nie moge mowic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
fan - wow, dzieki:classic_cool: Cholerka, ledwo na oczy widze, narazie ide sie polozyc, moze pozniej zajze. Milego dnia, nie dajcie sie zwiesc ladnemu sloncu, zdradzi was tak jak mnie:o ps W gniazdku golebi na moim balkonie dzisiaj pojawilo sie jajko:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
*zajrze, juz mi sie na mozg rzuca:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko wszystkim🖐️ PK - trzym sie kobito i kuruj. Pracusiom, udanego dnia 🌻:classic_cool: Jak coś widzę na waszym topiku, to mnie odrzuca, reszta jest ok. Nic do was, więc nie rzucać się na mnie , ok ? Na pewno wyjaśnię :D:D Na razie pa:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka 🖐️. Wypadłam,żeby mnie cholera nie musiała ciskać po kątach, ale to szczegół. Powtarzam sobie jak mantrę - Joluś spoko, Joluś spoko ! Ja mi przejdzie, to zajrzę . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, czytałam własnie topic o zerwanych zaręczynach, obczajcie, jakie laska błędy sadzi :O : " Ja byłam w chłopakiem przez 6 lat narzyczęstwem od roku zerwaliśmy zaręczyny oddałam pierścionek chodź nie chciał przyjąc. Myślalam ze jesteśmy skazani na siebie ale niestety nie moge dojść jeszcze do siebie chodź mija 3 miesiac od rozstania". Powiedzcie mi, jak można wymyśleć taki twór jak "narzyczęstwo"??? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obczajcie tooo ---> Nie bulwersuj się. Kafe to naturalne środowisko trolli. My jesteśmy tu tylko gośćmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy się nigdy nie opamiętacie? Na degeneruchach piszą,że to zdzira im spamuje, a wszyscy dobrze wiemy że i tu i tam spamuje jedna i ta sama osoba :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×