Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evea

Kreatywne CV - czy jest sens tworzyć coś takiego?

Polecane posty

Gość Evea

Ostatnio zabrałam się za przerabianie swojego CV i między innymi natknęłam się na różne rodzaje kreatywnych CV. A to ktoś wrzuca je na Allegro, a to ktoś podrasowuje je graficznie jak tutaj: http://www.webdesignerdepot.com/2009/05/30-artistic-and-creative-resumes/, albo robi prezentacje multimedialne, jak to tutaj: http://prezi.com/aueq1gyihvdu/. Jak myślicie, czy jest sens tworzyć coś takiego, czy pracodawcy faktycznie patrzą na formę, a nie tylko na treść? Bo nie do końca umiem coś takiego zrobić i jestem lekko przerażona, że moje CV jest takie zwykłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wredny dziad
jak do pracy biurowej to nie wydziiwiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam artykul o tym i sie z nim czesciowo zgadzam - sensownosc takiego cv zalezy od stanowiska o jakie sie ubiegaja kandydaci - jacych graficy, architekci itp jak najbardziej (pod warunkiem, ze bedzie to pasowalo do ich branzy), ale np pracownicy biurowi to nie bardzo ja czesto przeprowadzam rekrutacje u siebie w firmie i jakby ktos mi przyslal jakas prezentacje, trwajaca kilka minut to szkoda by mi bylo czasu i do konca bym nie doczekala - wezcie pod uwage, ze ktos mu sie przewaznie zapoznac sie z kilkudziesiecioma cv lub wiecej i nie ma czasu ani ochoty na ogladnie 'filmow'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gametka
To zależy, jaka to praca. Jak wysyłałam cv do biur architektonicznych, to wymyslałam jakies cuda, ale jak do biur tłumaczeń, to wysyłałam nudne, zwykłe. Zresztą jak chcesz, to sie pobaw, przeciez ci głowy za to nie urwa, najwyżej powiedzą - o jaki przygłup - ale przeciez wilczego biletu za to nie dostaniesz. Moja znajoma wysłała raz jesienią cv, gdzie wyżyła sie artystycznie - poprzyklejała jakies liście na okladce, napisała "lecą liscie..." i wycięła w tej okładce "okienko", gdzie po odchyleniu było jej zdjecie i napis "a z nimi ja". Była to jakas fabryka chemiczna, w sumie nic artystycznego, ona też nie pasowała do opisu stanowiska, ale ja zaprosili i powiedzieli, ze zainteresowała ich ta forma :P Roboty nie dostała, ale nigdy nie wiesz, kto tam siedzi i czego własciwie szuka. U mojego męża w pracy raz szukali po prostu wyluzowanego, pogodnego faceta, zeby go wsadzić do działu, w którym były same baby i bez przerwy sie dziobały. Dobre pracownice, ale trzeba im było faceta posadzić w pomieszczeniu, żeby przestały na siebie fukać. Tak że nigdy nic nie wiadomo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre podejście, to wszystko zależy od charakteru pracy. Im bardziej kreatywna praca, tym bardziej kreatywne CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak, faktycznie. W tym poradniku https://list-motywacyjny.pl/kreator-cv/ temat jest podobnie opisany. Ja akurat pracuję w ubezpieczeniach więc cv mam raczej klasyczne…. Z reszta warto na ww. stronkę zajrzeć, bo są tam bardzo praktyczne szablony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreatywne CV to klucz do zdobycia wymarzonej pracy, ja swoje robilam na stronie szybkiecv, gdzie wykupiłam wersję premium żeby mieć dostęp do oryginalnych szablonów dzięki którym moje cv będzie się wyróżniało na tle konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×