Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie do końca pewna

Tabletki antykoncepcyjne YAZ - opinie

Polecane posty

Gość gość
Witam, mam do odsprzedania 2 opakowania tabletek, cena 40zl za opakowanie. kontakt na maila: marlenka0@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie, kilka lat temu brałam yaz i nie miałam zadnych objawów ubocznych, teraz znowu postanowiłam do nich wrócić, -biorę tez lek na odchudzanie MYSIBA jest w nim składnich leków przeciwdepresyjnych, jak pytałam ginekologa czy nie obniży skutecznosci Yazu TO POWIEDZIAŁ ZE NIE SADZI ALE NIE BYŁ PEWNY, MOŻE WY WIECIE COŚ NA TEN TEMAT, prosiłabym o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90210
Biorę YAZ od kilku miesięcy i jestem z nich zadowolona. Podoba mi się system 24+4, krwawienie występuje zwykle w 3 lub 4 dniu tabletek placebo, biust się powiększył i zdecydowanie jest bardziej kształtny, bóle miesiączkowe prawie nieodczuwalne, praktycznie żadnych wyprysków na twarzy, ani na plecach ( do czego miałam duża tendencję ), w pierwszym miesiącu stosowania lekkie mdłości, ale po chwili same mijały. Nie przytyłam, nie mam wzmożonego apetytu i libido wcale nie zmalało, powiedziałabym, że jest jeszcze większe niż przed stosowaniem tabletek (może to dlatego, ze mam 20 lat). Ogólnie tabletki bardzo fajne. Niestety cena w aptece to 45 zł, a jeszcze bardziej przerażający jest fakt, że moje nogi przechodzą duże zmiany. Jakiś czas temu spotykały mnie skurcze, zwykle lewej nogi, strasznie swędziała mnie skóra na nogach ( przez ok. tydzień ), czesto były bardzo obolałe, ale przede wszystkim zaczęły mi pękać naczynka na nogach i powstała duża ilość pajączków. Przed stosowaniem YAZ miałam tylko jedno pęknięte naczynko, aktualnie mam ich troszkę więcej. Jestem blada i może słabo ukrwiona, dlatego mam taka tendencje, jednak przeraziłam się, ze w moim wieku dzieją mi się takie rzeczy. Nie martwię się o kwestie zdrowotne, raczej o estetyczne, czuje się trochę niepewnie w krótkich spodenkach, sukience czy zwykłej spódniczce, a ponieważ jestem bardzo blada i mam problem z opalaniem to naczynka są dość widoczne. Zaczęły pękać nawet przy kostkach i na stopach, a nawet przy palcach u nóg. W ulotce czytałam, ze takie rzeczy zwykle dzieją się podczas pierwszego roku stosowania, jednak dziś wybrałam się do ginekologa po zmianę tabletek. Powiedziała mi, ze najprawdopodobniej mam taka tendencje i, ze organizm podczas antykoncepcji reaguje podobnie jak podczas ciąży, co oznacza, ze podczas niej tez będę mieć problemy z pękającymi naczynkami. Przepisała mi jednak Naraye Plus, która ma taki sam skład jak YAZ i tez działa w systemie 24+4. Dokończę jednak aktualne opakowanie YAZ i przejdę do stosowania Narayi, chociaż prawdopodobieństwo zmniejszenia pękania naczynek na nogach jest bardzo małe. Kupiłam sobie redblocker, jem rutinoscorbin i polecono mi balsamy z wyciągiem z kasztanowca, które bardzo umacniają żyły. Zostaje mi jedynie czekać na jakieś " efekty ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie potrzebuje
Sprzedam opakowanie tabletek yaz. Termin ważności 04.2020. Kontakt: justynarak@tlen.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta1234
Mam problem z Yaz.Chyba zgubiłam tabletkę w 8 lub 9 dniu cyklu :( Wyczytałam ,zeby brac dalej i nie przerywac.Jednak cały czas plamie i nie wiem czy brac od razu tabsy z nastepnego opakowania czy czekac do przerwy i wtedy.To plamienie trwa ponad tydzien.Ktos miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysoka cena. Brak ochoty na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania tabletki yaz 2 opakowania, termin ważności 04.2018, 40zł, kontakt: marlenka0@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie mam do odsprzedania pelne nieodpieczetowane opakowanie tabletek. Wazne do 08.2021. Kontakt 693594216

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barber
Dziewczyny zmieniłam lek i tez mam do odsprzedania 2opakowania yazu termin do 2022r. Opakowanie za 20zl :) tel 513 405 341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nowe zafoliowane opakowanie- ważne do 09.21. Kontakt dija@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilka2783
Mam na sprzedaż 4 opakowania Yaz. Cena 210 zł za całość łącznie z wysyłką. Termin ważności 08.2022. Odstawiłam bo staram się o dziecko. Jeśli ktoś chętny to proszę pisać : ila2783@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lublinedi
Mam dwa zafoliowane opakowania tabletek Yaz po 25zł z datą ważności do 12.2022r. Kontakt na maila edytastasiewicz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Brałam YAZ od 2 lat. Lekarz endokrynolog przepisała mi je z powodu nieregularnych miesiączek i innych problemów hormonalnych. Kazdy organizm jest inny ale chciałabym przestrzec dziewczyny - jeśli już musicie brac te leki - obserwujcie uważnie swój organizm. Po jakimś czasie przyjmowania YAZ miałam chroniczne migreny z aurą - przynajmniej raz na 2 tygodnie. Tak okropne, że zwracałam. Poszłam do neurologa - dostałam skierowanie na tomograf. Nic nie wykazał. Nadal jednak w ogóle nie kojarzyłam tego z tabletkami, bo moja lekarz na wizytach (co 3 miesiące, prywatnie) ciągle potwarzała żeby brać YAZ bo on właśnie działa przeciwgmigrenowo, a migreny na pewno nie mają z nim związku. Wierzyłam...

dwa miesiące temu dostałam niedowład rąk i nóg. Trafiłam do szpitala. Na szczęście sytuację udało się szybko opanować i mogę mówić o prawdziwym szczęściu. Tabletki wyrzuciłam do kosza. Lekarze przyznali, że to one powodowały najpierw mikroudary w mózgu (stąd migreny) aż w końcu stan podobny do udaru. Poznałam dziewczynę, która przeszła zator płucny po tabletkach antykoncepcyjnych. Nigdy więcej tego świństwa. Co ciekawe od razu po odstawieniu tabletek przestała mnie boleć głowa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen

A ja kiedyś stosowałam tabletki hormonalne, ale po ciąży postanowiłam się przestać truć. Teraz tylko komputer cyklu myway. Nie zamienię go na żaden inny sposób antykoncepcji. Swój kupiłam na stronie sklepu naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do odsprzedania 4 opakowania tabletek YAZ firmy Bayern. (ja odstawiłam antykoncepcję, zostały mi leki z kuracji). Nr serii WEP5JD, data ważności - 05.2022.  Kontakt mailowy: doux20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam do sprzedania 3 opakowania tabletek Novynette (25 zl za paczkę + wysyłka 10 ) wszystkie ważne do 09.2022 oraz 1 opakowanie tabletek Yaz ( 25 zl za paczkę + wysyłka 10) ważne do 05.2022 

Proszę o kontakt majkak12389@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprzedam 2 opakowania Novynette, ważne do 12.2021. Cena za całość 15zl + 12zl przesyłka paczkomatem.

 

Kontakt: roxmakox1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×