Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie do końca pewna

Tabletki antykoncepcyjne YAZ - opinie

Polecane posty

Gość ??
nie, nic takiego nie zrobiłam. raczej biorę tabletki regularnie (czasem spóźnię się do godziny max) jedyne co zmieniłam, to zaczęłam brać tabletki na włosy, ale już kiedyś je brałam i pytałam wcześniej farmaceuty- nie mają one żadnego wpływu na skuteczność tabletek. czy takie krwawienie może oznaczać ciążę? z drugiej strony- tabletki najlepiej jej zapobiegają. już sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naraya nie jest odpowiednikiem YAZu. To, że YAZ powoduje ryzyko zakrzepicy nie jest żadną tajemnicą. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każe, a nie karze. Nic Ci nie będzie. To nie jest objaw zakrzepicy. Może być tak, że tabletki mają zbyt niski poziom hormonów i nie trzymają Ci cyklu (krwawienie podczas przyjmowania białych tabletek pojawia się, kiedy organizm odczuwa spadek hormonów), ochrona antykoncepcyjna jest zachowana. Nie podejrzewam, żeby było to bardzo obfite krwawienie, więc do poniedziałku się nie wykrwawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??
dzięki za odpowiedzi. jestem spokojniejsza, a do lekarza wybiorę się w poniedziałek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.Biorę tabletki już dwa tygodnie. Miałyście może po nich problemu z cerą? Ja zawsze miałam dość ładną cerę,a od kiedy je biorę mam coraz więcej syfów i pojawiła mi się na policzku drobna wysypka. Proszę o odp. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yazyazyaz234
Sprzedam yaz, 3 opakowania, nowe. wazn.2014 rok; sezamki2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonusiek
sszklankaa - mam podobny problem, z tym, że ja mam trądzik na ramionach, żuchwie ale od kiedy zaczęłam brać yaz wypryski pojawiają się pojedynczo na policzkach i czole. Dlatego mam pytanie czy to może przejściowy stan... Ponieważ na początku miałam mdłości i biegunkę ale wszystko minęło i czuję sie dobrze. Jedynie te wypryski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałamyaz kilka miesiecy i odstawilam, bo zanikla mi całkowicie miesiaczka, a takze mialam praktycznie codziennie silne bóle głowy, bół brzucha, a pozatym straszne wahania nastroju, albo raczej ciagle zła chodzilam, podenerwowana, choc nie mialam powodów, zmienilam tabletki na naraye i jak reka odjał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzimy każda z nas jest inna, także różnie to bywa, czasami trzeba przecierpieć żeby trafić na te idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUPIĘ
Kupię tabletki YAZ! Cena do uzgodnienia. sarejj@o2.pl gg: 312492

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha288
Witam,ja stosowałam Yaz przez ok rok i byłam z nich bardzo zadowolona, ale zaczęłam chorować na inną chorobę i niestety musiałam je odstawić. Mam stwierdzoną endometriozę i te tabletki bardzo mi pomagały. Mam na zbyciu jedno nowiutki opakowanie tych tabletek,cena na opakowaniu to 41,90 a ja mogę je odsprzedać za 35,data ważności to 01.2017. Podaję numer tel dla zainteresowanych 666 867 428,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze! polecila mi je kolezanka, zachwycona nimi, jako ze ja ze swoich bylam zadowolona, ale zawsze moze byc lepiej. ona brala je juz od bardzo, bardzo dawna. zaczelam brac, wszystko bylo super, pieknie, zadnych skutkow ubocznych, czulam sie bardzo dobrze. ale kolezance zaczelo sie psuc, ciagle plamienia, zly humor, zmienila na inne i wszystko ustapilo jak reka odjal. ja nadal swoje bralam, juz jakis rok, nagle zaczelam miec ciagly zly humor, migreny, zasypialam na stojaco nawet po 11godzinach snu, ciagle bolal mnie jajnik, jedynie nie pogorszyla mi sie cera i mialam bardzo wysokie libido. ciagle zle sie czulam, wygladalam jak doslownie zdjeta z krzyza. pogorszyly mi sie badania. chodzilam od lekarza do lekarza, badali mi wszystko, doslownie, slanialam sie na nogach, podejrzewali nawet hiv.... po dluuugim czasie okazalo sie, ze to wina yaz, poniewaz lekarze przed przepisaniem antykoncepcji nie badaja hormonow i takie historie maja miejsce. od 4miesiecy uzywam plastrow, czuje sie bardzo dobrze. nikomu nie polecam tych tabletek, chyba ze jestescie ciekawi jak na waszej skorze beda wygladaly wszystkie mozliwe skutki uboczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbeataa
Witam, Sprzedam Yaz zostało mi jedno opakowanie, zafoliowane za kwotę 34zł, Wrocław-Krzyki-Gaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nilliessa
Bbeataa z checia odkupie :) moj mail: marta_egi@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nilliessa
moj mail: marta_egi@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avradi
mam do sprzedania 2 oapkowania tabletek Yaz w cenie 35 zł za sztukę lub 60 zl za dwa opakowania. termin waznosci 2016, warszawa proszę o odpwoiedzi w postach poniżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123aaa123
@Avardi - aktualne? mail: sorbetananasowy@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciochha
Avardi aktualne ? kupie 1 opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja także przyjmuję lek YAZ. Stosuje go juz jakieś 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona. Oczywiście powodem leczenia jest PCOS więc nie robię tego w celu antykoncepcji. Lek ten przepisała mi dr endokrynolog, wcześniej leczyła mnie Glucophage XR podobno mozna nim wyleczyc ta chorobe jednak na mnie zle dzialał: omdlenia, osłabienie, zawroty głowy itd. Dodatkowo nie bylo przy nim żadnych efektów, skóra nadał była trądzikowa szczególnie obszar przy żuchwie, oraz ookres trwajacy ok. 3 msc albo zanikajacy na pol roku. Natomiast od kiedy stosuje YAZ wszystko sie polepszylo: regularny okres ok 2dni, ładna skóra, wlosy się nie przetłuszczają ani nie wypadają, zaokraglone piersi, waga nie wzrosła i nie mam żadnych bóli przed lub w trakcie okresu. Antykoncepcja nie wyleczy niestety mojej choroby wiec bede ja musiała stosowac juz zawsze, dlatego tez moja endokrynolog co pol roku wysyla mnie na badania wątrobowe, hormonalne jak i na zakzepice, wiec radzę tylko znalezc odpowiedniego lekarza podczas stosowania tego leku, ktory bedzie uwazał na wszystkie czynniki gdzyz na kazdego lek działa INACZEJ!!! NIE GENERALIZUJCIE WIEC TAK WSZYSTKIEGO! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netaaa87
Kupię YAZ - Rzeszów tel: 607 279 267 - odpisuje na smsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czałtwe
sprzedam yaz, 3 opakowania,nowe. zieloneoczy24@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CherryDevil
Dziś biorę drugą tabletkę YAZ...skutków ubocznych narazie brak (wiem, że na nie za wcześnie) ale mam nadzieję, że ich nie będzie :p To moje pierwsze piguły i mam trochę pietra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POSIADAM 3 OPAKOWANIA YAZ CHĘTNIE ODSPRZEDAM A JESZCZE CHĘTNIEJ WYMIENIE NA CILEST. WAZNOSC 09.2014 MOZLIWY ODBIOR OSOBISTY W OKOLICACH RZESZOWA BĄDŹ WYSYLKA ZA POBRANIEM. CENA 40 ZŁ OPAKOWANIE. WIECEJ INFO NA bem-ewa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia1725
Witam. Mam do sprzedania 2 opakowania tabletek antykoncepcyjnych Yaz - oryginalnych, kupionych w aptece. Cena za opakowanie - 30zł Możliwy odbiór osobisty w Krakowie. Data ważności 2017rok. Sprzedaję je ponieważ musiałam odstawić tabletki przed operacją, a nie chcę żeby się zmarnowały. kontakt: justysia225@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojeYaz
Odsprzedam tabletki osobie, która używa YAZ - 3 nowe opakowania (data ważności kwiecień 2017), cena 90 zl za całość; niestety nie mogę ich już przyjmować :) Odbiór w Krakowie ; proszę o wcześniejszy kontakt mailowy: mojeyaz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam 3 opakowania yaz ważne do 04 .2016 zafoliowane zmieniam formę antykoncepcji na nuvaring dlatego sprzedam 40 zł za opakowanie kontakt monikaskomra4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do odsprzedania 2 opakowania tabletek Yaz. Ważne do 2015 roku. Niestety nie skorzystam, używam innych. Do odebrania w Toruniu. Kontakt - moniqa20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny . Sprzedam cztery opakowania yasminelle. cena to 15 zł za opakowanie nutkafb@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×