Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie do końca pewna

Tabletki antykoncepcyjne YAZ - opinie

Polecane posty

sprzedam 1 opakowanie yaz-zafoliowane z apteki kontakt: ola020591@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam 1 opakowanie yaz-zafoliowane z apteki kontakt: ola020591@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesollla
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesollla
Ja wczoraj zaczęłam drugie opakowanie Yaz. Od razu mówię, że antykoncepty biorę na zespół policystycznych jajników, który był juz nie do zniesienia. 5-6 cm średnica jajników (norma to 2-3) - dawało się to we znaki. PRzez 3 lata byłam na Dianie 35 i było super. Zniknął trądzik, który miałam na skutek policystycznych jajników, okres był w porządku, waga w normie. Minusem przy Dianie były migreny, które i tak miałam zawsze od 18 roku życia, ale przy Dianie one jakby się ustabilizowały - tzn. były regularne jak w zegarku, zawsze w przerwie siedmiodniowej. Wcześniej były kiedy chciały. Moja ginekolog kazała mi zmienić, bo 3 lata minęły, a Dianę mozna trzy lata brać chyba tylko. No i mam Yaz. Ginekolog powiedziała, że migreny może znikną. Yaz powoduje u mnie jak na razie większy apetyt, więcej wahań nastroju, na początku przez pierwsze 2 dni, bolała mnie prawa strona ciała - prawa noga i prawa ręka. Dośc mocno. Jak przy grypie, albo i bardziej, alle potem przeszło. Migreny nie było w czasie odstawienia ze schematu 4 dni, za to teraz jak zaczęłam 2gie opakowanie to się pojawiła, a juz sie cieszyłam, ze to działa. Bardzo chciałabym odstawić tabletki, ale się boję :( co z moimi jajnikami wtedy się stanie. Mam dość brania tabsów! Boję się, że za wyjątkiem ciąży, będę musiała stale brać tabletki, a naprawdę nie chcę. Dla mnie sex może być w gumkach i mi to nie przeszkadza. Moze odrobine przyjemność większa bez gumek, ale nie dla tego biorę tabsy. Czy ktoś umiałby odpowiedzieć mi, czy w przypadku policystycznych będę musiała brac tabletki wiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaz
Kupię nawet kilka opakowań yaz. kontakt , NinkaK000@gmail.com, gg 37468514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie tabletki yaz
kupie tabletki GG: 41378611 PILNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniak
kupie 4 opakowania Yaz. soniakb123@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokrk
jestem w trakcie 4 opakowania Yaz, ktore są moimi 2 tabletkami antykoncepcyjnymi. przeszlam na nie z artizii, ktora wywolala u mnie po 3 opakowaniu alergie, wystapilo cos podobnego to atopowego zapalenia skóry. jednak odlozylam, zmienilam na yaz, i uczulenie ustąpiło. pierwsze opakowanie - bajka, krótszy okres, tylko 2 dni bolesne. teraz? ciągle jestem nienajedzona, niewyspana i zmęczona, nic mi sie nie chce, byle co mnie rozdrażnia, przejmuje się byle czym, a łzy potrafi nawet wywołać reklama TVNu. moja cera jest bogata w pagórki, do tego podejrzewam infekcje w okolicach pochwy, ze względu na dosyc dziwne plamienia od dluzszego czasu. satysfakcje z uzytku ich 'w praktyce' mam raz na 10 razy, ponieważ w większości przypadków nie jestem dostatecznie nawilżona pomimo długich starań o to i gorącej atmosfery. do tego Yaz jest drogi. nie wiem co jest ze mną nie tak, będę ubiegać się o zmiane tabletek, bo nie sądze że te objawy wzięły się z kosmosu. napisze później co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaciu
pilnie kupię parę opakowań tabletek Yaz. najlepiej odbiór osobisty we Wrocławiu. szaciu@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiszq
Kupie tabletki yaz, cena do uzgodnienia, adamgaj1990 @ gmail.com , 663530170, wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minxy
Ja zacznę zaraz 2 opakowanie i jak dotąd: - ból głowy TYLKO dzień po zazyciu pierwszej tabltki (nie wiem czy to skutek tych leków czy innych czyników) - SPADEK wagi - libido normalnie, nie odczuwam ani wzrostu ani spadku - wachania nastrojów (lekkie) Ogólnie jestem zadowolona, to moje pierwsze tabletki, bałam się, jak zareaguje mój organizm, ale naprawdę jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie yaz
kupie tabletki YAZ. Kontakt GG: 41378611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yazowiczka
ja mam tylko takie pytanko czy któraś z was dziewczyn zauważyła że okres staje się co raz "mniejszy" ??? biorę yaz już od kilku lat i ostatnio mój okres to takie bardziej plamienia:( zaczynam się trochę bać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki__
Ja przed rozpoczęciem brania Yaz'u miałam baardzo obfite okresy..a teraz się mega zmniejszyły. Są małe i krotkie i to jest duuży plus jak dla mnie. Ale to NORMALNE, że po tabletkach zmniejza się ilośc wydzieliny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam jedno opakowanie Yaz, zafoliowane z apteki z data waznosci 03.2016, cena do uzgodnienia. na pewno taniej niz w aptece. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_12345
Mam do sprzedania 2 opakowania tabletek antykoncepcyjnych YAZ. Opakowania nowe, zafoliowane, data ważności 03.2016. Cena 50zł za 1 opakowanie + ewentualny koszt wysyłki. Możliwy odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka pocztą/kurierem. kontakt: justyna_12345@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxsddfedfsd
kupie tabletki YAZ. Kontakt GG: 41378611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina15146
sprzedam recepte na 3 op. Gliwice odbior osobisty lub list polecony. 30 zl. kaq@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bieerzcie yaz
http://abcnews.go.com/Health/fda-discuss-safety-issues-surrounding-leading-birth-control/story?id=15099220 http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://abcnews.go.com/Health/fda-discuss-safety-issues-surrounding-leading-birth-control/story%3Fid%3D15099220&ei=BT-1T7ygOrTE4gSkkIWCDg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=3&ved=0CFUQ7gEwAg&prev=/search%3Fq%3DNightline%2Bfrom%2BABC%2BNews%2B:%2B%2BYaz%2BBirth%2BControl%2BInvestigation%26hl%3Dpl%26biw%3D1396%26bih%3D836%26prmd%3Dimvns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert antykoncepcji PO
Witam, Jako oficjalny przedstawiciel firmy GedeonRichter, producenta leku Postinor oraz Escapelle chciałbym wyjaśnić nieporozumienia, które pojawiają się na wielu forach internetowych. Na rynku polskim zarejestrowane są dwa preparaty zawierające lewonorgestrel do stosowania w antykoncepcji PO (antykoncepcja po niezabezpieczonym stosunku lub gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła). Są to Postinor Duo oraz Escapelle, który został wprowadzony na rynek polski w 2006 roku. Początkowo oba preparaty były sprzedawane równolegle. Obecnie Postinor Duo nie jest dostępny w aptekach. Oba preparaty zawierają lewonorgestrel Postinor Duo dawka podzielona 2 tabletki po 750 mcg, Escapelle 1 tabletka - 1500 mcg i charakteryzują się wysoką skutecznością, jednak zmniejszenie ilości tabletek do jednej zwiększa pewność zastosowania i co za tym idzie efektywność terapii, dlatego Postinor Duo nie jest sprowadzany i dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam 5 opakowań yaz, mój organizm niestety ich nie toleruje, a szkoda mi wywalić przeszło 200zł do śmietnika. Warszawa(okolice), steare@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanunana
Yaz przyjęłam po raz pierwszy w życiu, po długiej przerwie hormonalnej,tylko w tym cyklu miesiączkowym. Pod koniec pierwszego opakowania(pierwsza tabletka placebo),wystąpił silny ból głowy,ucisk na gałkę oczną, światłowstręt.Przez trzy dni leczyłam się sama Ibupromem,a gdy wystąpiło podwójne widzenie,mąż zawiózł mnie na ostry dyżur neurologiczny. Po badaniu TK i MRI głowy,od razu pozostawiono mnie na szpitalnym oddziale. Dzisiaj mija dziesiąty dzień pobytu w szpitalu. Rozpoznanie:zakrzepica zatoki poprzecznej żylnej w mózgu. Przyjmuję leki farmakologiczne,jest już prawie dobrze. Nie mam żadnych (na szczęście) powikłań neurologicznych,bo szybko trafiłam do szpitala. Myślę,że czynnikiem ryzyka był Yaz,ale też- palenie papierosów(ostatnio paczka dziennie),silny stres związany z egzaminem dyplomowym, nadużywanie przez tydzień napojów energetycznych,upał,a może też źle leczone zapalenie zatoki klinowej(przestrzeni powietrznej). Kiedyś stosowałam Depo-Proverę w iniekcji,co trzy miesiące przez 5 lat I też popalałam, potem trzy lata nic i teraz jedno opakowanie Yaz-u!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faithhopelove
pilnie kupię każdą ilość tabletek YAZ, proszę o kontakt mailowy klaudzia@badury.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po pierwszej tabletce dostałam silnych bólów podbrzusza i migreny.w nocy duszności .Na trzech tabletkach kończę bo wypiłam już całe opakowanie ibupromu.Zmieniam na harmonet .Jak dla mnie ten yaz to gó..o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam tabletki antykoncepcyjne kontracept 3 opakownia nowe zapakowane ważne d0 2015 roku,e-mail: patryciucha@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam tabletki antykoncepcyjne kontracept 3 opakownia nowe zapakowane ważne d0 2015 roku,e-mail: patryciucha@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??
Cześć, od prawie dwóch lat biorę tabletki yaz. Nigdy nie miałam żadnych problemów, plamień, złego samopoczucia itd. Dzisiaj po dwóch tygodniach od okresu dostałam krwawienia. W ulotce jest napisane, że w pierwszych miesiącach od brania tych tabletek mogą wystąpić krwawienia śródcykliczne, a jeśli zaczną występować później to powinien przyczynę zbadać lekarz. Niestety "dostęp" do mojego lekarza będę miała dopiero w poniedziałek. Myślicie, że mogę poczekać do poniedziałku, czy powinnam iść do jakiegokolwiek ginekologa? Może któraś z was miała już taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz poczekać do poniedziałku. Nie łaczyłaś ostatnio opakowań, nie pominęłaś tabletki ani nic z tych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×