Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie do końca pewna

Tabletki antykoncepcyjne YAZ - opinie

Polecane posty

Gość gość
Ja dziś biore pierwszą tabletkę Yaz i naczytałam się o udarach i boje się :( brałam już vixpo one są tańsze ale miała zarwroy głowy bóe głowy i senność i na wymioy mnie brało i przestałam brać i teraz po p[ół roku ginekolog przepisala mi te tabletki właśnie są drorzsze ale muwiła że lepsze bo vixpo to taki jak by zamiennik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adzinek
dziewczyny ratunku!!!!! gapa- biorę Yaz 24+4 (16 dzien cyklu)i byłam dzis u lekarza po receptę na inne tabsy. .ale zostawiłam moje u niego na biurku ( za granicą jestem musiałam pokazać czego nie chce) i teraz pytanie - mam w domu naraya ten sam skład - mogę wziąść jedna taka a od jutra juz moje ? co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam dwa zafoliowane opakowania Yaz....kontakt nalewka-an@p.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gości2033
Sprzedam Yaz tabletki - 27 z 28 tabletek (brakuje jednej różowej) - z ulotką. ważne do : 04.2017 kontakt: prybenka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamslonce
Kupie tabletki YAZ , odbiór osobisty Warszawa. Prosze o kontakt: kocham.slonce@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos ma na juz do sprzedania jedno opakowanie YAZ? moj ginekolog jest na urlopie i tak to jest zapomniec :) prosze o kontakt aniaajarzabek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam do sprzedania tabletki yaz - cztery opakowania, cena 100 zł za całość . Woj.pomorskie data do 2016, zapakowane. mycha0809@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam tabletkiki antykoncepcyjne YAZ zafoliowane , 2 op, nowe, termin 11.2018, cena 25zł /op plus koszt ewentualnej wysyłki, kontakt rzepicha72@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię pilnie YAZ z odbiorem osobistym na terenie Śląska. kontakt: zoskaa33@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam tabletki yaz za 25zł za opakowanie, wazne do 2016. Jestem z trójmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha0809
hello. jezeli jest ktoś zainteresowany tabletkami Yaz to mam w atrakcyjnej cenie po 20 zł za opakowanie plus koszt wysyłki. mycha0809@o2.pl trójmiasto pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam do sprzedania nowe opakowanie tabletek YAZ, cena 30 zł, wysyłka gratis na terenie Warszawy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, sprzedam dwa opakowania tabletek YAZ, kupiłam je parę dni temu, ale juz niemogę ich brać i co tu z nimi zrobić? cena za opakowanie 40zł, mozliwa wysyłka lub odbiór osobisty Bierutów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justi35 czy masz jeszcze do sprzedania te tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Yaz 30zł za op. nowe zafoliowane 100% uczciwosci karolina2221@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zażywam Yaz już ponad dwa lata a w dodatku zaczęłam w dość młodym wieku. Nigdy nie miałam dolegliwości, tabletki spisywały się idealnie i nadal tak jest. Miesiączka skróciła się do góra 4 dni, przeważnie nie mam również bólów menstruacyjnych a jeśli są to naprawde nie duże. Ogolnie jestem z nich zadowolona NIGDY nie sprawialy mi klopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam yaz 30 zł za op. 100% uczciwości kotka_p_88@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam Yaz przez ponad rok. Jeśli chodzi o plusy to wchłonęła mi się torbiel, którą miałam na jajniku, bardzo poprawiła mi się cera, zniknęły ciemniejsze włoski tu i tam, powiększyły się piersi i nie przytyłam. Natomiast jeśli chodzi o minusy to często miałam wahania nastoju (widziałam wszystko w ciemnych barwach, często płakałam), bolesne piersi (zrobiła mi się torbiel w jednej z nich) i po około roku doszedł ból i zawroty głowy (ból trwał bez przerwy przez miesiąc, leki przeciwbólowe dostępne bez recepty nie pomagały i konieczna była wizyta u neurologa, który zdiagnozował migrenę i przepisał odpowiedni lek, a także kazał bezwzględnie odstawić tabletki). Teraz nie biorę nic i nigdy nie czułam się tak dobrze, ale pogorszyła mi się cera, a leczenie u dermatologa niewiele daje i znowu się zastanawiam nad tabletkami... Czy istnieją jakieś tabletki, które nie powodują bólu głowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam pilnie do odsprzedania dwa opakowania tabletek Yaz. Prosze o kontakt na dora209@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmuje tabletki od 2 miesięcy. Zauważalne zamiany to mniejszy popęd seksualny i apetyt. Bardzo często chodzę do łazienki zrobić siusiu :) co do ceny.. Pierwsze opakowanie kupiłam za blisko 50 zł, drugie po wizycie u lekarza na Ursynowie w aptece za 26 z groszami. Pytałam czy to jakas promocja, sprzedawczyni powiedziała ze maja tanie hormony :) poszłam od razu do swojego lekarza po receptę " z góry ". Wystawił na 3 następne opakowania i od razu zakupiłam w ten aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakie macie te plamienia przy Yaz normalne krwiste czy brązowe? Ja mam brązowe i nie wiem, czy to od tabletek, czy od torbieli, która mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki zaczęłam brać w maju. Oprócz tego ,że pojawiły się nieznaczne wypryski i krostki na buzi nic się nie działo. Samopoczucie ok. Kondycja też ok. W 2 miesiącu zaczęły pobolewać mnie plecy, kilka razy na msc. Teraz biorę 3 opakowanie i plecy bolą mnie codzienne (nisko, okolice lędźwi i boki na tej wysokości). Pogoda zresztą się zmienila, wystawiłam twarz na słońce i zrobiły mi się dziwne czerowne placki, nie chce mieć przebarwień i problemów z nerkami. Odstawiam. Chyba jednak zostaniemy przy prezerwatywach, bez trucia się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćmargeb81
Mam do sprzedania opakowanie tabletek Yaz zamknięte zafoliowane termin ważności 03.2016 sprzedaje ponieważ mam zamiar zrezygnować całkowicie z antykoncepcji a zostało mi jeszcze jedno opakowania cena 40 zł plus koszt przesyłki Zapraszam soter81@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , Mam na sprzedaż 2 opakowania tabletek yaz ( zafoliowane z instrukcją). Cena 30 zł za opakowanie + ewentualne koszta przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najmniej inwazyjne tabletki, nawet schudłam, bolesne miesiączki ustąpiły, poprawiła mi się skóra, brałam 6 lat, teraz odstawiam planuję 2 dziecko, jak ktoś chętny to mam 3 op do odstopienia info na mail ankier@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
annkier@wp.pl wkradł się błąd, przesyłka gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam po yaz jakichs dziwnych jazd, gin dostosowal je na moja prosbe (w aptece w warszawie mi poradzili) do wynikow badan krwi. troche przytylam, ale generalnie lubie jesc, takze raczej nie zwale winy na tabletki ;) mam takie: http://aptekagold.pl/yaz-tabl-x-28.html czy ktos slyszal o innych? z innymi dawkami hormonow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam opakowanie YAZ, zafoliowane, wazny do 11.2018, cena z wysyłka 30 zł. Prosze o kontakt na ale.nedzi@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odsprzedania 2 oryginalne opakowania tabletek yaz. Cena za 2 opakowania 50zl +koszt wysyłki lub odbiór na terenie Krakowa. Termin ważności do 08.2020. Kontakt na mejla: kolia6@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×