Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy mogę sie rejestrować

Kiedy mam się zarejestrować do UP - po studiach ale jescze nie mam dyplomu

Polecane posty

Gość czy mogę sie rejestrować

Witajcie Mam takie oto pytanie: Kiedy mogę się zarejestrować w urzędzie pracy jako bezrobotna?? Bo skończyłam studia, ale jeszcze się nie obroniłam( obrona prawdopodobnie w tym albo nast. miesiącu). w urzędzie jest potzrebny dyplom, albo jakieś świadectwo, no ale dyplomu jeszcze nie mam bo się nie obroniłam, znowuż studentką już też nie jestem bo studia skończyłam, legitymacja straciła ważność wczoraj. Więc co w tym przypadku skoro nie mam jeszcze dyplomu, moge się zarejestrować czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak możesz się zarejestrować
ale nie będziesz miała wyższego wykształcenia tylko średnie. Po obronie doniesiesz xero dyplomu czy odpis (co jest wymagane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź zaświadczenie z uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę się rejestrować
ok dzięki, zadzwoniłam do UP się zapytać, pani powiedziała że albo zaświadczenie że ukończyłam studia - ciekawe czy dadzą mi w dziekanacie?? No ale skoro legitymacji nie chcą podbić bo studentką już nie jestem to chyba powinni wydać to zaświadczenie......a jak nie to świadectwo z liceum, tylko nie wiem skąd je wezmę bo prawdopodobnie jest w dziekanacie przecież:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojtajej
Nie obroniłaś się jeszcze, więc nie skończyłaś studiów, więc absolwentką też nie jesteś. Zrobiłaś jedynie absolutorium - kiedyś to się nazywało "niepełne wyższe" a dzisiaj nikt nie bierze tego pod uwagę. Ergo - już tak nie krzycz, że skończyłaś studia, bo dopóki się nie obronisz, to ich nie skończyłaś. A zaświadczenia tym bardziej w tej sytuacji przed obroną nie dostaniesz. Razem z oryginałem świadectwa maturalnego powinnaś dostać odpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę się rejestrować
póki co to nie zauważyłam, abym gdzieś krzyczała. Ale dzięki za odp. Ok wszystko rozumiem - wcale nie chce aby mi dali zaświadczenie że jestem absolwentką bo wiem że nie jestem:/ Chodzi mi tylko o to, że skoro studentką już nie jestem bo legitymacji mi podbić nie chcą i legitymacja ubezpieczeniowa nie jest już też ważna, więc co mam zrobić w przypadku jak chce np iść do lekarza? No bo wychodzi na to że ani w te ani we wte.....legitymacji studenckiej nie podbiją, a jak zaniosłam zaświadczenie do up z dziekanatu że uzyskałam tytuł absolutorium to też nie przyjmą, bo nie przyniosłam zaświadczenia że mnie skreślili z listy studentów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgodnie z prawem
po skonczeniu studiow, szkoly sredniej czy tez po skresleniu z listy studentow etc, czlowiek ma prawo 4 miesiace do bezplatnej opieki zdrowotnej, na zfz, to nie jest tak ze juz nie mozesz sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialo byc oczywiscie na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×