Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxxkasiaxxx666

Poszukuję poniższych ciuchów.

Polecane posty

Gość
kompletnie cie nie rozumiem 100 zl za taki ciuch to duzo ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, nadal szukam tych szmat, pasuje? i bede szukac. i co to za pytanie, skoro sie odzywam i szukam to chyba szukam, prawda? 100zl to duzo, ale skoro nie ma az tak duzych szans na to, ze je znajde to 100zl moze bedzie dla kogos motywacja jezeli ma cos z tych ubran, ze zechce mi pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nirminbelle
nMam dla ciebie połowicznie dobra wiadomość..... po zdjęciu ( niestety ze względu na kiepską jakość fotki pewna na 100% nie jestem) w swoich szpargałach mam sweterek ( na pewno tez trolowy, baardzo podobny jak ten na zdjęciu tylko niebieski- mleczy turkus) kolor nie ten sam ale prawie 100% ten sam model za darmo odstąpię jeśli jesteś zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxkasiaxxx666o2.pl
Mimo wszystko extra. Napisałam do Ciebie na maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kul !! ktoś wreszcie podbił ten topik a długo go szukałam 👄 chociaż był taki sam z 20 stronami....tam to była zajebioza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego ze jak z bazarku? moze ty tylko umiesz ubrac sie w cos markowego ze sklepu, zeby udawac ze jestes kims innym niz osoba ze sloma w butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitka22
moim zdaniem jak byś pochodziła po różnych ciucholandach to byś te ciuchy znalzła, moze nie takie same ale podobne i byś za dużo za nie nie zapłaciła.... a moge się spytać ile ty masz lat? ciuchy których poszukujesz nie są ani modne ani też godne uwagi... to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kilku chodzilam, ale nie widzialam, nie chodze codziennie, jakby byl ktos laskawy i jakby zobaczyl gdzies cos, ale bardzo podobnego to fajnie by bylo jakby mi wzial. no niewazne ze nie modne. ja po prostu chce miec takie same, dla mnie nie musza byc modne, nie podazam za moda, wiec to nie moj problem ze nie modne. 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie ma 18 lat tylko 34
i jest dfacetem i fetyszyzuje sie starymi ciuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia___
mam pytanie co do tej sukienki z jakiego materialu ? i dokladnie jaki kolor? mam cos podobnego ale nie wiem czy moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taki delikatny material byl, trudno mi powiedziec jaki dokladnie, natomiast ona byla 2warstwowa, bo miala podszewke. kolor niebieski w delikatne wzorki jak na zdjeciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia____
Mam taka podobna sukienke ale material jest sztuczny sukienka ma podszewke taka bo jest dwuwarstwowa moze jutro zrobie zdjecie i pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jest taka sama, nie twierdze, ze moja miala jakis naturalny material, moze byl sztuczny, nie do konca sie znam. byloby fantastycznie gdyby to byla taka sama i zechcialabys ja sprzedac. jak mozesz przeslij zdjecia, jak bedzie taka sama lub bardzo zblizona to chetnie bym ja kupila. napisz do mnie na maila xxxkasiaxxx666@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttamie
kasia to jest normalnie jak ten koleś co "ocala damskie ciuszki." jebani fetyszyści ubranek 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia__
postaram sie jutro zrobic to zdjecie bo widze jak bardzo ci na tym zalezy i wysle na maila :) dzisiaj juz nie chce mi sie szukac w szafie i robic zdjec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×