Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxxkasiaxxx666

Poszukuję poniższych ciuchów.

Polecane posty

Gość dżiulkaaa
w moim kontenerze ich nie ma, poszukaj na wysypisku :) w okolicach Bemowa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhahaha
bo istnieje cos takiego jak allegro kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest najdziwniejszy
temat jaki widzialam na kafe.. chcialabym wiedziec o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy poczytac posty, a nie pisac jakim to jest sie madrym. tym bardziej, ze prosze o pomoc, a nie snucie madrosci na wszystkie tematy oprocz tego do czego zostal stworzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, a nie prosciej Ci bedzie te ciuchy uszyc? Ta bluska to nic prostrzego wziac jakas zwykla biala podobna jakich pelno i zrobic te zabki przy dekoltcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypseudonimowana
chinka, może wrócisz do ścierania podłóg, co? A nie tu innym wchodzisz niepotrzebnie w słowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest najdziwniejszy
ale w postach nic nie ma :O mi chodzi o to co sie stalo? co sie takiego moglo stac zeby sklonilo cie do poszukiwania jakichs starych (i serio brzydkich) ciuchow! co sie stalo z tymi starymi? ktos je wyrzucil? dlaczego? dlaczego to jest takie wazne, zeby je odzyskac i to nie te same ale podobne. nie czaje, dlatego stwierdzam ze to najdziwniejsza rzecz jaka tu kiedykolwiek przeczytalam (dziwniejsza od zboczka nieznanego, kup i moderacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, pisala ze mama jej wyrzucila przy porządkach. Tez kompletnie tego nie rozumiem:( Ja jakbym stracila jakis fajny ciuch.. (bo tych nie fajnych sie sama pozbywam). To bym wsiadla mamie na glowe zeby mi teraz cos innego kupila:P A zakladajac juz, ze by mi wybitnie do czegos pasowal.. do jakiegos kompletu to bym poszla do sklepu i poszukala czegos podobnego poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, my w ogole nie rozumiemy.. jak moze komus zalezec tak bardzo na zwyklych ubraniach.. jakichkolwiek. przeciez to tylko ubrania, kawalek materialu.. czemu ci az tak zalezy i to konkretnie podobnych.. Jakis sentyment?? To raczej podobne nie zastapia tych samych.. wiec jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest najdziwniejszy
no dobra napisala ze mama wyrzucila. mysle ze tu nalezy zalozyc ze zgodnie z teoria dr housa kazdy klamie i mama nie wyrzucila. ale jak nie wyrzucila to o co chodzi? :O a moze mama faktycznie wyrzucila a ona ma chorobe psychiczna i na przyklad MUSI miec te rzeczy przy sobie bo inaczej, nie wiem, na przyklad zacznie sie kiwac serio mnie to nurtuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dajcie tej dziewczynie spokoj skoro chce takie ciuchy to niech szuka. mnie tez ten sentyment do ubran wydaje sie dziwny ale to nie moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chory czlowieku, nie ma zadnej tajemnicy i nawet jakby byla i bys ja znal to bys uwazal, ze i tak to nie ta, bo walnieci ludzie pisza tylko po to, by innych wkurzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequila - no wlasnie, ktos nie moze pomoc - nie jego sprawa - nie pisze. Bo po co? chyba ze ma jakis pomysl, mysl. dzieki za normalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale powiedz...
w ogole nosisz ciuchy sprzed wiekow czy tylko o te konkretne ci chodzi. Nie kupujesz sobie ubran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IP 109.918.21.00 Tworki głowne
o nasza pacjentka :) w tych ciuchach przeżyła wielką traumę i aby odwrócić bieg wydarzeń musi odtworzyć historię sprzed lat - a więc odzyskac ubrania na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozylam ten temat ze wzgledu na to, ze poszukuje TYCH ubran to nie mam zamiaru produkowac sie na inne tematy zeby prowokatorom dawac pozywke. jezeli chcesz pomoc to napisz, jezeli chcesz zadawac zbedne pytania to pisz - ale zostana one bez odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×