Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxxkasiaxxx666

Poszukuję poniższych ciuchów.

Polecane posty

byla cala niebieska, u gory jak jest dekolt miala jak widac dekolt w ksztalcie fal, ze tak to nazwe. nie bylo sweterka, normalna bluzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak mak lak
chodziło mi o materiał w prązki ,a nie kolor Cała niebieska , materiał z z cieniutkimi prazkami , nie gładki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzialas chociaz cos podobnego. Z tego wszystkiego udalo mi sie znalezc na razie tylko spodenki, troche za duze, ale i tak sie ciesze, wtedy uwierzylam, ze mozna znalezc i reszte rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak mak lak
ja kiedys miałam taką bluzkę Jasnoniebieska w leciutkie prazki , podobnie scięte rekawy ( nie długie jak w t-shirt,ale tez nie na ramiaczkach) i podobny dekolt , tez w chyba fale ( nie pamietam dokładnie i chyba cięty w lekki kwadrat - chyba )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak mak lak
ja ją miałam z 10 - 11 lat temu Ja nie mieszkam juz z rodzicami kilka lat. Jak się wyprowadzałam to zostawiłam ja w domu , bo nie pamietam zebym ja wyrzucała , chyba że moja mama wyrzuciła .Pamietam tylko ,ze chyba miała jakąs plamę po farbie , ale pewna tez nie jestem czy to akurat ta . Mieszkam za granicą , więc nie mam mozliwosci sprawdzic Ale byc moze jest tylko podobna , albo nawet w ogóle jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massala
O JA PIERDZIUUUUUUUUUUUUUUUUUU,, TO ZNOWU TA WARIATKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TY JESTES JEBNIĘTA W DEKIEL WIESZ??????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak mak lak
ty juz kilka razy zakładałas ten temat , bo czytałam twoje posty Odzywaj sie co jakis czas ,jak będe cos wiedziec to cie znajde i dam ci znac . A przy okazji moze ktos inny tez trafi na twój topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 2 tematy, raz jeden mi zostal skasowany. nie zakladam ich ciagle tylko po prostu odswiezam je co jakis czas. hmm... a do postu powyzej - wariatka i furiatka to jeestes ty bo nie masz swojego zycia wiec musisz wejsc na czyjs temat i pisac od rzeczy. no jasne, ja sie czesto tu udzielam, wiec pewnie mnie znajdziesz jakby co. tez mam taka nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbfgcvnszfvfgn
Kasia, ale po co Ci te ubrania? Nie lepiej iść do sklepu i kupić nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo je lubilam i bardzo lubi;am ten styl, ktory dla czesci moze wydawac sie beznadziejny, a jednak chce cos z tych rzeczy miec jak sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku może po prostu dziewczyna chce się cofnąć do dzieciństwa, jakieś 13-14 lat temu biegałam sobie beztrosko w takiej sukience..... poszukaj w lumpeksach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzialam na wlasna reke a ponadto prosze Was o pomoc, gdyby cos takiego sie Wam nawinelo. Tak chcialabym wlasnie wrocic do lat swojego dziecinstwa chociazby dzieki tej sukience...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×