Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minidou

Polki zyjace we Francji

Polecane posty

jestem. Mialam dzisiaj pelno roboty, wysprzatalam korzystajac zokazji,ze dziecko spi,cala kuchnie,wraz z odmrozeniem lodowki/ a w wolnych chwilach czytam to "pachnidlo" musze powiedziec,ze ciekawe jest,filmu nie ogladalam,ale slyszalam,ze to horror,jak narazie ksiazka nic z horroru nie ma, jest milusio :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki moje mile, jak tylko dostaniemy ten domek zaprosze Was wsystkie Narazie trzymam kciuki zeby sie udalo,bo wiecie nie ja jedna czekam na takie lokum A co do dzisiejszego pisania,to podzialalo na mnie te pieknie swiecace sloneczko za oknem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystko do nosa 😠... do pracy jechalam ponad dwie godziny (strajk :-O ) Ala tez nam robi strajk glodowy i jeszcze na dokladke poklocilam sie sie wczoraj wieczorem z M ... nawet slonce za oknem mnie drazni, bo mi sie nie chce w taki dzien w pracy siedziec 😡... Ide sobie troche w samotnosci pozgrzytac zebami.... wroce jak mi przejdzie ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, ja sie melduje wczesno popoludniowa pora :) Ja nie strajkuje, zeby nie bylo niejasnosci, tylko korzystam z urokow pieknej pogody, bo dzis w Evian jest lato! Poslililam sie lekko i zaraz ide wystawic na taras buziaka, zeby troche koloru zlapal. Zeby tylko taka pogoda utrzymywala sie zawsze to bede miala lepszy humor, bo niestety dzialam jak barometr ;) ;) ;) Oj, jak tak dalejpojdzie to trzeba bedzie ruszyc na zakupy, bo wzielam z Polski tylko zimowe ubrania i kilka wiosennych. Mam nadzieje, ze do Swiat i wiwyty w Polsce nie zrobia sie tu tropiki hehe Monia-ja rowniez gratuluje mieszkania, wlasnie glownym powodem tego, ze mieszkam w Evian jest szef mojego meza. Podobnie jak w twoim przypadku chcial nam udostepnic mieszkanie w swojej kamienicy, tam gdzie ma biuro, ale wymagalo dosc obszernego remontu, wiec zdecydowalismy sie na hotel, w ktorym nota bene jest jak we wlasnym mieszkaniu, ale jednak to tylko hotel. Wlasnie znalazlam kilka sensownych ogloszen w sprawie wynajmu i musze poprsic szefa M, zeby mi pomogl, tj. zadzwonil i dopytal o szczegoly. Kwestia przeprowadzki do Paryzewa zostala rospatrzona, ale nie jest to takie proste. Jesli sie okaze, ze rzeczywiscie w ciagu najblizszych conajmniej 6 miesiecy M bedzie pracowal w Paryzu to mialoby to jakis sens, a jesli nie to zostaje Evian. Na szczesie tu jest tak pieknie i idzie lato, plaza ciepelko itd. :) Jesli mimo wszytko bede bardzo tesknila za rodzina to miesiac bede przebywala we Francji, a na dwa tygodnie smigala do Polski, zawsze to jakies rozwiazanie, ale tak jak pisalam wczesniej staram sie jak moge zaklimatyzowac, oby sie udalo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-) Dzieki Margot za kawke, zakalec (ciiiii, nie boj nic, nie powiem Atam ;-) ) i za dobre slowo :-) .... juz mi troche lepiej :-) Japonczyk tez sie troche do mojego lepszego humoru przyczynil :-P Mniam, mniam :-) Monia - ja do Ciebie slonce zamawiam na 365 dni w roku, jesli tylko Ci to pomaga w pisaniu :-D Zuska - co u nas ? No wlasnie w poprzednim miom poscie mialas "flash info" :-D Atam - przyganial kociol garnkowi ;-).... zdaje sie ze tez palaczka bylas :-P.... No dobra, udaloCi sie nalog pokonac, ja mam slaba sila wole, dwoch rzeczy na raz robic nie potrfie : albo dieta, albo rzucanie palenia.... do diety sie juz przymierzalam od kilku lat, wiec sama rozumiesz.... :-D Minidou - zaciesniaj wiezi, zaciesniaj :-D Czekamy (nie)cierpliwie na relacje :-) Le Titou - moja lodwka dalej nie rozmrozona :-O.... zostawilam ja na zime, zeby snieg zobaczyc ... i zapomnialam :-P Az sama ciekawa jestem co znajde na dnie zamrazalnika jak sie w koncu do tej bryly lodu dobiore :-D Anna - napewno sie uda, to tylko wymaga czasu !! Slonko tak jak do Monii zamawiam :-) Chyba tez pojde na taras buziaka do slonca wystawic :-) ... z tej wscieklosci dzisiaj rano kupe roboty odwalilam ;-)... popoludnie mi sie zapowiada luzne :-) ... No to kawa na stol : > > > > > > > > > .... PS : moja dentystka jest rownoczesnie NASZA i PARYSKA.... namieszalyscie tak ze, sama nie wiem co mam o Niej myslec :-D Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było czasami opowiadać :-P , za to zawsze przyjemnie wspominać ;-) http://www.youtube.com/watch?v=zKuOxOQedSE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coz to za cuda z tymi nowymi kodami ?!?!?! I stopke mi skopiowalo do posta ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja juz jestem ,dzieki za kawke :) Dzieki za slonko :) Anno zycze powodzenia,napewno ci sie uda wszystko jakos pogodzic(trzymam kciuki za Ciebie) A wiecie dzisiaj pozwolilam sobie na maly relaksik i odwiedzilam kosmetyczke:) Dziewczyny normalnie rozkosz dla mojego ciala :p Upsssss ciekawe czy maz cos zuwazy,bo ostatnio jak wrocilam od fryzjera to nawet sie nie szczail :/ Fakt ze troszke skrzanila mi wlosy ,no ale coz musze isc raz jeszcze wiosenne🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuska we Francji wszystkie uslugi sa drogie,nawet fryzjer,a o kosmetyczce nie wspomne,ale wiesz czego sie nie robi by byc piekna :) :) Ja tak deliatnie dzisiaj ,brwi ,oczyszczenie twarzy potem maseczka odzywcza i narazie tyle Jeszcze musze zainwestowac w fryzjera, Wiesz w przyszlym tygodniu wyjezdzamy do Polski,wiec musze wygladac pozadnie :p i trzeba sie elegancko zaprezentowac w nowym samochodzie :p :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeka z podwyzka
:-) Hehe, dobra wiadomosc na zakonczenie zle rozpoczetego dnia :-) Ide Ale nakarmic pozniej kapiel... postaram sie zagladnac jak juz Ale poloze :-) .... ale nie obiecuje ;-) bo dzisiaj moj doktorek po ekranie grasuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Margot, dzieki, stawiam szampana : Y Y Y Y Y Y ... :-D.... a jak ktos woli to mam tez mocniejsze trunki ;-) Ja zostane przy szampanie bo sama z mala jestem... Coraz bardziej sie o Ciebie niepokoje ... :-) Monia - mmmmmmm, fajny dzien mialas :-) Nalezalo Ci sie po tym prasowaniu ;-) Zuska - no to w piatek bedzie WIELKI DZIEN :-) Nie stresuj sie, podejdz do tego na luzie a zobaczysz ze to wcale nie takie trudne... O wiele lepiej zaczynac od podstaw, niz eliminowac zle nawyki. Uciekam do doktorka ;-) MILEGO WIECZORU !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot, to przez te okna i zakamuflowane zakalce :P REBEKA!!!!! I to od poniedzialku!!!!! To Ci sie tydzien zapowiada :D Ty 2 godz do roboty a ja bidna z Gare de l'Est na Place des Vosges o..... 14tej :O (o 14 poczatek manifestacji na Place de Republique) Ale sie przebilam przez te dzikie tlumy i dotarlam do roboty... cala mokra, brrrr... Margot - nie kus, nie kus - slonce coraz milej grzeje - nawet Moni weny przydalo i Anne z powrotem przywialo ;D Mialam jeszcze cos napisac ale mnie slipka bolom i idem spac 😴 A lampke winka chetnie za TO wypije, bobys inaczej przeputala na glupoty :P I kradzione nie tuczy, wiec wcinajcie zakalce, wcinajcie :D :D :D Na jutro )( )( )( )( )( )( )( )( )( Co to mialam napisac? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Atam - wiesz ze ja sie przez dluuuuuuga chwile zastanawialam jaki dzien tygodnia dzisiaj mamay :-D.... wbilas mi niezlego klina z tym poniedzialkiem !!!! :-D :-D Manifestacji wspolczuje :-D, mam nadzieje ze skorzystalas z okazji i tez swoje "revendications" pokrzyczalas ;-) : Stawiam kawe : > > > > > > > > .... i zabieram sie do pracy .... czekaja mnie dzisiaj zakupy :-O.... ale narazie za oknem piekne slonce to co sie bede martwic i denerwowac na zapas :classic_cool: Zycze MILEGO DNIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest !!!!? Ja juz wszystkie dietetyczne zakalce zjadlam a Wy jeszcze spicie ?!? WSTAWAC SPIOSZKI !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśląca o...
Dzień dobry :) Piękny, słoneczny dzionek od rana, więc... pogody ducha życzę wszystkim i znikam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Szkoda,ze ja nie moge napisac "piekny sloneczny dzien"... Anna,widzisz, wszystko bedzie dobrze,rozejrzalas sie wokolo i widzisz jak tam gdzie meiszkasz pieknie,az chce sie zyc, wiec nie rezegnuj z tego co los ci dał. Rebeco--- a fujjj, rzuc to swinstwo(papierochy!!!) ja tez palilam kilkanascie lat ale nie pale kilka miesiecy ani jednego; czasem potafilam paczke wypalic, w ostatnich latach palilam od casu do czasu,mialam dni,kiedy "musiałam" to wtedy kupowałam,ale ciesze sie na dzien dzisiejszy,ze "nie musze"zapalic, wole zjesc chocby i tabliczke czekolady ;-D A Ty chcesz rzucic w ogole bo wtedy moge podtrzymywac Cie na duchu bo da sie wlasnymi silami wyjsc,bez zadnych plasterkow itp :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a mnie znow nogi bola!!!! Zuska- nie przejmuj sie tak tym prawkiem, tylko strach ma wielkie oczy, a to nie takie straszne, tylko miej dobre nastwienie, to pojdzie Ci jak po masle, a co do wiosny i dbania o wyglad przed latem. Moze Cie pociesze, ja zawsze na wiosne wygladam jakby to babcia powiedziala "lepiej". Sloneczna pogoda wprawia mnie w taki nastroj, ze mam wilczy apetyt i dobrze, ze na ogol wiecej sie wtedy ruszam, bo musialabym calkowicie zmieniac garderobe ;) ;) ;) Nie katuj sie tylko i nie mysl o tym tyle, bo nic to nie da. Moim zdaniem wystarczy ograniczyc slodycze, jesli nie mozna z nich zrezygnowac i nie najadac sie przed spankiem. Teraz ja Cie wpsieram bedzie dobrze, zobaczysz! Dzieczyny, u mnie lato, niestety jak popatrzylam na prognozowana pogode w Polsce na Swieta to juz taka szczesliwa nie bylam. Czyli bedziemy zrec i pierdziec w fotele hehe. Za to pswietach, zanim wroce do Francji mam tyle spraw do pozalatwiania w Kaliszewie, ze grafik mi peka, jak guma od gaci. Ale zobacze mamuske, brata, babci (obie) i dziadka, no i cala mase znajomych. nalykam sie ich becnosci na kilkumiesieczny zapas i wroce do WAS!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po ciezim dniu pracy Dzisiaj jestem padnieta ,wpadlam tylko zeby wam 🖐️ Ale tu pustki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawe stawiam : > > > > > > > > > .... i czekam na zakalce od Atam ;-) Le Titou - sliczna Twoja corcia jak aniolek !!! A z tymi papierochami :-O... ja bym chciala rzucic, jestem w stanie nie palic przez kilka dni (rzadko kiedy pale w domu, wiec przez WE zazwyczaj od papierosow "odpoczywam ;-) ), rzucilam palenie na okres ciazy, wczesniej juz tez mialam okresy kiedy nie palilam nawet przez kilka miesiecy.... tylko przeraza mnie slowo "JUZ NIGDY"... U mnie zakaz wywoluje momentalnie bunt, taka moja malpia natura :-O.... na dzien dzisiejszy ograniczam ile moge.... moze sie kiedys zdecyduje powazniej z tym nalogiem powalczyc.... narazie, nie mam do tego glowy... Dzieki za szczere checi :-) 😘 Margot - zalezy gdzie chcecie jechac ;-).... w Brazylii i Argentynie pogoda sliczna ;-) :-D Zuska - tylko "wydaje sie" ;-) ... my tez bedziemy szczuplejsze !!! :-) Anna - oj, tak cos czuje ze naladujesz baterie w tej Polsce :-) ... Kiedy wyjezdzasz ? Monia - mam nadzieje ze dzisiaj odpoczywasz :-) Myslaca - cos ostatnio zabiegana jestes...? ;-) Wczorajsze zakupy, sama nie wiem jak, ale przezylam ;-) .... ale cos mnie ostatnio wszystko meczy i denerwuje.... chyba wiosenne przesilenie mnie dopadlo... A jak sobie jeszcze pomysle ze w ten WE tracimy godzine snu :-O... no i w niedziele trzeba wczesniej wstac bo znow F1 ;-).... hehe, to akurat najmniejszy problem, o 2h00 w nocy tez bym wstala :-D Postanowilam sobie dzisiaj zrobic "luzny dzien" w pracy ;-) :-D.... zobaczymy co mi z tego postanowienia wyjdzie :-) MILEGO DNIA zycze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dzieki za kawe :) hmmmmmmm z tym odpoczywaniem to u mnie na bakier Oj dzisiaj lekkie sprzatanko w domciu a po obiadku relaksik :) Pogoda mnie dzisiaj rozczarowala:( szaro,ponuro i deszczowo Spadam pojezdzic na odkurzaczu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dzieki za kawe :) hmmmmmmm z tym odpoczywaniem to u mnie na bakier Oj dzisiaj lekkie sprzatanko w domciu a po obiadku relaksik :) Pogoda mnie dzisiaj rozczarowala:( szaro,ponuro i deszczowo Spadam pojezdzic na odkurzaczu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot - kochana, bardzo chetnie, ale ta moja podwyzka to taka wiecej symboliczna ;-)... moze za rok na jakis WE w Bretanii by sie uzbieralo :-D :-D:-D:-D:-D:-D Juz Ci tam duzo nie sypna w czasie kryzysu :-P, ale ciesze sie ze wogole jest bo 90% ludzi wogole nic nie dostalo... Monia - masz prawko na odkurzacz ? ;-) Ja robie co moge zeby na nim punkty stracic ;-) ale M sie stara jeszcze bardziej :-D Minidou - taras juz masz napewno caly w kwiatach, tesciowie pojechali wiec prosze sie tutaj szybciutko meldowac !!!!! Atam - znow na manifestacje poszlas ?! Zakalce sie skonczyly !!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dzieki za kawe :) hmmmmmmm z tym odpoczywaniem to u mnie na bakier Oj dzisiaj lekkie sprzatanko w domciu a po obiadku relaksik :) Pogoda mnie dzisiaj rozczarowala:( szaro,ponuro i deszczowo Spadam pojezdzic na odkurzaczu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dzieki za kawe :) hmmmmmmm z tym odpoczywaniem to u mnie na bakier Oj dzisiaj lekkie sprzatanko w domciu a po obiadku relaksik :) Pogoda mnie dzisiaj rozczarowala:( szaro,ponuro i deszczowo Spadam pojezdzic na odkurzaczu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej nie wiem co sie dzieje,ale moj wpis pojawil sie kilka razy???????? Ha,ha, niestety w moim domu tylka ja mam tak zacne uprawnienia :p Jak mlodziez sie zbiera do odkurzania,wole to sama zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Margot, ja zapomnialam ze od Ciebie do Bretanii troche dalej ... oj, to bedziesz musiala troche z wlasnej kieszeni doplacic, desole :-D Kaczka dalej prowadzi :-O... :-D Minidou - nareszcie dalas znak zycia :-) .... KoRzystaj ale wieczorem juz wracaj na lono :-P :-D Spadam do domu.... u nas strajku glodowego ciag dalszy :-(.... nie mam pojecia czym Ala zyje .... chyba powietrzem :-O bo pije tez niewiele .... Narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty myslisz ze kiedy sie pojawie? :P Rano tak ladnie sie rozpisalam buuuuu..... i komp sie zresetowal i wszystko sie wytentegowalo... buuuu Sprobuje odtworzyc... Minidou - CIESZE SIE ze przezylas i zes zabiegana, bo mialam pytac, czyscie z tesciem lasu czasem nie posadzili i czys w tym lesie nie zbladzila khekhekhe.... Prosze zapomniec o zakalcach. Stwierdzam, ze jestescie nieobliczalne - czlowiek raz sie zapomni a one by chcialy juz na zawsze. Nie ze mna te numery :P Oglaszam wszem i wobec, ze boulangerie chez atam jest nieczynna z powodu ze jest zamknieta. Moniakk ma wprawe i zakalcow NA PEWNO nie ukisli jak ja ;) Fajnie Wam dziewczyny, ze jedziecie do Polski, ja MOZE w maju :O Margot - myslalam juz, ze utknelas na lodowcu we wlasnej zamrazalce i juz zbieralam sie na ekspedycje ratunkowa, ktora miala finansowac Rebeka ze swojej slawetnej podwyzki, no ale.... wszyscy odetchneli z ulga, procz biednej kaczki :P Rebeko, rzucalam palenie mieszkajac z babka, ktora palila, wiec nie jestem wrogiem palaczy. Tylko teraz pracuje w domu w ktorym jest dwoje nalogowcow i niestety... jednak dym mnie meczy i ciuchy mam przesiakniete dymkiem, zwlaszcza plaszcz i czasem mi w metrze glupio, bo po prostu smierdzi :O I dzieki za sode - do glowy by mi nie przyszlo szukac w aptece :D Znikam, bo zaraz Minidou z kuchni wyjdzie - nie moge Jej zawiesc :classic_cool: :P Trzymajcie sie WSZYSTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśląca o...
Oj zalatana jestem ostatnio :O Wpadam tu jak po ogień, aby tylko pomachać... to ta kobieca próżność, żebyście o mnie nie zapomniały ;) O przygotowaniach ciężko coś mówić, bo to takie odległe... a tu życie zmusza do aktywności codziennej dobrze, że pogoda od paru dni dopisuje a dzisiaj wręcz lato było, ale już straszą ochłodzeniami... i jak tu być optymistycznie natchnionym? Piszecie o wyjazdach świątecznych a do mnie jeszcze nie dociera, że to już za chwilę, pewnie przez tą długą zimę. Okna niepomyte, karty okolicznościowe nawet nie kupione... oj nie staram się. Z zazdrością patrzę na świąteczne przybrania domów i zastanawiam się, czy uda mi się siąść z dziećmi do pisanek. W sklepach zatrzęsienie od kurczaczków, jaj malowanych i kolorowych obrusów i obrusików - nawet one mnie nie kuszą. I pomyśleć, że to już niedziela palmowa. Jeśli o mnie chodzi, to poproszę włączyć pauzę ;) Może jutro uda mi się umyć okna? pozdrawiam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśląca o...
Oj zalatana jestem ostatnio :O Wpadam tu jak po ogień, aby tylko pomachać... to ta kobieca próżność, żebyście o mnie nie zapomniały ;) O przygotowaniach ciężko coś mówić, bo to takie odległe... a tu życie zmusza do aktywności codziennej dobrze, że pogoda od paru dni dopisuje a dzisiaj wręcz lato było, ale już straszą ochłodzeniami... i jak tu być optymistycznie natchnionym? Piszecie o wyjazdach świątecznych a do mnie jeszcze nie dociera, że to już za chwilę, pewnie przez tą długą zimę. Okna niepomyte, karty okolicznościowe nawet nie kupione... oj nie staram się. Z zazdrością patrzę na świąteczne przybrania domów i zastanawiam się, czy uda mi się siąść z dziećmi do pisanek. W sklepach zatrzęsienie od kurczaczków, jaj malowanych i kolorowych obrusów i obrusików - nawet one mnie nie kuszą. I pomyśleć, że to już niedziela palmowa. Jeśli o mnie chodzi, to poproszę włączyć pauzę ;) Może jutro uda mi się umyć okna? pozdrawiam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×