Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minidou

Polki zyjace we Francji

Polecane posty

Hej dziewczyny wpadlam tylko wam powiedziec,ze u nas wlasnie jest pierwsza wiosenna burza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka225
kurwa, znowu bezrobotne pierdola o zasranych bachorach co to ma wspolnego z francja??:O Zmiencie tytul topicu, bo ludzie nieswiadomie wchodza do tego bagna mysla, ze czeka ich tu cos ciekawego:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastepna raza Ci kupie :classic_cool: tylko zeby nie bylo na mnie, jak w suletni sen zapadniesz :P Bylo duzo "blacharstwa" - nie wiem co ludzie widza fajnego w meblach z aluminium czy innego zelastwa :O Fotka t wejsciem do metra dla Anny, zeby zobaczyla jak piekniscie jest w Paryzu; fotka z mapa dla Titou - Francja deklaruje, ze pomiesci w sobie wszelkie rasy i wyznania ;) Oby... A reszta.. zeby pokazac, ze dziadostwo czesto wieksze niz w Polsce. Ale swoja droga Paryz zaczyna dotykac zjawisko biedy - moze nie poglebiajacej sie ale dotykajacej coraz wiecej mieszkancow. Rebeko - ciesze sie ogromnie, ze to "tylko" to a nie cos powazniejszego, ale co sie namartwilas i jeszcze sie napocisz, to Twoje :O Najwazniejsze, ze wiesz co sie dzieje. Margot - trzymam kciuki!!!!!! Minidou - nie ogladalam ale duzo slyszalam o tym filmie i chyba to mnie wstrzymalo przed poszukiwaniami.. nie mam melodii, moze w Polsce sprobuje. To wy dziewczyny juz sie powoli pakujecie na wyjazd - czwartek tuz, tuz... )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( na jutro, bo znowu zaspie ;) a po za tym takie "wczorajsze" pieczywo jest swietne do kazdego rodzaju dietki i juszszsz... Biedna Rebeka... bez obiadku... kaczka gora :D Monia - u nas tez byla burza i chyba dlatego jestem taka spiaca 😴 Kobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) MMMMMMMMMMM jaka aromatyczna kawa ,dziekuje Odwazna Margot napewno zaraz sie pojawii wyspikewa nam jak bylo,a tym czasem spadam do przygotowan do podrozy i oczywiscie ostatnie zakupy:P (z tego akurat nie jestem zbyt zadowolona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No to ja sie do kawy i wczorajszych zakalcow tez przysiade :-) Zuska - kawy nie postawilas wiec nie wiem czy zaslugujesz na dostep do poczty ;-) hehe :-D Zartuje, wysle Ci pozniej namiary na Twojego maila pod nickiem :-) ... Monia - ja bardzo lubie stare meble ale jak dla mnie one pasuja do starego domu a nie do wspolczesnego budownictwa.... Jak sobie kupie kamienny dom opleciony bluszczem (niech zyje Franaise de jeux ;-) :-D ) to go samymi starociami umebluje :-) Atam - piekna burza byla, co nie ;-) ? Uwielbiam burze... oczywiscie pod warunkiem ze ogladam je z okna :-P... caly czas mam nadzieje ze w Eifelke walnie i jakos jeszcze nie udalo mi sie zobaczyc... A najladniejsza burze w zyciu widzialam w Alpach.... slupy wysokiego napiecia i te sprawy ;-) .... :-) Margot - no walsnie, jak tam ? Jak homeopatia sie spisala ? Minidou - hehe, 7 bab to stanowczo za duzo dla kazdego normalnego faceta :-D Nadrobilas zaleglosci w snie ? To moze walniesz dziasiaj jakas drzemke za mnie, co ...? Dzieki za troske :-) Ala chyba lepiej, noce juz spokojne, nie ma podwyzszonej temperatury i M mowil ze sniadanie ladnie zjadla :-)... ale jeszcze dzisiaj pozostanie na "plynnej diecie" (hehe, taka mloda i juz na diecie :-P ) bo jezyk i gardlo dalej brzydkie ... Uzbroilam sie w cierpliwosc i ... poczekamy .... Wczoraj wieczorem wpadla kumpela :-).... nie widzialysmy sie od pazdziernika no i do 1h00 bylo "bla, bla, bla" :-D.... Ala oczywiscie nie chciala isc spac, no bo jak to, tu takie ciekawe rzeczy, nowe zabawki a ona ma isc do lozeczka ?!?! :-D.... Poszla spac prawie godzine pozniej niz zwykle a i wtedy lapki w strone salonu wyciagala i jak nigdy musialam przy Niej troche posiedziec i za raczke potrzymac ;-)... Dizsiaj w pracy plywam :-O.... 4 godziny snu to stanowczo za malo :-O :-O :-O :-O :-O No nic, wracam do moich zer i jedynek ;-) :-D ... ZYCZE MILEGO DNIA !! 😘 PS : Lenka - "my swoje... z bagna" ;-) Coz ciekawego moze zaofiarowac spragnionemu czytelnikowi "polka mieszkajaca we Francji"... :-D Nuda, nuda, nuda .... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja nie wytrzymam,co z wami!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkie pod ziemie sie zapadlyscie??????????????? Stawiam kawe ,moze to was zwabi,,,,,,,,,,,? ? ? ? ? ? Ja jestem na etapie pakowania bagazu corki,potem spakoje reszte czlonkow podrozy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolek
jest jakas dziewczyna z departamentu 77 albo okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmmmm, kawa :-) ... jak milo :-)... Zuska - poslalam... daj znak czy doszlo :-) Monia - ja sie tez zastanawiam co sie stalo .... wywialo wszystkie czy co !? Zdaje sie ze bede musiala liste obecnosci wyciagnac i bede wymagac usprawiedliwienia od rodzicow ;-).... Juz nawet na podstawie topiku widac zmore Francji .... absenteisme :-D Ja dzisiaj do pracy zaspalam :-O.... tak mi sie blogo spalo i jak oczy otwarlam i zobaczylam 7h20 to zdretwialam :-P.... o tej godzinie to normalnie w polowie drogi do pracy jestem :-D... Pobilam wszystkie rekordy i tylko 45 minut sie spoznilam :-D Musze troche robote nadgonic ;-).... ale przedemna 5 dni wolnego :-) to i przyjemniej mi sie bedzie dzisiaj pracowalo :-) .... Zycze milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helli, dziewczyny, ja tylko na chwile wpadlam, zeby sie prwywitac z Wami. Zeby nie bylo, ze o Was zapomnialam, czy co. Jedna noga juz jestem w Polsce, bo ja rowniez mam zamiar zwalic sie rodzince na same swieta. Reka na razie nie boli, ale byly juz powrotne ataki po dwoch dniach spokoju, nie wiem co jest przyczyna tych boli, ale coz zycie, jak go nie czujesz, to znaczy, ze jestes martwy. To taki cyniczny dodoatek do wspomnianej przez Atam biedy. Uciekam laski, zycze wspanialych, radosnych i pogodnych Swiat, nie zasprzatajcie sie tylko kolezanki na amen. Byc moze jak wroce, bede miala dla Was baaardzo dobre wiadomosci, ale to ...... wyjdzie w praniu, jak to sie mawia, pozdowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szerokiej drogi dziewczyny i wracajcie zdrowe, cale, rozesmiane i niech Was bedzie wiecej gdzieniegdzie ;) Margot bido dla Ciebie platki malinowe - z mlekiem albo jogurcikiem - co wolisz ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, A dla reszty lasuchow zakalce )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( A swoja draga to Mnidou miala takie pyszne te.. noo?... wiecie... Ale sie leniowi jednemu nie chce :P Znikam, bo zaraz M. z wielka uciecha zaserwuje mi nowe kropelki do oczu, po ktorych nie widze dobre pol godziny a po pol godzinie zastanawiam sie czy to co widze, to jest na pewno to co widze, czy moze cos, co mi sie wydaje, ze widze :O Bawcie sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawialam M przed TV i do Was zagladam... i co widze ? Zakalce od Atam leza, schna i nie ma ich kto jesc !!! Zuska - nic nie dostalam :-(... Minidou - tesciowie czegos zapomnieli ;-) :-D Wracaj tu zaraz corko marnotrawna, patronko nasza, bo bez Ciebie kompletnie zagubione jestesmy !!! Anna - jutro wyjazd ? Szerokiej drogi !!! Baw sie dobrze i wracaj z naladowanym bateriami ...i z dobrymi wiadomosciami ;-) ... Margot - chomiczku nasz kochany, daj jakis znak zycia, chociaz ogonkiem pomachaj ;-) Mam nadzieje ze szybciutko przyjdziesz do siebie ! Myslaca 🖐️ Mireille 🖐️ Ulka 🖐️ Sur Seine 🖐️ ... moze choc na dwa slowa wpadniecie ? A ja sobie sacze winko ;-) (pyszny Cabernecik :-) , moge poczestowac... mam cala butelke bo M nie pije) i blogo mi, bo wiem ze jutro sobie pospie :-) ... przedemna 5 dni wolnego !!! Chyba oszaleje z nadmiaru wolnego czasu, hehe :-D Wracam do M bo sie obrazi :-P... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, ulzylo mi :-)... znalazla sie jedna zguba, moge spokojniej isc spac ;-) :-D Minidou - prace w handlu powinnas znalezc... masz przeciez troche doswiadczenia a w tej branzy spory ruch... ludzie rzadko zostaja dluzej, raczej przychodza, popracuja kilka miesiecy i dochodza (przynajmniej tak mi sie wydaje... ale moge sie mylic ;-)... jesli tak nie jest to prosze o wyprowadzenie z bledu :-P ) ... To teraz bedziemy trzymac kciuki za Ciebie i za Margot. D O B R A N O C ! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuska dzieki za kawe,na dzisiejsze obroty lykne sobie 3 :) Wlasnie mam ostatnie etapy pakowania,jeszcze tylko obiadek o lekkie wieczorne zakupy. Wyruszamy jutro rano,tak wiec wszystkim Wam zycze Milych,pogodnych i rodzinnych Swiat :) :) W czasie pobytu w Pl postaram sie odezwac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja 🖐️ ... z popoludniowa kawa do Was spadlam : > > > > > > > > ... :-) Margot - :-) wow, jaka ty musisz teraz byc MONDRA bez tych zebow ;-) :-D :-D A tak powaznie ciesze sie ze wszystko ok, chomiczku :-) Nadrabiaja zaleglosci i wracaj do nas "na pelny etat" :-) Zuska - no wlasnie nic nie doszlo.... ale wysle jeszcze raz, tym razem z domowego.... tamta skrzynka cos mi sie nie podoba :-O Monia - szerokiej drogi i radosnych, spokojnych i rodzinnych Swiat !! Minidou - tak mi sie wydaje ze przez ten kryzys to ogolnie ludzie bardziej sobie prace szanuja... Ja sobie dzisiaj pospalam troszke :-), pozniej zaliczylismy zakupy i obiadek, teraz mala drzemie... moze ja tez na chwilke na kanapke wskocze ;-) ... o ile M mnie pusci :-O bo widze ze tez ma na drzemke chrapke :-P Na "po drzemce" mam bardzo ambitne plany :-P... mam tylko nadzieje ze nie zacznie padac M z Ala w domu nie ugrzezna ;-) ... Zycze wszystkim milego popoludnia !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili putka
Minidou,skad jestes? jade za tydzien do Moissac :) malo w necie ludzi z tarn et garonne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili putka
Przez 6 lat jezdzilam (z moim mezczyzna) do pracy we francji,kolo Moissac,sezonowo-pol roku tam pol w polsce.Teraz jestem w ciazy,moj ukochany jedzie do pracy (na 7 mies) a ja tylko na miesiac :( na wakacje,niestety :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARGOT :D :D :D :D mozesz byc nawet habsburzanka, co tam - faaaaaajnie, ze znow jestes i znow marudzisz ;) Masz tu na jutro ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ale w zyciu nic za darmo :P Trzeba rano do Rebekowej kawusi swieze pains au chocolat, bo zyc mi nie daja zarloki paskudne :D Trzymajcie sie cieplutko i slonecznie, Minidou - lepiej miec czekoladowe jajka w ogrodku, niz zadnych :classic_cool: Rebeko slonecznisz sie na tarasie? Gdyby nie wiatr, to niemal lato. Dziewczyny juz prawie w Polsce... Moniak - szczesliwej podrozy!!! Znikam sie kropelkowac i spac 😴 Popranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili putka
Fajnie byloby sie spotkac :) faktycznie,w moissac znamy pare osob,ale mieszkajacych na stale.O polskich mszach slyszalam,ale do kosciola nie chodzimy.Jestem w piatym miesiacu,nie wiem czy szef pusci mojego na porod bo mam termin na polowe sierpnia a wtedy jest najwiecej pracy :( bede strasznie tesknic,dlatego chce tez pojechac zeby chgociaz troszke dluzej pobyc razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pebb
Pierre? No tak, trzeba pozbyc sie wszelkich oznak polskosci, poleczko z Montauban:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pebb
Jest w 50% polakiem i nigdy tego nie zmienisz:D A takie osoby, ktore robia wszystko, aby ukryc swoja polskosc nie zasluguja na duza literke. Co do ortografii, to jestes ostatnia osoba, ktora moglaby zwracac uwage, bo nikt sie nie skompromitowal tak jak ty w tym wzgledzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minidou- Twoj wpis sprawil mi ogromna przykrosc. Wyszlo na to, ze przywiazujesz wieksza wage do zawistnych czy po prostu bezmyslnych wypowiedzi, niz do dziewczyn, ktore tu pisza. Wiem, ze Cie bardzo bola i dotykaja te wypowiedzi. Ale to nie zmienia faktu; ze jest mi przykro. Zagladam moze nieregularnie ale min raz w tygodniu cos skrobne, jest nas MIMO WSZYSTKO coraz wiecej, szkoda, ze tego nie widzisz. Tez mam teraz dola. Przespij ten problem, jutro znowu sloneczko zaswieci, zjedz czekoladowe jajko na poprawe i humoru i wygladu, co tam... kilo w ta czy w tamta :O Margot 🖐️ Zuska 🖐️ Rebeka - czas skonczyc ;) Myslaca - wszystkie dziewczyny co sie pochowaly za ekran kompa i mysla,ze beda tylko czytac. Trzeba troche zmobilizowac Minidou, bo jakies takie dyrdymaly wypisuje i mnie przygnebia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili putka
W jakim miesiacu zaczynaja sie vide grenier? moze jest jakas strona z terminami i miejscowosciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili putka
:) juz znalazlam,umiem sama sobie radzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśląca o...
Znów wpadam jak po ogień... przepraszam... Chciałam życzyć radosnych świąt i mokrego dyngusa w poniedziałek :D dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśląca o...
Poczytałam i jestem mądrzejsza o pare stron ;) Rebeka- pewnie znów nick przekręciłam pisząc z pamięci :( - wiele zdrówka dla córci życzę ❤️ Margot - jestem z ciebie duma!! brawo!!!! odważyłaś się, zdecydowałaś się i zwyciężyłaś :D - jak się czujesz? 👄 Wszystkim podróżującym czy dopiero jadącym do rodzin życzę przede wszystkim szczęśliwych lotów :) Czas świąteczny przebiega u nas jak zawsze wolno. Dla mojej rodziny prócz pisanek, baź itd ... i przede wszystkim wariacji porządkowych ważny jest ten czas zadumy nad sensem istoty świąt. Ze święconką poszli chłopcy a ja kończyłam sprzątanie,bo zwyczajowo u nas jest, że jak wchodzi święconka to zaczynają się święta, mimo, że nadal obowiązuje post. A post to rzecz względna, nie wiem jak to robimy z małżonkiem, ale co jakiś dzień postny to my mamy ogrom jedzenia i nie dajemy rady tego zjeść. Albo może rzeczywiście ograniczamy się w jedzeniu? Dzisiaj tak samo. Trzy rodzaje sera na śniadanie w tym biały ze świeżym szczypiorkiem, do tego jaja gotowane na twardo z pomidorkiem i ogóreczkiem, już sałaty nie chciało mi się kłaść. Na obiad zupa gotowana na warzywnym wywarze, na drugie ryba z ziemniakami... czekają wędzone szprotki na kolacje ... Wczoraj za to udało nam się rzeczywiście utrzymać post ścisły, czyli trzy posiłki w tym jeden do syta :) Jest jakiś postęp ;) minidou - jesli jeszcze raz ktoś przyczepi się do twojej ortografii, to pomyśl za każdym razem, że wiele osób, w tym JA! chciałaby tak umieć dwa języki jak Ty :) atam - kobieto, nieustająco mnie zadziwiasz :) macham do nowych sympatycznych osóbek 🖐️ i jeszcze kwiatuszkiem się podzielę 🌻 gorące i bardzo świąteczne pozdrowienia dla stałych bywalców raz jeszcze :) gdziekolwiek teraz jesteście... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadlam na dwa slowa tylko zyczenia Wam zlozyc... czekamy az mala wstanie i jedziemy z koszyczkiem a pozniej juz SWIETUJEMY :-) U nas tez Swieta zaczynaja sie po swieceniu :-) Zycze Wam wszystkim zdrowych, radosnych, spokojnych i rodzinnych Swiat Wielkanocnych... zajadajcie sie smakolykami i odpoczywajcie, bo tego chyba nam wszystkim potrzeba :-) A tu jeszcze do Ali ;-) : http://www.bobovita.com.pl/kartka/#/b7210869eb912eca62cbd1f7053129b9 ... jak znam zycie (i kafe ;-) ) to bedzie trzeba linka skopiowac i spacje usunac... :-P Atam - wlasnie zakonczylam :-) nawet okna umyte... nie mam pojecia po co, bo sama widzisz co za oknem :-O... Minidou 🌻 - faktem jest ze zazwyczaj Ty jestes obiektem jadowotych napadow, ale ... hmmm, widocznie czegos Ci ludzie zazdroszcza, cos ich w oczy kluje. Najwazniejesze ze TY jestes szczesliwa ze lubisz swoje zycie ... reszta przeciez nie ma zadnego znaczenia !! Nie stawiaj wszystkich "w jednej linii" ... Wszystkie serdecznie pozdrawiam i narazie sie zegnam ... zanim Ala wstanie musze jeszcze od prysznic wskoczyc. Mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze do Was podczas tych Swiat zagladnac ... 😘 dla wszystkich, moje kurczaczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśląca o...
:D:D Rebeka ale przejrzałaś kafeterię z linkami :D:D:D Karteczka śliczna 👄 Co do ataków, to najczęściej założyciele są atakowani, bo najwięcej się udzielają i rzucają się w oczy. Na temat ataków wypowiadać się nie będę, bo to okres świąteczny już dla mnie i wspaniali moderatorzy wykasowali chyba niegrzeczne wpisy... ale czy to wystarczy? Minidou doskonale rozumiem, że odczuwa dyskomfort w zaglądaniu tutaj :( Minidou dla Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśląca o...
Minidou - ja Ciebie też bardzo polubiłam i napiszę raz jeszcze, że doskonale Cię rozumiem, i dla mnie net jest formą miłego spędzenia czasu, zawiści wystarczy mi w realu... ale że net to nic innego jak komputerowy real, więc ... będę Cię zawsze wyglądać :) 👄 Mnie się natomiast wydaje, że większość wciska swe trzy nędzne grosze mieszkając w kraju ojczystym a nie na emigracji, ale może się mylę... Margot- widzę, że żyjesz i masz się dobrze, a jak uczucie, braku kawałka siebie? ;) Lenię się... jakie to cudowne uczucie... lenistwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×