Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minidou

Polki zyjace we Francji

Polecane posty

Gość do wscieklych pomaranczy
No i macie coscie chcialy! - Topik zdechl. Dziewczyny i tak beda komunikowac ze soba na prywatnych mailach a wy wszystko stracilyscie : mozliwosc potajemnego podczytywania, mozliwosc wypluwania na innych waszego jadu zatrutego zawiscia, mozliwosc uzyskiwania gratisowych informacji o zyciu we Francji. I na dodatek kazda Polka z tego topiku zastanowi sie dziesiec razy na przyszlosc zanim nawiaze kontakt z inna Polka. Brawo! Strzal w dziesiatke! Kontynuujcie tak dalej, na innych topikach! I co tu sie potem dziwic ze Polak Polakowi wilkiem za granica....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety taka prawda
szkoda topiku,lubie tu zagladac,popodczytywac,dziewczyny, fajne,pozytywne,inteligentne.Niestety istnieje tez w naszym kochanym narodzie masa bezmozgowcow,bezwartosciowcow a ludziom normalnym trudno sie z tym pogodzic,bo jak pogodzic sie z chamstwem i zawiscia? Minidou wiesz u mnie we wloszech mowi sie L'Indifferenza la migliore l'arma(obojetnosc to najlepsza bron),moze olej poprostu,nie odpowiadaj na te glupie zaczepki,ja tak robie w zyciu i zyje mi sie lepiej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik nie zdechl... przynajmniej mam taka nadzieje ;-)... ale mysle ze wiele osob zastanowi sie 3 razy zanim cos napisze :-O ... Szkoda, bo to tak jakby wsrod przyjaciol istnialy tematy tabu, na ktore rozmawiac nie nalezy :-O... a nawet i gorzej, bo nie wiadomo jaki temat (ba, jakie slowo !! ) spowoduje lawine :-(... Sa ludzie ktorzy biora sobie do serca uwagi (nawet te bezdennie glupie i bezsensowne) :-( ... Minidou 😘 do takich osob nalezy i pomimo tego ze bardzo zaluje :-(, to jestem ostatnia osoba ktora moglabyby ja za to winic... Ja ososbiscie mam gleboko w ... powazaniu ;-) opinie innych, co ktos na moj temat mowi albo mysli... I nie oceniam ludzi na podstawie sfrustrowanych kafeteryjnych pomaranczy. Zawsze pierwszy kontakt nawiazuje z pozytywnym nastawieniem i jusqu'a la preuve du contraire uwazam ludzi za porzadnych i przyzwoitych... niektorzy nazywaja "naiwnoscia"... dla mnie to elementarna sprawiedliwosc i uczciwosc... Tak wiec we wtorek zapraszam na kawe do bistro "Chez Rebeka" :-D... mam nadzieje ze wpadnie kilka osob i nie bede musiala interesu zamknac ;-) .... a teraz wracam dalej swietowac przy lampce Roja :-)... WESOLYCH SWIAT !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie balo Rebeko ;) Zakalce dostarcze :O Bistro i topik nie zginie. Nie bedzie pomarancz plul nam w twarz :P M. sterroryzowal mnie bourgogne aligote i "nie chcem ale muszem" ;) Do wtorku... Byc moze wieczorkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na "trojce " wywiad z Gainsburgiem i Jane Birkin!!! Jeszcze mlodzi ipiekni i prowokujacy!!!!! ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, masz zapas na kilka dni, bo nie wiem kiedy bede a nie mozesz przeca z tego powodu umrzec z glodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milito
Hej, kiedyś na jakims forum, nie wiem czy to była kafeteria czy o2, czy coś podobnego, ktoś tłumaczył poezje z francuskiego, chyba była erotyczna lekko, już nie pamiętam. pamięta ktoś to? Szukam i znależć nie moge, a kurka wodna świetne było;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do minidou
"Te pare miesiecy na Kafecie pokazaly mi jednak oblicze "polskich emigrantow za granica", prymitywnych i wulgarnych, podkladajacych wszystko pod miarke emigracji w UK..." Sama jestes nie lepsza :O Podciagnelas cala emigracje w UK pod jedna kreske - jako wulgarnych i prymitywnych ludzi. Myslisz, ze jedynie we Francji mieszka smietanka polskiej emigracji? Mylisz sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśląca o...
DOśĆ!!!! Minidou bezkarnie obraża się i wylewa pomyje a czepiacie się do każdego jej słówka!!! DOść!!! Net przyciąga wielu frustratów ale wszystko ma swoje granice DOść!! Proponowałam swego czasu założenie forum gdzie któraś albo kilka dziewczyn byłaby administratorkami i takie chamskie wpisy nie miałyby miejsca. zuśka 🌻 atam🌻 Rebeka🌻 Minidou 👄 i resztę piszących sympatycznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fertynjha
myslaca o.... :O Te swoje "DOSC" to mozesz tam we Francji wywrzaskiwac a tu zachowuj sie kulturalnie. Nikogo uciszac nie masz prawa panno madralinska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili putka
W koncu loniec obzarstwa :) od jutra wracamy do normalnego zycia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili putka
konie mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili putka
koniec! chyba klawiatura siada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fertynjha
Na tym topiku to myslaca jest wlasnie we Francji! A ty skoro mowisz "tam we Francji" to znaczy ze siedzisz w Polsce w jakiejs dziurze zabitej dechami i dlatego wylewasz swoje frustracje na ludzi ktorzy nic ci nie zrobili. To wez tam se dalej siedz w tej dziurze tlumoku i sie nie wychylaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśląca o...
a ty panno na f - nie pouczaj mnie, bo też nie masz do tego prawa :P bardzo dziękuję za wsparcie :) Mam dość i teraz będzie niekulturalnie - wszelkich przygłupów i skoro oni pozwalają sobie na takie wyzwiska jakie miały tu miejsca to ja nie rozumiem, dlaczego ja mam być miła i dawać sobie łazić po głowie. OD dzis będę pisała jak mi się podoba i tak samo chamsko zwracała się do debilnych wpisów i gdzieś mam, czy komuś się to podoba czy nie :P Dziewczyny!(wiadomość do wybrańców tego topiku) wolność Tomku w swoim domu - jesteśmy u siebie a naszą ,,matkę założycielkę,, obrażono do żywego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecane zakalce a kawy nadal sie nie nauczylam :( )( )( )( )( )( )( )( )( )( )( Milego, slonecznego, usmiechnietego, bezproblemowego dnia Wbrew wszystkim i wszystkiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśląca o...
Witaj lili putka :) Masz rację, czas na normalność po świątecznych innościach, ale to miłe, prawda? Takie urozmaicenia dnia codziennego. Nie podejmę się wypisywania wszystkich nicków, bo i tak którąś pominę, ale pozdrawiam Was. Zachęcam do mego apelu, ale nie do chamskich wpisów, ale aby tam gdzie nie da się ignorować nie krępować się w wypowiedzi ;) A komuś, kto stanął obok mnie, jeszcze raz dziękuję, to miłe :) Pochmurno. Ostatni wolny dzień od szkoły, więc starszy korzysta. Dobrze nam było z tym wolnym. miłego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśląca o...
Atam - hejka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Otwieram bistro i stawiam obiacana kawe : > > > > > > > ... Reszta pozniej bo robota goni :-O... MILEGO DNIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśląca o...
Zuśka więcej mnie, bo było wolne ;) Rebeka 🖐️ ale zimno... brrr... a przez pare dni śliczne lato było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fertynjha
[zgłoś do usunięcia] do fertynjha Na tym topiku to myslaca jest wlasnie we Francji! A ty skoro mowisz "tam we Francji" to znaczy ze siedzisz w Polsce w jakiejs dziurze zabitej dechami i dlatego wylewasz swoje frustracje na ludzi ktorzy nic ci nie zrobili. To wez tam se dalej siedz w tej dziurze tlumoku i sie nie wychylaj! Aaaaa panstwo z Francji musi sie dowartosciowac probujac kogos obrazic slownictwem "tlumok z jakiejs dziury w Polsce" :D Po pierwsze skad wiesz gdzie ja mieszkam? Po drugie nawet gdybym mieszkala na wsi w PL to w czym jestem gorsza od ciebie? Aaaa...nie mieszkam we Francji, nie jestem ta "lepsza" emigracja? :D:D: Po trzecie "tlumok" jest moze uzywane u ciebie. w "wielkim" swiecie ;-) w mojej "dziurze" takiego prostackiego slownictwa nie uzywamy. Wydaje wam sie ze jestescie lepsze od innych a jestescie chamskie i wulgarne. I pomijajac wszystko inne - emigracja we Francji to wielu polskich kryminalistow, ktorym latwiej dostac sie do kraju w ktorym nie obowiazuje kontrola graniczna (Schengen).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla blaaabla bla
dowoatościowałaś się to spadaj stąd! Jakim to trzeba być idiotą aby takie mądrości pisać w necie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej fertynjha
Te swoje mądrości to możesz tam gdzie mieszkać wygadywać, a tu zachowuj się kulturalnie. Nikogo pouczać nie masz prawa PANNO MĄDRALIŃSKA dostsouj się do własnych mądrości jakie dopiero co napisałaś do myślącej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mądrej fertyjki
ale masz kompleksy dziewczyno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lany poniedziałek przeszedł u nas do przeżytków, nikomu nie chce się biegać z wodą czy nawet pokropić najbliższych. Pozostała tradycja pierwszego, który wstanie i kropi pozostałych ;) Natura jeszcze bawi się, bo po południu lunęło jak z cebra. Ale nadciągały chmury z wolna więc chyba nikogo nie zaskoczyła. dzieci chwilę się pooblewały i też im się znudziło. Bardziej podobało im się szukanie jaj czekoladowych. U was też jest ta zabawa? Z moich obserwacji wolno wchodzi do polskich świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem jak się spędza się święta dziewczynom na wyjeżdzie? Mam nadzieję, że bez żadnych nieprzyjemnych przygód dojechały. Zuśka - wydawało mi się, że też miałaś jechać? I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fertynjha - jesli Ci to poprawi humor to prosze bardzo, moge sie przyznac : jestem niedowartosciowana kryminalistka, chamska i wulgarna :-D Wypieram sie mojej polskosci na kazdym kroku i nie utrzymuje wogole kontaktu z Polakami ... Lepiej Ci ? Do czego jeszcze mam sie przyznac zeby Ci dzien umilic ? Myslaca - ladnie Ci w czarnym :-) Do nas wraca wiosna :-)... na niebie ani jednaj chmurki i zapowiadali na popoludnie 19C :-) Zuska - oj, ta sluzba zdrowia :-O... Tutaj tez najczesciej albo placisz za wizyte 2 razy drozej albo sobie czekaj :-O... Ja nawet na wage po tych Swietach nie wchodze :-P... odczekam moze jakis tydzien ;-) Atam - dzieki za dietetyczne zakalce :-) Margot - hop, hop !!! Jak tam Twoje dietetyczne Swieta ;-) Milito - nie pomoge, nie spotkalam sie z ta poezja... LiliPutka - jeszcze nie mialam przyjemnosci wiec witaj 🖐️ :-) Minidou -😍 Dzisiaj obiad spozniony bedzie... ale najwazniejsze ze z robota jestem na biezaco :-)... po poludniu juz bede miala troche wiecej czasu :-) Narazie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w to letnie popoludnie wszystkie szanujace sie kryminalistki z niedowartosciowanym ego - Rebeko, jak smy przelazlysmy przez ta granice, skoro dla niektorych to Schengen dopiero pozwolilo nam sie "przemknac"? Myslaca, teraz to ja sama siebie zaskoczylam :D Super Ci w malej czarnej ;) Zuska... no rece opadaja, to Ty bido szpital mozesz otwierac, co jest???? Zdrowiec, bo LATO TEJ WIOSNY JEST PIEKNISTE!!!!!!! Ide dalej dowartosciowywac sie na mopie :P Margot, wylaz i lapka grzecznie kryminalistko jedna pomachaj!!! Liste obecnosci czas sprawdzic :D Popieram Rebeke "w tym temacie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fertynjha
Wiekszosc z was chciala udawac kobiety z klasa - grzeczne, kulturalne, inteligentne :D Wszystko szlo dobrze dopoki topik byl kolkiem wzajemnej adoracji. Przy braku ogolnego slodzenia :D panny pokazaly prawdziwe oblicze (schowane pod tzw:pomaranczowa fasada) chamskie, wulgarne i prostackie :D A forum jak i topik, moje panny :P jest publiczny - moge czytac i komentowac co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fertynjha -Skąd wiesz co która chciała? A ty taka kulturalna jesteś? Zdajesz sobie sprawę, że pisząc - A forum jak i topik, moje panny jest publiczny - moge czytac i komentowac co chce. - sama siebie ośmieszasz, bo właśnie sama oceniłaś własne ostatnie posty? Atam - widzisz ile rzeczy się o sobie dowiedziałaś :) Żenada, najpierw włażą z buciorami do normalnie gadającej sobie grupy ludzi krytykując, obrażając, mądrząc się, potem jak ktoś się wkurzy i odejdzie, to zamiast zamknąć się czy przeprosić to dalej ciągnął, szarpiąc dalej i dalej - co za ludzie? Zuśka- zdrówka życzę dla dzieciny, zdaje mi się, czy to jakoś za często? :( Rebeka - a może to ta kafeteria jakaś jest dziwna, co? Nie znacie innych takich miejsc, gdzie można by założyć wątek i normalnie pogadać? Szokujące jest jakie charaktery uwidacznia net, jaką podłość, złośliwość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×