Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yelllow

15 kg w dół!

Polecane posty

Sara - nio fajny ale niestety fizjoterapeutow jest w tej chwili masa.., no ale co tam, zawsze chcialam to robic:)... ok dziewczyny ja uciekam spac bo padan na pyszczek:(... odezwe sie jutro jak wroce z pracy:).. dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę się pouczyć... w końcu eh. Miłego jutrzejszego dnia :) Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie bede sie wygłupiac z tym alli:O Jak mam za przeproszeniem srać dalej niż widziec to ja dziekuje. Biore tabsy i jeszcze bym wpadła:O No ale nic, za to kupie sobie błonnik:) Ja tez w tym roku pisałam maturę: wos, bil i niem. Dałam rade, Ty też dasz;) Widze, że wiekszosc tu w podobnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! Ale sie rozpisalyscie :D ho ho ! yellow - studiuje, studiuje ;) psychologie ;) Trzymajcie sie robaczki ^^ I pomyslmy sobie przed snem i po przebudzeniu, ze jestesmy tak zajebiste, ze kazdego dnia ubywa nam cos z wagi ! :) niewazne ile - wazne, ze w ogoe ubywa ! I w koncu, w koncu ... Mrrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja wlasnie uciekam do rpacy wpadlam wam zyczyc milego dzionka :) ja wlasnie zjadlam sniadanko - bulka z bialym serem i pomidorem:).. do potem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Jak mija dzień? Ja własnie szykuję sobie słodki podwieczorek. Pieczone jabłko z łyżeczką miodu. Pyyyycha, słodkie;) ale niskokaloryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiuje kulturoznawstwo :) bardzo lajtowy kierunek, polecam artystycznym duszom :P gruba_Nadia mam koleżanke na fizjoterapii, mam nadzieję że lubisz się dużo uczyć z biologii :D ale kierunek podobno bardzo fajny :) mój dzień dzisiaj mi mija fatalnie.. cały czas w biegu więc żywie się śmieciowym jedzeniem :o a zapowiada się jeszcze wyjście na piwo także dzisiejszy dzień będzie totalnie zmarnowany :o ehh muszę znowu odnaleźć w sobie tą motywacje i siłe do odchudzania bo ostatnio coraz trudniej mi się oprzeć pokusom.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja właśnie sobie ze szkoły wracam ;) Zaraz na angielski biegiem. :( Mało zjadłam bo nie ma kiedy i jeszcze śniadanka zapomniałam:( a wiadomo że w tych sklepikach szkolnych nic małokalorycznego nie ma. Także tylko 2 jogurty z płatkami i kabanosik. Jestem wykończona, ale hula hop pół godzinki jak wrócę :) bleeeh--> mniam podzieliłabyś się z nami tymi pyszotkami ;) Potem jeszcze zajrzę do Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yellow, na piwko sobie pozwól ale nie poddawaj sie! masz ode mnie plus 1000 dopingu! :classic_cool: obżarłam sie dzis na kolacje. 3 kromki czarnego chleba z pokrojonym wedzonym udkiem, cebula i ketchupem i 1 z twarogiem. 1 kostka czekolady organicznej. zabijcie mnieeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeeh - zdarza sie, tak sobie to tlumacz :)... ja po dwoch dniach odchudzania mam 2 kg mniej :)... to sama woda, ale zawsze cos co nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ouuu Nadia gratuluję! nawet jesli to woda, to i tak motywuje! czyli cos zaczyna sie dziac! Pijesz moze czerwoną herbatę? Wiecie, jak bede popełniała jakis "jedzniowy grzech" to bede tu o tym pisac. zawsze jak bede miała ochote go popełnic to bede myslec jak bedzie mi przed Wami wstyd i może sie powstrzymam:D Znacie może jakies przepisy na dietetyczny obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolettta
hej laski :) moge sie do was przyłączyć? bo mój temat coś nie chce ruszyć... eh :P waże 74kg, a do studniówki którą mam w połowie stycznia chciałabym mieć 66 :> lubie sie bajerować, że odpowiednia sukienka wszystko ukryje i bedzie fajnie... dobry bajer nie jest zły, ale czasem po prostu trzeba spiąć tyłek :P już mam dosyć swojego odbicia. kiedyś byłam niezłą laseczką :D muszę do tego wrócić! gruba_Nadia - 74kg... eh wiem coś o tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się strasznie głodzę a waga i kształty ciągle te same:( Jadam nawet otręby, ale nic nie pomaga. Już serio zaczynam mieć paranoję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolettta--> zapraszamy :) My się wspieramy tak jak to możliwe. A ja jestem stałą marudą;P bleeeh--> ja sobie zapiekam pierś z kurczaka lub inne mięsko w piekarniku i do tego czasem makaron ryżowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara a może jesz za rzadko (zwolnienie metabolizmu). Czytałam, że trzeba jesc co 3 godziny bo to przyspiesza metabolizm (trawienie trwa przecietnie 3h). Albo przeszłaś na diete zbyt nagle i na zbyt drastyczna i organizm sie broni-magazynuje zapasy na czarna godzine ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koletta 🖐️ witamy, witamy! Ja w tamtym roku scisnełam sie gorsetem na studniówce i było ok... Ale na pewno uda Ci sie dojsc do swoich 66kg i nie bedzie to konieczne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ;) też jestem zdania że w kupie raźniej ;p ma nadzieje, że troche sie tu razem poodchudzamy... hmm co by tu zjeść jutro na śniadanie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeeh nie właśnie ja jestem na mini diecie od ponad roku tzw. nie jadałam słodyczy i węglowodanów prócz owoców i makaronu ryżowego. Teraz zaostrzyłam i nic dalej nie rusza, zastanawiam się nad wizytą u dietetyka bo nie mam już siły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koletta - zapraszamy :)... co do dietetycznego obiadu, polecam wszelkiego rodzaju zupki, ja uwielbiam ogorkowa, podawalam przepis wczoraj ale powtorze;)... 3 duze marchwie, dwie pietruszki, plaster selkera, por.... w sumie ile chcecie to tam wladujcie, ugotujcie no i na koncu dodac potarte kiszone ogorki:)... ale zero wegety, nic!!.... naprawde mozna sie ta zupka zapchac:).... no albo tak jak poprzedniczka, piers z kurczaczka zapiekana ;)... albo ja biore plaster piersi, w kostke, na lyzce oliwy i zalac to jajkiem:)... wychodzi taka mieszanka ale dobrutka!:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara a orientujesz sie moze ile kalorii ma ten makaron ryżowy? dobre to jest?? koletta, masz juz moze wymarzony model sukienki studniówkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolettta a może powiesz coś więcej o sobie? W ogóle to zastanawiałam się dziewczyny skąd jesteście... ja śląsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara 812 - nie zalamuj sie ale odchudzja sie z glowa... ja bylam u dietetyka i naprawde dobrze Ci radze... powinno sie jesc 5 posilkow dziennie w odstepach czasowych ok 3 godzin... ja niestety jem tylko 4 - pracuje... 7 - śniadanie 11 - II śniedanie 15.15 - obiad 18- koloacja... jak widzisz nie jem jak powinnam no ale nie ma wyjscia :)... jesli jeszcz za malo, zwalniasz sobie metabolizm, organizmwariuje, tak samo jak gdy jesz malo, a potem sie nawcinasz!!... naprawde wystarczy poszukac, a znajdzie sie w necie troche takuch przepisow.... a jesli chcesz moge ja ci troche pomoc np w tym co mi mowila dietetyuczka...co do przepisow i potraw oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeeh dokładnie się nie orientuję, ale mniej niż zwykły makaron i ziemniaki, a z sosem wodnitym jest pyszny :) albo z warzywami na patelnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadiiiaa
czesc dziewczyny ja tez moge sie dolaczyc :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×