Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yelllow

15 kg w dół!

Polecane posty

a no tak przepraszam, masz tak długą stopkę że tego nie zauważyłam :D hmm no to nie jest tak źle :) a co to jest kabaczek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubaszka hehe wybacz, mam zanik weny twórczej, jak wpadne na jakiś pomysł to Ci dam znać :D ok, 3maj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 kg do zrzucenia
ja mam 166 cm/71,6 kg :( ale sie nie martwie juz bo przeciesz jetem tu po to by schudnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 kg do zrzucenia
Dziewczyny a co myslicie o wadze kuchenej?ja myslej o jej kupnie. bo teraz te kcal tak na oko obliczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no ja mam taką wagę, szczerze mówiąc to niewiele z niej korzystam bo staram się tak na oko po prostu jeść, nie liczę kalorii tylko jedzenie ograniczam.. zresztą co tu wiele gadać, nie jestem typem 'żarłoka', wystarczy że wyeliminowałam słodycze to już wiele zmieniło :) ale jeśli miałaby Ci pomóc to czemu nie? to jest wydatek rzędu jakichś 15 zł więc żadne wielkie pieniądze :P no nic dziewczyny, 3majcie się w odchudzaniu, ja muszę niestety znów wracać na uczelnie, ale zajrzę tu jeszcze wieczorem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 kg do zrzucenia
a gdzie kupie wage za 15 zl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!Fajnie, ze topik sie rozkręca...cos czuję, ze zapowiada sie fajna zabawa ;-) ja mam 28 lat, 173cm/66 kg...wiecie co, najgorsze ze jestesmy przed świetami i tym cąłym obżarstwem...to bedzie dla nas sprawdzian...ja właśnie wócilam z zakupów i na polepszenie humorku i żeby sobie pomóc w upiekszaniu ciałka , kupilamsobie z Eveline termoaktywne srum wyszczuplające i serum na biust...ten ostatni testuje pierwszy raz...po łuuuugim karmieniu (20 m-cy) i szybkim spadku wagi moje piersi najbardziej ucierpiały wiec musze ocs z tym zrobić...a co do termoaktywnego serum to juz go używałam i jak czuje to pieczenie po udach i pośladkach to lepiej sie czuje, ze cos robie dla siebie...a wy jakie macie sposoby na poprawe humorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia- tez mam 173 cm i waze 66. Ile bys chciala wazyc? ech na poprawe humorku to ja niestety jem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Pozwolicie ze sie przylacze?? Szykam wsparcia bo motywacja mi szwankuje i mysle ze trafilam na odpowiedni topik:D Tak milutko tutaj macie. Wprawdzie schudlam juz 6 kg dietka mniej zrec, ale najgorsze 8 kg jeszcze przede mna.. bez was nie dam rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 kg do zrzucenia
drogie panie to jaka stosujecie ta diete ? ja 800 kcal i sporo cwiczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iris23
witaj pomaranczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczonka :) jak tam u was? widzę ze przybywają nam nowe 'twarze' noi bardzo fajnie, razem raźniej :) kaska28 tez mam właśnie w planach kupić sobie to serum z Eveline, a powiedz daje to coś czy tylko grzeje i czyści portfel?:P a na poprawe humorku to tak jak Ironic23 jem, ale słodycze :o :D ale powiem wam szczerze że czuję się jakaś taka radosna, mam zbilansowaną dietę, jem na co mam ochotę (oczywiście tylko dozwolone rzeczy:P) i tak jakoś mam dużo energii, nie czuję w ogóle potrzeby picia kawy tak dla pobudki, no a kiedyś dzień bez kawy był dniem straconym także.. same plusy jak na razie :) 15 kg do zrzucenia gdzie kupisz wage za 15 zł? hmm w tesco, auchan, l.eclerc i innych takich hipermarketach.. tak mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ironic-o to fajnie, ze mamy takie same parametry ;-) mnie przydałoby sie max 5 kg, ale z 3 kg tez bym była zadowolona.. witaj pomarańczo...z nami napewno dasz rade, w grupie siła i wielka motywacja... 15 kg-ja stawiam na ćwiczenia, wode niegazowane, minimum słodyczy, dania raczej lekkostrawne typu na parze, dużo warzywek, sałatki, próbuje zastapić chleb tymi ryżowymi krążkami, jem je z pomidorkiem, ogórkiem, serkiem Brie i posypuje ziółkami...nawet zjadliwe...ja w sumie kolacji nie jem, tak juz mam od hoho od 13 lat (od podstawówki) no i nie słodze, pije herbate zielona, no kawke tez, sypana... yellow-ja używam od dłuższego czasu ta serie i widze efekty, dodatkowo ćwiczenia tez wzmagaja pozytywy, przynajmniej cellulit nie jest juz tak nasilony, no i polecam pilling kawowy...chciałam także zima zadbac o ciałko, bo latem jak znalazł...;-)a ten na biust bardzo ładnie pachnie i rozprowadza sie, moze mój biust choc troche sie poprawi, tez zaczęłam ćwiczyc ta partie.. POWODZENIA DZIEWCZYNY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna na 102
Witajcie dziewczyny. Waga ponad setkę wzrost 172. Nie będę się ważyła. Dziś ładnie się trzymam dietki. Tzn mam założeniejak najmniej pieczywa białego i zero słodyczy. Rano zjadłam grahamkę z ostrowią, potem jabłko, banana, mandarynkę, trochę sałatki śledziowej i kaszę gryczną z kerirem. Tak więc w miarę zdrowo. Tak mi się zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna na 102
a zapomniałam podać wiek. 32l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za mile przywitanie:) Jesli chodzi o kremy wyszczuplajace to ja uzywam vichy listerine czy cos takiego i szczerze mowiac oprocz tego ze wyszyscil mi kieszenie cellulit jak byl tak i jest... w skali 1-10 daje 4 za ladny zapach:P A tak poza tym to dzien zaliczam do udanych ja rowniez niczego sobie nie odmawiam, jak mam ochote na czekolade to zjem jedna kostke, wszystko w granicach umiaru i samokontroli:) w przeciwnym wypadku znajac siebie pochlonelabym cala tabliczke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to ja o sobie dodam jeszcze że mam 19 lat, bo resztę już raczej mówiłam.. ;) hmm no to coś czuję że trzeba będzie się zaopatrzyć w jakiś fajny balsam, no peeling kawowy ejst świetny już dawno nie robiłam :P dziewczyna na 102 a nie wolałabyś zastąpić białego chleba jakimś ciemnym razowym? mówię ci, nie dość że smaczniejszy to jeszcze syci na dłuzej :) no ja dzisiaj jeszcze trochę muszę poćwiczyć, idę zrobić sobie litr czerwonej herbatki, a poza tym to dzień raczej udany.. chociaż kolację miałam trochę obfitą bo zjadłam zaległy obiad i mam teraz trochu wyrzuty sumienia.. no ale co tam, spale to niedługo :P Pomaranczowa pomarancza no cóż to gratuluję silnej woli, bo ja na 1 kostce czekolady niestety bym się nie zatrzymała.. zjadłabym całą tabliczke niestety :D także albo wszystko albo nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki...ja juz od 7 na nogach, mały juz śnaidanko zjadł, a teraz n amamę kolej...wcinam krazki ryżówe z pomidorem, serkiem i pozypka z ziół, jeszcze pije kawke i herbate zielona...ja naprawde takimi 3 krązkami na śniadanie sie najadam...potem chce zrobic sobie sałatke grecka... Ironic-a do jakiej wagi Ty pędzisz ;-)...mnie zawsze dawali mniej niz faktycznie waze, nie mam leciutkich kości, górę mam raczej drobna, bo mały biustm wąskie ramiona, widoczne żebra i płaski brzuch, a najczesciej dodatkowy tłuszczyk gromadzi sie na udach i pupie...niktórzy zazdroszcza mi okragłej pupy, ale czego tu zazdrościc...nie ozbacza to że nie wygladam proporcjonalnie, ale wiadomo zawsze cos nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno na 102-trzymaj tak dalej a na efekty długo nie bedziesz czekać ;-)najwazniejsze to zaprzec sie w sobie i w żadnym wypadku nie ulegac pokusom, bo potem sie tego żałuje...wiem, bo słodycze nieraz mnie wywiodły w pole...najpierw ładnie schudłam a potem nadrobiłam to co sobie odmawiałam i kg szybko przybywały...no zmieniło sie to po ciaży, juz takim ąłsuchem nie jestem, mimo, ze słodyczy u nas dostatek ;-)co jaki czas sie chcesz wazyc?pamietaj napewno nie codziennie... Pomarańczowa-ja z Vichy nigdy nie używałam...no cena raczej odstrasza niz zacheca, a jak sama doswiadczyaś żadnych efektów nie widac..ja narazie pozostaje wierna Eveline, ze wzgledu na rezulalty, zapach no i cene...a co do słodkości, dobrze, ze sama siebie kontrolujesz, a kawałek czekoladki nikomu nie zaszkodzi, najlepiej zjeść ja do południa, potem przez cały dzien sie ja spali... yelllow-zaopatrz sie koniecznie, bo przy spadku wagi ważne sa ćwiczenia i pielegnacja ciała...a pilingu kawowego dawnooo nie robiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przeczytałam wszystkie wasze posty i postanawiam się dołączyć. Na początek mam 27 lat i 70 kg przy wzroście 165cm. Diety stosuję od zawsze i chyba wszystkie mam przetestowane- no i zawsze efekt jojo!!! Stawiam na to co Wy - mniej żreć i się ruszać - cele i zamiary w stopce!! Będę zaglądać!! Liczę na wsparcie~!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkie ODCHUDZACZKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boing - witaj:) kasia- ja najbardziej chcialabym osiagnac choc wage 60kg, moze nawet tak z 57-60. Duzo pracy przede mna, niestetey teraz raczej prowadze siedzacy tryb zycia wiec z tego wzgledu moze byc ciezko. Ale Ci zazdroszcze tej fajnej, kobiecej budowy ciala, ja mam bardzo brzydka budowe i wszystko musze maskowac ubraniami. Typ jablko, wszystko odklaa mi sie na brzuchu i plecach, czyli mam tez oczywiscie boczki. Biust maly, zero bioder, waskie jak u faceta, ramiona za to dosc szerokie. Kosci mam grube. Licze na to, ze jak schudne to wszystko sie jakos ladniej porozklada....ech. A tak zmienaiajac temat, to ale Ci fajnie, ze masz juz maluszka, tez ostatanio zaczyna mi sie powoli instynkt macierzynski wlaczac. ;) gadacie tu o kosmetykach do pielegnacji ciala, ja sie boje rozstepow, zwlaszcza juz mam, a boje sie nowych. Uzywam tylko balsamu do ciala ujedrnjacaego, staram sie codziennie ale nie zawsze mi sie chce. i peeling lirene antycellulitowy, niby staram sie 2 razyw tyg, ale w ostatanim tyg to jakos tak chyba w koncu ani razu....wszystko przez to ze na moim mieszkaniu studenckim dysponujemy oblesna wanna i staram sie jak najszybciej z niej wychodzic....grr:/ niestetey chlopcy ktorzy tu mieszkali przed nami niezle ja zapuscili.... dziewczyno 102- kasia ma racje, jedna pokusa powoduje ulegniecie drugiej i ta dalej wiem z doswiadczenia, dasz rade! bingo- mysle , ze tylko za pomoca mz i rd dasz rade, inaczej to niestety tylko jojo, wiem, bo w liceum ciagle mialam jojo, dieta-jojo, dieta-jojo i tak w kolko. Czego to nie bylo, kopenhaska, kapusciana....kg spadaly i wracaly, a mi pozostaly na jakis czas tylko wypadajece wlosy, rozstepy, wiotka i blada skora, wiec definitywnie nie polecam. Plus brak okresu na 3 miesiace:/ yellow- TY chyba w tym roku mature masz, prawda? co planujesz zdawac? buzki, ale szaro buro i ponuro nie? A w Lublinie jeszcze pada ech'/ no nic, wracam do nauki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jestem właśnie po śniadanku (owsianka + łyżka rodzynek polecam!!!!) i kurcze.. ćwiczę od 2 dni 8 min ABS (ćwiczenia na brzuch) i tak mnie mięśnie napier..dzielają.. że szok :P:D ale jeste dobrze, motywacja w dalszym ciągu silna i już taka pozostanie:) najgorszy okres to jak już któraś wczesniej wspomniała -Boże Narodzenie, no ale dobra, nie ma co się martwić na zapas ;) a propo figur, mam podobny problem co Ironic23, też figura typu jabłko, szczupłe nogi, wąski tyłek, minimalne wcięcie w tali i masywna góra :o z tym że ja mam raczej duży biust, ale tak to odkłada mi się wszystko na brzuchu, biuście i twarzy, mam wrażenie ze wyglądam jak ziemniak z powbijanymi zapałkami bo ręce i nogi mam dosyć szczupłe, beznadziejnie to wygląda ehhh co ja bym dała za figure gruszki.. :) Ironic23 nie nie, teraz jestem na I roku studiów, a zdawalam polski angielski i wos :P no w Rzeszowie też pogoda beznadziejna, a sklepy pozamykane i nie ma się nawet gdzie przejść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co studiujesz yellow? z tym kartoflem to perfekcyjne porownanie, czuje sie DOKłADNIE tak samo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 kg do zrzucenia
hej dziewczyny :) dzis moj 3 dzien diety , wogole z rana juz glodu nie czuje narazie za mna jest kawa biala i jetsem w trakcie picia czerwonej herbatki :) dzisiaj tez mam zamiar sie zamknac w 800 kcal :) i sporo cwiczen przede mna :) wiecie co ja chyba zwaze sie tak po 2 tyg diety. Bo zawsze jak wazylam sie po paru dniach to zobaczylam efekt i fundowalam jakas nagrode w postaci KCAL . Zastanawiam sie ile w ciagu 4-5 tyg moge schudnac na tej mojej dietce co myslicie ?? Buzka odezwe sie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×