Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaty

po prostu milego dnia

Polecane posty

strasznie dziwny mecz, moze dlatego ze przeciwnik slaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczysc enigme . Buziak ? Na pewno chcesz ? Jesli tak to jaki ma byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to wirtual:D W związku z tym: niech będzie po Twojemu, JAty :D:D:D Jak chcesz? Ale miałeś pecha, że mężatka wpadła Ci w oko. Przecież miałeś szansę na znajomość przyszłościową...:) Miałeś tyle szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno takie jest zycie na szczescie mezatka jest rozsadniejsza ok konczy sie durny mecz i ja spadam do domu, jestem u kolegi z Wietnamu, tez weteran wojny oprocz tego musze nakarmic w domu niemowle i napic sie wina na ochlode po tym pisaniu pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamka jakaś.:( Ty będziesz karmił niemowlę? Dopuść mamę, zapewne lepiej sobie poradzi, jaty, wierz mi. Mecz: nie wiem, jak będę Cię podrywać, bardziej się wciągnę. Zszokowana jestem, toteż bieżę pod prysznic dla ochłody. Dobranoc. Dlaczego dobranoc, a dzień dobry?? Do dziś tego nie pojmuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :*;;;
w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej teatrzyku, do niczego ta polska ruzyna co u Ciebie? mam nadzieje ze nie jestes w Egipcie mialem nosa aby tym razem nie jechac do Afryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruzyna to drużyna? Domyśliłam się jednak:) Cześć Jaty. 👄 Mimo wszystko wolałabym być teraz w Egipcie, jak 6000 Polaków, którzy mają się dobrze. W radozet słyszałam dziś. A gdzie teraz jesteś? Ciepło tam chociaż masz? U mnie nic specjalnego, może luty będzie lepszy. Ale i tak mogło być duuuużo gorzej. Miałam stresa, jednak się udało znów ominąć rafy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×