Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkiem normalna dziewczyna 85

jestem samotna i już...są tu samotne 24 latki?

Polecane posty

Gość Barra...
Normalna - jak dzis samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pozdrawiam wszystkich miłych....normalna a jakie łyżwy chcesz kupić? ps: Jarek - obrona przed własnymi kompleksami, których udajesz że nie masz, ale atakując kogoś bez powodu na forum sam się do tego przyznajesz - że je masz. Ponieważ ktoś, kto jest zadowolony i szczęśliwy ze swojego życia nie zachowuje się tak, nie ma takiej możliwości, zajmuje się swoimi sprawami i już a nie wchodzi tam gdzie go nikt nie chce i zarzuca mięsem. Masz chłopie niewyobrażalne kompleksy, czujesz się pewnie z jakiegoś powodu chodzącym gównem i sprawia ci przyjemność atakowanie innych - bo przez chwile poczujesz się lepiej gdy jesteś agresywny. I teraz uwaga, czytaj ze zrozumieniem poniższe zdanie: Możesz nawrzucać teraz swoje mięso jak ci się podoba po tym czy po innych postach, ale to będzie świadczyć tylko o tobie, możesz napisać ja to ty masz dobrze, jaki jesteś zayebisty i tak dalej.......ale i tak doskonale sam przed sobą przyznasz że mam rację, czyż nie? odpowiedz sobie sam....a mięso mile widziane - pośmiejemy:) ADIOS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo to wieeele wyjaśnia :D strach się pokazać na forum bo wyciągną wszystkie brudy, właśnie dowiedziałem się o sobie wielu rzeczy hahahaha :D też Ci brakuje chuja w dupie jak koleżance, skoro wysiadujesz tu 24h/dobę i tworzysz posty na pół strony? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barra...
Normalna - u mnie w porzadku :) Troszke mi dzis bardziej chorobsko dokuczalo z rana, ale teraz spokojniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz jaaa, też nie było mnie tu chwilę, wyjechałam na święta. Chciałabym wam przypomnieć dziewczyny, że los może się uśmiechnąć w najmniej oczekiwanym momencie. Też byłam dłuższy czas sama i ogólnie nie udawało mi się z facetami, ale teraz jest on i jest bardzo fajnie:) A pewnie 'biadoliłabym' z Wami;) bo wiem, że często jest to przykre. Dajcie sobie szansę, uśmiechajcie się, bądźcie miłe i zadbane i będzie dobrze. A przede wszystkim nie uważajcie tego za wielki cel w życiu...są dni lepsze i gorsze w związku też i jakoś trzeba żyć. Uszy do góry:) normalna ładniutka fotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barra...
lady - gratulacje i duzo szczescia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina-prawie 22latka
Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam.Nastroj dzis pozostawia wiele do zyczenia,ale mam nadzieje na poprawe. Kamecha,a Ty to niby sie za przystojniaczka uwazasz?Doprawdy interesujace!Brakuje Ci jeszcze intelektu i kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina-prawie 22latka
Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam.Nastroj dzis pozostawia wiele do zyczenia,ale mam nadzieje na poprawe. Kamecha,a Ty to niby sie za przystojniaczka uwazasz?Doprawdy interesujace!Brakuje Ci jeszcze intelektu i kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina-prawie 22latka
Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam.Nastroj dzis pozostawia wiele do zyczenia,ale mam nadzieje na poprawe. Kamecha,a Ty to niby sie za przystojniaczka uwazasz?Doprawdy interesujace!Brakuje Ci jeszcze intelektu i kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina-prawie 22latka
Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam.Nastroj dzis pozostawia wiele do zyczenia,ale mam nadzieje na poprawe. Kamecha,a Ty to niby sie za przystojniaczka uwazasz?Doprawdy interesujace!Brakuje Ci jeszcze intelektu i kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem normalna dziewczyna 85 - jak będzie jakiś fajny sprzedawca łyżw figurowych, to poudawaj "blondi" i poproś o pomoc. pomyślę o tym:) hmmmm no beznadzieja, to przez ten cholerny sylwester...(między innymi) jeny chciałabym się wreszcie przestać uzalac, wierzcie mi;) ale na razie nic nie świeci w tunelu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem normalna dziewczyna 85 całkiem normalna dziewczyna 85 - jak będzie jakiś fajny sprzedawca łyżw figurowych, to poudawaj "blondi" i poproś o pomoc. pomyślę o tym lubię jak kobieta używa głowy, nie tylko po to aby jej tam włosy rosły i mogła je czesać.. ;) ale tu potrzeba działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomor prawdziwek
normalna 85 mam wrażenie że Cię znam, skąd jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomor prawdziwek
normalna 85 mam wrażenie że Cię znam, skąd jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomor prawdziwek
normalna 85 mam wrażenie że Cię znam, skąd jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomor prawdziwek
hm no proszę, studiowałem w rzeszowie, ale teraz mieszkam w uk w birmingham, może znam Cię gdzieś tam z widzenia;) ale numer, no trzymaj się w każdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, no proszę, mały świat:) możliwe że gdzieś tam się widzieliśmy na ulicy:):) mam takie pytanie nie związane z tematem, może ktoś z Was będzie wiedział, mam ściągniętego ebooka z internetu, ale po otwarciu przed adobe reader, czcionka jest taka mała że nie da się czytać bo 'oko wykol;)' wygląda na to że dokument jest nie do ruszenia....da się coś z tym zrobić? bo ze mnie komputerowiec taki że pożal sie Boże;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomor prawdziwek
jak plik jest tylko do odczytania to niewiele chyba z nim zrobisz, ale pewien nie jestem, wciąż się zastanawiam skąd Cię znam, a może tak mi się tylko wydaje, ale ten rzeszów to byłby za duży zbieg okoliczności:) pozdrów miasto z duszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina-prawie 22latka
Widze,ze litosci nie ma Kochana...ja tez Ci nie pomoge bo ze mnie taki sam komputerowiec jak i Ty.Pozdrawiam Rzeszow i macham z okolic Lodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×