Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NICOL9

MAM 36 LAT I JUTRO IDE DOŁOZKA Z 19-LATKIEM...CO WY NA TO?

Polecane posty

Gość NICOL9 ta prawdziwa
nie ja pisalam wczesniej ze tylko pozycja klasayczna:)bylo na jezdzca i wszelke wariacje klasycznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
tak,rozmawialismy na ten temat i doszlismy do wniosku ze bedziemy to kontynuowac jakis czas dopoki obydwoje bedziemy chcieli:)ma przyjechac za tydzien...powiedzialam mu tez ze jak znajdzie jakas mila dziewczyne z ktora bedzie chcial byc to po prostu mi to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że to się da tak prosto załatwić? Dobrze by było. Fajnie, że znalazłaś kogoś kto potrafi zaspokoić Twoje wygłodniałe i spragnione ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
wiem ze nie bedzie latwo bo on stwierdzil ze coraz bardziej sie do mnie przywiazuje...a ja do niego ze musi nad tym panowac:)odpowiedzial mi ze chyba nie chce panowac,bedzie co ma byc:):) ale ja krzywdy mu nigdy nie zrobie ...postaram sie w kazdym razie zeby zapamietal chwile ze mna jak cos szczegolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm pewnie tak będzie. Można powiedzieć, że ma chłopak szczęście i wiele da mu to w technicznych umiejętnościach. Natomiast obawiam się o sprawy związane z przywiązaniem własnie i jego i twoim. Ale jeśli macie oboje podejście takie jak piszesz i chcecie czerpać z tego jedynie chwile radości ze wspólnego sexu to okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następnym razem wymyśl coś bardziej ekscytującego. Niech się bardzo podnieci nim wylądujecie w łózku... Powiedz mu np. że nie masz bielizny gdy się z nim spotkasz... Ciekawe jak zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
bardzo bym chciala zeba byl to tylko sex i nic wiecej...ja nie jestem juz jak wiesz kochliwym podlotkiem jednak nie da sie tak do konca wszystkiego przewidziec...hmmm...i przede wszystkim za niego reczyc nie moge...jest mlody...dojrzaly na swoj wiek ale mlody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
postaram sie wymyslic cos fajnego...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To doskonałe polączenie - młody więc w najlepszym okresie, nazwijmy to... hihi "pseudoreprodukcyjnym" ;). Testosteronu mu nie brak i wiele może. Jesli tylko nie ma kłopotów z szybkim wytryskiem... Natomiast dojrzałość - hm, to właśnie jest to co pozwala zaspokoić tak by warto to było zapamiętać. Mimo to wprowadzanie takich smaczków na kolejne spotkania podbike tylko temperaturę u Ciebie także. Wymyślanie, przygotowywanie się, snucie planów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 latek
pieknie, pieknie, pieknie-gratuluję:) okoliczności podobne do moich i mojej cudownej kochanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
wiesz...jeszcze mamy troche czasu,bo do maja daleko...potem on zda mature(zakladam:)) i bedzie myslal o studiach...a poetem...coz czas pokaze wiem ze to moze byc pare wspanialych miesiecy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
32-latek jak dlugo byliscie razem..czy jestescie nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 latek
poznalismy się we wrześniu i gorący ekscytujący romans trwa nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
to super...oby jak najdluzej:)i oby wam bylo zawsze cudownie razem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nicol9, ja mam 34 lata i mialem kiedys kochanke wiec mam spore doswiadczenie w tym bo trwalo to kilka lat i tylko dla seksu, jak chcesz o tym pogadac, napisz na maila, podam Ci gg i pogadamy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 latek
dziekuję:) wam też tego zyczę-bedzie trudniej bo jej mąż wraca niedługo:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
napisalam @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nicol,poczytalam sobie troche tutaj i uwazam ze rob co Ci sie podoba,zycie jest tylko jedno,po co masz potem zalowac ze czegos nie sprobowalas,albo cos Ciebie ominęlo,a nie musialo np.jestes na tyle dojrzala osoba ze wiesz co robisz i nie przejmuj sie uwagami typu bee,zla dziewczynka :) zla dziewczynka to Ty badz w łozku jesli akurat przyjdzie Ci na to ochota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 latek
święte słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
hahah,LOU dzieki za szczerosc i mile slowa,moze to glupie ale w naszym zaklamanym i pruderyjnym spoleczenstwie to mile cos takiego slyszec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nicol tez mam 36,i tez wygladam bardzo mlodo,dlatego wierze ze jestes super zgrabna laseczka,i korzystaj z tego,zupelnie nie sluchaj tych co twierdza inaczej,wane jest co Ty w danym momencie chcesz i naprawde olej uwagi zwlaszcza te negatywne,pamietaj najwazniejsze sa wspomnienia ,bo nikt Ci ich nie zabierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 latek
prezentujecie dobre podejście do świata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno nie mam pojecia skad ten mail :)pewnie nie pamietam hasla :)takze nicol jesli chcesz pogadac to daj znac i nie pisz na tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
ok napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
sluchajcie moze na gg podadamy co? wysle wam moj i sie odezwijcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
albo ok dam wam moj mail i moze wy do mnie napiszcie co? to wymienimy sie nr gg? ladyvalentine6@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student ze Śląska
Nicol9 - może masz chęć pogadać z 24-latkiem?? Napisz: james_bland@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
dalam juz mojego maila,kto bedzie mial ochote niech pisze...kazdemu z checia odpowiem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×