Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NICOL9

MAM 36 LAT I JUTRO IDE DOŁOZKA Z 19-LATKIEM...CO WY NA TO?

Polecane posty

Pytania te i inne sugestie pozostawmy Nicole. Dość już dookoła nawracających. Ona dokonała wyboru. Czy to podnieca? Tak, a o moje wrażenia ja zadbam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliterii ale dziffka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
jutro rano...potem napisze co bylo i jak:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś skądinąd
sliterii, wymasowałaś sobie broszkę myśląc o Nicole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś skądinąd
nie mam broszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś skądinąd
ja się poważnie pytałem, a Ty się ze mnie śmiejesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliterii zyj swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
Hej...zrobilismy to...brak slow na to co przezylam..chce mi sie smiac i plakac zarazem:)to bylo jak wybuch wylkanu...na ta chwile zyje tym wszystkim i rece ki sie trzesa bo przed godzina sie rozstalismy.....i jeszcze czuje jego zapach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
...byl na poczatku bardzo delikatny..calowal mnie po rekach,wlosach po nosie...potem czulam ze bardzo mnie chce i ja sie za niego wzielam ...powiem tylko ze...bawil sie ze mna ...calowal...odpychal...potem znowu calowal..to byla taka szlona gra...3 razy bylam w niebie a on tylko raz...jeden raz....na koncu:)...pytal tylko czy dalej mi sie podoba...i czy dalej go pragne...w koncu pomyslalam ze dam mu werszcie skonczyc i wzielam go w usta...szeptal mi do ucha ze jestem taka wspaniala i ze nigdy sie tak nie czul...potem dlugo trzymal mnie w ramionach i calowal po szyi...teraz wiem jedno...za nic..za zadne pieniadze swiata nie oddalabym tych spedzonych z min kilku godzin...bede je pamietacbardzo dlugo.niejeden facet powinien sie od niego uczyc...to wlasnie ten moj pryszczaty onanista jak niektorzy go nazwali.dla mnie pozostaje tylko jedno slowo dla niego...SZACUNEK:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera NICOL
zazdroszczę ci jak diabli,też bym tak chciała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 lat mlodszy
jest moj maz, byl bardzo niedoswiadczony, teraz jest najwspanialszym kochankiem , jestesmy naprawde szczesliwym malzenstwem juz od kilku dobrych lat pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAL
spuscil ci sie do buzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal_Rafal
jak cos to sie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziggggggggggi
Szkoda PRAWDZIWA Nicol,ze nie jestes juz PRAWDZIWA zona ani matka. Szacunek masz do tego,co Cie zeszmacil. Do meza,ktory pracuje i kase wysyla tez masz Szacunek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
oj szkoda ze nie rozumiesz...ale dosc juz sie rozpisalam na temat mojego tzw. malzenstwa i nie chce mi sie powtarzac...a do normalnych ludzi...warto bylo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziggggggggggi
,,...a do normalnych ludzi...warto bylo '' Aha, Ci ,,NORMALNI'',to CI co Cie popieraja,tak ? Predzej czy pozniej znajdzie sobie taka z 20 lat mlodsza od Ciebie.!!! Takie mlode i jedrne cialko !Ty pojdziesz w odstawke.... Przeciez nie myslisz o nim powaznie ,bo 19-latek nie bedzie Cie utrzymywal. Jak maz dzwoni to tez mowisz,ze tez tesknisz.? Pytam tak z ciekawosci.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera NICOL
ok odpowiem ci...moj maz od dlugich lat pier...i inne kobiety tam za granica...do domu wraca tylko po to zeby zobaczyc sie z dziecmi...bylam ok tyle lat,wytrzymywalam to wszystko i nie pieprz mi tu o mojej moralnosci bo dopoki nie przezyjesz czegos podobnego nie masz o tym pojecia. druga sprawa- nie mysle ze spedze z nim zycie,zda mature i wyjedzie na studia i to bedzie koniec,mnie pozostana piekne wspomnienia a jemu radosc z tego ze umial zadowolic dojrzala kobiete...a co do utrzymywania...sama sie utrzymuje bo na meza w tek kwesti zbytnio liczyc nie moge...rozumiesz juz czy jeszcze cos jest niejasnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAL
to sie z nim rozwiedz, po kiego penisa z nim jestes? a tak wogle, to spuscil ci sie do buzi ten mlody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
juz mialam pisac ale ktos inny to za mnie zrobil:Djest prawie tak ale z malymi wyjatakami:Dnie nie spuscil mi sie do buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
ale w sumie dzieki za wsparcie i zrozumienie tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
jeszcze cos:)jestem z nim dokad dzieci nie beda pelnoletnie.tak zdecydowalismy i tak na razie zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAL
dzieci nie sa glupie, bedac ze soba i kurwiac sie po katach spaczycie im calkiem charaktery, rozwod to najlepsze rozwiazanie, naprawde no to gdzie sie dokladniespuscil??na twarz? i jakie pozycje obrabialiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
pozycja klasyczna :) ale bedziemy jeszcze duzo eksperymentowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że jeszcze poeksperymentujecie ;). Ta sytuacja wygląda na bardzo rozwojową. Gratuluję i chwile warte zapamiętania to są. Ale masz szczęście trafiając na tak wyrafinowanego młodzieniaszka. To ewenement na skalę światową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
masz racje,teraz juz emocje opadly i przeanalizowalam cala sytuacje:)mam szczescie tym bardziej ze nie wielu jest tak mlodych ludzi z TAKIMI umiejetnosciami:)przewaznie mysla tylko o sobie a on nie...on za wszelka cene chcial zrobic na mnie dobre wrazenie...i udalo mu sie w 100%.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×