Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NICOL9

MAM 36 LAT I JUTRO IDE DOŁOZKA Z 19-LATKIEM...CO WY NA TO?

Polecane posty

Oj Nicole - teraz to skrzynkę będziesz miala wypełnioną po brzegi ;). Miłego czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 latek
odbierz @ Nicol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga to oszust
wpiszcie sobie tego maila w google w cudzyslowiu, tego maila ktorego podala ta niby prawdziwa nicol 36 to jakis podszyw sie pod nia podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez owijania w bawelne - chetna kobiete z warszawy na niezobowiazujaca minetke zapraszam Nie musimy uprawiac seksu ani nie oczekuje niczego wziamian. Po prostu uwielbiam robic minetki ktore sprawiaja mi nierzadko wieksza przyjemnosc niz sam seks.. Bo coz moze byc przyjemniejszego niz widok kobiety ktora wije sie z rozkoszy pod moim jezyczkiem Zapraszam, a byc moze bedziesz chciala wiecej Oczywiscie zapewniam dyskrecje Zdecydowane kobiety prosze o odezwanie sie ;] Mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne poderzenia o prawdziwość lub fałszywość. Forum kafe jest tego chyba najpełniejsze. Czy ma to związek z udawaniem orgazmu przez kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojajebie
powiem szczerze, ze mialem nadzieje iz ten gowniany topic dawno juz upadl, ale nie! niesamowite ile wrazen czytelnikowi moze dac opowiesc o starej dziwce puszczajacej sie z malolatami :) strzelam, ze czujesz sie teraz jak burdel-mama, bo wiekiem masz niedaleko. I nie wiem po co te pierdolenie o zazdrosci. Zmarszczek mam Ci zazdroscic? Czy wiszacych war. Kurwa no nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
nie lubie byc wulgarna ale powiem tak:a ch....ci do tego szczeniaku czy mam zmarszczki czy nie,jasne?i jak nie chcesz to tego nie czytaj bo niedobrze mi sie robi jak wodze tego nicka z polotem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
widze mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej i dalej
sliterii nadal podszywasz się pod kobietę? Wcześniejsze doświadczenie nie nauczyło cię niczego? Kochani, to jest pan, erotoman, który podszywa się pod kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
tutaj kazdy moze byc kim chce,co to za roznica kim jest...wazne co ma do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej i dalej
no tak, nie zdziwiłbym się, gdy on sam założył ten topik, tak jak zdarzało mu się to wcześniej i teraz pisał sam ze sobą. Mogłeś przynajmniej zmienić nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
to ja zalozylam ten topic i tego sie trzymajcie do cholery...odbilo wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicole - niektóre posty po prostu ignoruj bo niestety obelgi i różne tego typu zachowania na tym forum to codzienność - lepiej poznać kogoś tutaj i później już na maile pisać, będziesz miała święty spokój Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa
ok tak wlasnie robie,rowniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna laska z kafeterii
No ja mam mlodszego faceta o 9 lat i jestesmy ze soba prawie rok. :) On chce sie zenic, miec ze mna dzieci, mowi, ze jestem jego idealem. Tez z poczatku sie balam, ze to nie wypali, bo za duza roznica wieku. Wszyscy mi odradzali ten zwiazek. Ale widze jak on jest zapatrzony we mnie. Ja juz mialam wielu partnerow i bylam jego pierwsza kobieta. W seksie jest cudowny! Najlepszy facet jakiego mialam w lozku. Nie zamienilabym go na zadnego innego. Nie wiem co z tego bedzie. On za mna szaleje, ja za nim tez, nie mozemy zyc bez siebie. On chce ze mna zamieszkac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek to chyba nie jest aż tak ważna sprawa jak się ją kreuje. Można dogadywać się we wszystjkich kwestiach - też i seksu będąc w różnych. Ale żeby dogadywać się we wszystkich aspektach życia - tu tkwi szkopuł. Niekoniecznie tak byc musi. A mieszkanie ze sobą wiele może wyjaśnić. Na spotkaniach seksualnych lub nie nie zawsze wychodzi szydło z worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna laska z kafeterii
No my prawie ze soba mieszkamy. On jest u mnie czesciej niz we wlasnej chacie. He he. Poza tym jest kochany. Pisze do mnie co 10 minut. Strasznie mu zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylkawlocek
Ludzie, nie odpisujcie w tym temacie, gołym okiem widać, że to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowokacja czyja i w jakim celu? Chyba usunę się z tego topicu bo już zalatuje tu nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOL9 ta prawdziwa ZAWSZE
OPISALAM MOJE PRZEZYCIA...BEZ SENSU TO BYLO...ktos zalozyl haslo nawet na NICOL9 ta prawdziwa...nie jest to do pomyslenia. WCZORAJ PROSILAM O USUNIECIE TEMATU ALE MODERATORZY MNIE OLALI... KTO CHCIAL SIE ZE NNA SKONTAKTOWAL JUZ TO ZROBIL I SIESZE SIE Z TEGO AAA JESZCZE JEDNO:SLITERII I JA TO NIE TA SAMA OSOBA,ŚMIECHU WARTE:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAL
nicole, zrob mi loda, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skdlasfkjlz
A weź się wreszcie zaczernij to będziesz miała spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAL
nicol, zrobisz mi tego lodzika czy nie? czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infernus
Mam 182 cm jestem przystojny i dobrze zbudowany , jednak zawsze wstydziłem się kobiet i mając 24 lata jestem jeszcze prawiczkiem , ale czas w końcu to zmienić .Liczę , że zostaniesz moją nauczycielką która , otworzy mi drzwi przez , które sam wejdę.Nauczy mnie wszystkiego bym po kilku lekcjach mógł sprawić jej ogromną rozkosz .Obiecuję , że będe kierował się twoimi przyjemnościami ponieważ chcę wiedzieć wszystko o kobietach i sprawiać im przyjemność .Za daną mi szansę i zmianę mego życia zapewniam , że z czasem stanę się twoim najlepszym kochankiem tylko daj mi szansę Tomek pisz na ninjitsu@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źabciu kochana
Nicol fajne bajki pierdolisz,od razu wiadomo ,ze bajkopisarz z ciebie,a ciemnogród się napala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×