Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20 kilo za dużo

Zawzięłam się i schudnę w końcu 20 kg kto ze mną????

Polecane posty

Marika -------> Mam 175 zwrostu i waze około 90,88 Zamierzam sobie kupic hula hop bo słyszałam ze jest bardzo dobre na boczki :D No i oprócz tego bede cwiczyła na rowerku stacjonarnym i raz na tydzien na basen. :D We wtorek zamierzam isc na łyzwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziurka--> Mysle ze bedzie dobrze :P na codzien nie jadam duzo pieczywa (ziemniaków to juz pare miesiecy nie jadłam) no mysle ze z tymi owocami bedzie troche trudniej, bo akurat uwielbiam owoce i mogłabym je pozerac w ogromnych ilosciach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziemy jak burza już trzecia strona he he :D Ja niedługo będę musiała Wam na trochę uciec ale wrócę :) Jutro zjem sobie bigosik bo mam taki chudziutki a w poniedziałek zrobię sobie chudą fasolkę po bretońsku SB We wtorek zrobię sobie makaron cihinski sojowy( z fasoli) z sosem pomidorowym ,w srode gyros smazony na kapce oliwy :) zawiniety w liscie salaty lodowej z warzywami i jajkiem na twardo w srode sałatkę grecką :) w czwartek może jakaś makrela :) w piątek nie wiem zobaczę , mówie oczywiscie o obiadach bo na sniadania podobny sklad zawsze jem plaster bialego sera chudego plus rzodkiewka albo ogorek zielony albo pomidorek , serek wiejski , jajecznica na parze , dwa jajka na twardo z majonezem light, pomidorek w srodku z serkiem bialym i szczypiorkiem i rozne takie oczywiscie jedna rzecz na jeden dzien nie to wszystko na raz he he :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEDOZWOLONE!!! Drób Gęsi, kaczka, skrzydła i nogi kurczaka, przetworzone produkty z drobiu Jagnięcina Tłuste części takie jak łopatka czy wątroba Nabiał Jogurty świeże i mrożone, lody, mleko pełne, słodzone mleko sojowe, tłuste sery, brie, edamski, Skrobie Maca, makaron, owsianka, pieczywo, płatki zbożowe, ciastka, słodycze, ryż Owoce Wszystkie niedozwolone, soki owocowe Warzywa: buraki, marchew, kukurydza, ziemniaki Wszelkie alkohole, w tym także piwo i wino, nawet w małych ilościach DOZWOLONE !!! Cielęcina (eskalopki, kotlet) Drób (pierś z kurczaka lub indyka) Dziczyzna (królik, zając, sarnina) Jajka W ciągu dnia można wybrać tylko jedną z przekąsek (w nawiasach limit): 1. migdały (15 sztuk) 2. orzechy laskowe (1 uncja = 3 łyżki = ok. 30 gr) 3. orzechy nerkowca (15 sztuk) 4. orzechy ziemne (20 małych sztuk) 5. pistacje (30 sztuk) 6. orzechy włoskie (15 sztuk) 7. pestki z dyni (1 uncja = 3 łyżki = ok. 30 gr) 8. pestki słonecznika (1 uncja = 3 łyżki = ok. 30 gr) 9. nasiona sezamu (1 uncja = 3 łyżki = ok. 30 gr) 10. siemię lniane nasiona (1 uncja = 3 łyżki = ok. 30 gr) 11. nasiona soi (1/4 filiżanki) 12. naturalne masło z orzeszków ziemnych (2 łyżeczki) Owoce morza wszystkie Jogurt naturalny 0% Maślanka 0-1% Mleko odtłuszczone 0-1% Niskotłuszczowe mleko sojowe niesłodzone (max 5gr w porcji) Bulion Czosnek Imbir Sery (max 6 gram tłuszczu w porcji) feta mozzarela ricotta, parmezan serek wiejski Słodkie przysmaki do 75 kcal – galaretka bez cukru, guma do żucia bez cukru, kako niesłodzone, słodzik, lizaki bez cukru, twarde cukierki bez cukru Tłuszcze – olej arachidowy, olej z orzechów włoskich, olej rzepakowy, oliwa z oliwek Tofu gatunki naturalne Awokado Bakłażany Botwina Brokuły Cebula Ciecierzyca Cukinia Ogórki Papryka Pomidory Rukiew Rzepa Sałata Seler Soczewica Szalotka Szparagi Szpinak Fasola (świeża lub suszona) Grzyby Kalafior Kapusta Karczochy Kiełki Wędliny chude beztłuszczowe lub niskotłuszczowe Chudy bekon Szynka gotowana Polędwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś myslalam , ze moge być na diecie SB plus ograniczenie kalorii do 500 ale skutek był marny po to ta dieta jest wymyślona ,żeby nie ograniczać kalorii za bardzo tylko jeść do woli dozwolone rzeczy :) Ja np pije na tej diecie cole light i kawe z chudym lekiem i slodzikiem bo nie dałabym rady :) reszty się trzymam w miarę ścisle:) Powiem Wam , ze nawet te marne 2 tyg a na Andrzejki juz o niebo lepiej wygladać bedziemy :) zalozymy sobie maila i bedziemy wysyłać tam fotki :) ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to mi sie podoba:)) mam na mysli aktywnosc topikowa:)) heheh Dziurulka-- ja tez musze sasc i rozpisac swoje menu:)) bez niego wchrzaniam co mi pod reke podejdzie:(( Najgorsze dla mnie bedzie nie podjadanie miedzy posilkami:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak ja lubię ten spis Cosmo :) he he dzięki za przypomnienie :) Powiedz miiiiiii to mleko sojowe nieslodzone gdzie to mozna kupic widzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktywnosc na poziomie :):) dla mnie najgorsze bylo i bedzie---> brak chlebusia ale przyzwyczaje sie.no i standardowo piję w weekend tzn.w piatki przewazie browarki wiec to bedzie moja jedyna zlamana zasada:P ale bede walczyc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy na forum mamusiowym takiego maila ze wysylamy tam swoje dzieciaczki i kazda z nas ma tam haslo zeby sobie wejsci poogladac w dowolnej chwili i ze swojego maila sie wrzuca tam foty albo jakies informacje , ktorych nie widza ludzie na forum . Na privie tez sie mozemy kontaktowac ale tam bedziemy mialy swoja historie odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna sprawa z tym mailem ale to pozniej zalozymy jak wiecej dziewczynek dolaczy🌻 Ja widzialam takie mleko alpro ale ono jest slodzone cukrem trzcinowym.. :( pyszne w 4 smakach :( ale cukru trzcinowego chyba na jedynce tez nie wolno :( chociaz lepiej takie niz cos slodkiego normlanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Mariczka to jest moj ból ja się złamie i od razu zamawiam pizze czy jade na kebaba z myśla co mi tam już się przecież złamałam i pozniej sie zaczyna dół i obiecanki od jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołki moje WY tu sobie bazgrolcie :) a ja idę dokonczyc sprzatanie i zajrze do Was a pozniej przejadę od rodziców do siebie i pogadamy znow :) jeszcze :) wiec bede jeszcze dwa razy dzisiaj :) piszcie piszcie GO GO GO to daje KOPA!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jutro sie zakupów narobi:P z tym mailem dobra sprawa :) ja na south w ogole mleka nie piłam,nie potrzebowalam tez nic słodkiego bo nie przepadam wiec przezyje.chyba:P przedluzalam tez 1 faze do 3 tygodni ale nie wiem jak tym razem.poki co najpierw trzeba zaczac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Powiedzcie jakie hula -hop jest najlepsze i jak nauczyć się nim krecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie skąd jesteście i coś o sobie :) wyrwałam sobie wąsiki mam wprawdzie biale niewidoczne ale czuje się lepiej :) a co do cosmo ja mam przyjaciolke 160 cm 44 kg i ona sie czuje dobrze nie jest anorektyczką:) niektorzy ludzie tak maja a ja sie czuje przy niej jak czolg ale wyjechala teraz jak wróci to ją zaskoczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hula hop najlepsze z wypustkami duze i ciezkie zobacz na allegro ja potem wkleje linka co do krecenia trening czyni mistrza mi spadalo po dwoch obrotach :P na poczatku teraz umiem godzine bez przerwy :) i mimo przerwy 2 miesiace umiem tak nadal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jutro pewnie kazda na zakupy! :D Zastanawiam sie z tym hula hopem :D Jak to w koncu z nim jest, chetnie bym go kupiła ale problem w tym ze nie umiem nim wywijac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Gliwic :) a co ja moge napisac o sobie hmmm.... no to tak: zyje sobie samotnie w mieszkanku.tzn. mam faceta juz 9 lat jestesmy razem.uff jak to pisze to sama sie dziwie:p ale nie mieszkamy razem poki co bo mieszkamy blisko siebie.a z niego to jest naprawde kochane stworzatko. rodzice za granica,siostra juz ochajtana wiec jestem takim samotnikiem troche...studiuje ale o tym błagam nie kazcie pisac bo nie cierpie:P:P nie pracuje i uwielbiam do wieczora łazic w pizamce...tak jak teraz:):D taka jestem sobie troche leniuszkowata ale to sie zmieni jak rusze tylek i zaczne cwiczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam cos fajnego :) ALe nie moge wysłac linku, bo wyłazi mi komunikat: Error i ze jakis spam czy cos ... Ale no to hua lhop jest z takkmi kulkami wejdz na allego wpisz hula hop i 4 z kolei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×