Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa-optymistka

Jak sie zachowuje facet ktory chce jedynie wykorzystac dziewczyne? zabawić sie ?

Polecane posty

Gość lincia24
duuż tam wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dajcie się obmacywać ani całować na pierwszych randkach i obserwujcie jak on na to reaguje. Jesli naciska, nalega, stawia ultimatum, manipuluje - wtedy wiadomo. A jak naprawdę mu zależy to będzie cierpliwie czekał i chciał poznać Waszą osobowość. Prawda stara jak świat, i niby wszyscy o tym wiedzą, ale w rzeczywistości wiadomo jacy faceci mają największe powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lincia24
wiem..ale trudno mi uwierzyć ze on taki fałszywy jest :( a jeśli sama mam na niego ochotę to nie jestem lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lincia24
tylko że ja mam ochotę bo mi na nim zależy.. ja do niego coś czuję... rozkochał mnie w sobie :( świnia , a wie że miałam tylko 1 partnera przed nim i chce mnie tylko wydymać... posypałabym się psychicznie już kompletnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lincia24
czyli nie ma szans żeby odwzajemnił uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, nie znam go, ale raczej chce sobie poużywać a na koniec weźmie sobie jakąs młodą, nieużywaną, bo przecież nie będzie się żenił z lachonami które mu się nadstawiają na 1-szej randce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcfnnv
pomoge wam bo sie gubicie kobity.... bylem uwodzicielem wiec znam doskonale sprawe, 1. za duza i za szybko chce dotykac calowac przytulac i wkraczac na tematy seksualne 2. dobrze wyglada pewnie sie zachowuje opowiada probuje rozsmieszac zaciekawic opowiadac fajne historyjki - oczywiscie moze sie trafic normalny facet ktory bedzie taki pewny przystojny swietnie ubrany i jakze wygadany elokwentny fajny... no ale wiecie jak jest na prawde normalny facet ma wady potrafi zanudzac czasami jak i nie wiedziec co powiedziec popelniac bledy - jesli jest wszystko za dobrze to masz do czynienia z kims kto wykorzystuje kobiety 3. jesli zachowuje sie w sposob ktory wzbudza ochote na pocalunek jak i cos wiecej jest seksualny albo za bardzo sexualny - normalny facet wolno dziala i czasami za bardzo sie stara i przeciwnie do tego co myslicie wlasnie pokazuje ze zalezy mu - uwodziciele nie kompelmentuja za duzo potrafia wywazac (kara-nagroda = wieksza chota na szybki sex kobiety) 4. szybko przechodzi kroki pocalunku czy zaproszenia do siebie fajnej atmosfery u siebie 5. zadziwiajao dobrze odpowiada na wasze testy sprawdzajace czy zalezy mu na tobie - a odpowiedzi daje oczywiscie "to co chcesz uslyszec" wiec samo zbyt dobre odpowiadanie juz powino wlaczac STOP!!!! reasumujac - jesli za dobrze i za szybko idzie facetowi w sprawach ocalunku przytulania dotyku sexualnosci bycia sam na sam zaproszenia do siebie i w kazdym etapie widac ze wie co robi chlopina wasze testy ladnie przechodzi do tego dobrze wyglada nie jest mily jest pewny siebie nie prawi niepotrzebnych komplementow dobrze rozmawia i tak rozmawia ze zaczynasz coraz bardziej wpadac w sidla no po prostu robi wszystko naprawde dobrze.. to coz kolejny ktory chce Cie wykorzystac przeleciec uwiezc a jest ich pelno bo obracalem sie 5 lat w tym towarzystwie, i cos kobiety wpadaly jedna za druga, a ci normalni kosz za koszem takze reasumujac: normalny to facet z wadami ktory ma elementy ktore moga sie nie podobac uwodziciel to ten ktoremu dobrze idzie dobrze sie zachowuje dobrze wyglada nie wstydzi sie podchodzic do obcej kobiety i szybko dzialac na kazdym etapie do sexu wlacznie bo robi to caly czas... wybor nalezy do was z kim zaczniecie sie spotykac ale musicie wiedziec ze normalny nie bedize idealny i taki pewny czy wygadany czy swietnie ubrany czy mowiacy ilu on nie ma znajomych jak aktywnie spoedza czas itd ti proste ale wami kieruja emocja ktore czesto zalaczaja myslenie dopiero po fakcie to po 1 a po 2 ktore czesto odrzucaja tych normalnych a wybieraja tych 2 no bo sa atrakcyjniejsi tylko ze na krotko ich bedziecie mialy a pozniej i tak prawda wyjdize na jaw bo oni caly czas nie udaja albo nie sa idealni a raczej do czasu AZ ZALICZA!!! mysle ze kada jak przemysli swoich facetow to przyzna mi racje z tym co pisze - najlepiej jak juz w koncu jest z kims normalnym a miala takich uwodzicieli tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lincia24
już długo mu odmawiam i wie debil że jestem prawie nieużywana i że nie jest mi obojętny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lincia24
a raczej do czasu AZ ZALICZA ehh no tak, a jak mają pecha i po pierwszym zaliczeniu wpadka? :O pewnie się taki zmywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcfnnv
czy jest wyjscie? tak jest - postanowienie ze pojde po kilkunastu spotkaniach do lozka - 90% uwodzicieli ucieknie do tego czasu a wiec masz wtedy sznase tylko 10% ze Cie ktos wykorzysta po kilkunastu spotkaniach a jesli komus idzie tak dobrze ze do 3 spotkan juz jestescie sama na sam w domu u niego to na 90% uwodziciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lincia24
tak jest - postanowienie ze pojde po kilkunastu spotkaniach do lozka -- tak mu powiedziałam to i tak na siłę robi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"postanowienie ze pojde po kilkunastu spotkaniach do lozka - 90% uwodzicieli ucieknie do tego czasu" Chyba, że to uwodziciel-idiota co nie ma innej na boku oprócz Ciebie. Śmiać mi się chce jak czytam ten temat i porady w nim na ustrzeżenie się przed uwodzicielem. Wrzucacie wszystkie debilizmy jakie przychodzą wam do głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker - twoje porady faktycznie biją jakością wszystkich na głowę. Zaraz zaraz ... ale właściwie to jakie porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek bez spodenek
A jak można poznać czyjeś intencje po pewności siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek bez spodenek
To facet ma jakiegoś nieboraka udawać jeśli chce poznać kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zaraz zaraz ... ale właściwie to jakie porady?" No właśnie, jakie? Głupi temat to i głupie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcfnnv
Darker - wierz mi ze kilkanascie spotkan wstrzymania sexualnego wystarczy oczywiscie moze sie trafic uwodziciel idiota ktory nie ma innej, ale jak mozna nie miec innej jak tak latwo umowic kobiete? i co myslisz ze on bedzie czekal 15 spotkan ? jesli w tym czasie moze 5 poznac nawiwnych ktore mu dzadza po 3-4 spotkaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lincia24
ja wiem czy on jest taki pewny siebie.. ale chyba tak, chociaż bardzo trzęsą mu się ręce i pije na odwage : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenek - no właśnie na przykładzie autorki widać że wręcz przeciwnie :) Nieboraka to ona by nawet nie zauważyła jakby miała z nim kolizję samochodową :) Darker - to po co tu wchodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lincia24
myślę że on ma jedną która stale mu daje tak po znajomości :O więc po co jeszcze ja do wykorzystania.. może dlatego że jestem młodsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker - wierz mi ze kilkanascie spotkan wstrzymania sexualnego wystarczy" Każdy facet sam ucieknie jak po raz kolejny będziesz mu pokazywała album rodzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to po co tu wchodzisz ? " Pośmiać się z was. Jesteście jak kabaret tylko, że nie udajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lincia24
Darker więc wg ciebie nie trzeba się najpierw bliżej poznać tylko iść do łóżka? :O sorry , ja nie traktuje seksu jako sportu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker więc wg ciebie nie trzeba się najpierw bliżej poznać tylko iść do łóżka?" A gdzie ja to napisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a nie można się śmiać bez wpisywania ? Śmiech" Można ale to nie to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lincia24
bo napisałeś że jak po kilku spotkaniach nadal się tylko rozmawia to facet ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×