Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa-optymistka

Jak sie zachowuje facet ktory chce jedynie wykorzystac dziewczyne? zabawić sie ?

Polecane posty

Gość gość
bajeruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdzordz47
kobiety piszecie jakby zescie mialy 12 lat a jak mialyscie 12 lat to mamy was pilnowaly zebyscie sie nikomu nie oddaly ale macie takie prawo tylko nie dziwcie sie jezeli my mamy problem was pojac ale znam takie z kturymi mozna porozmawiac normalnie i sie w luzku nie laduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdzordz47
jaki ses sie spzeczac jak mozemy porozmawiac i sie mozesz pzekonac 785770597 tylko jak zeczcesz porozmawiac to sie odezwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Pisze poniewaz miałam taką sytuację. Koleś pisał i dzwonił do mnie przez 3 dni był bardzo interesowny chcial mnie poznać zapraszał na kolację ale wiedziałam że jest z niego kobieciarz pochodzi z bogatej rodziny ja jestem biedna. Pisał ze jestem piękna , że podobają się moje oczy itd w czwarty dzień napisałam że się z nim nie spotkam i odpuścił już nie pisze i nie dzwoni haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktoś tu? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet który chce Cie wykorzystać : dosyć szybko zaczyna się dobierać, szybko dąży do spotkania w domu, mówi, że Cię lubi, że świetnie wyglądasz, ogólnie kłamie, spotka się z innymi, ale co najważniejsze, nie ma ochoty za Ciebie płacić. Oczywiście taki facet może długo czekać aż ulegniesz, bo ma takich jak ty jeszcze z pięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×